SAIT, تروجان ها, استخدام جدید زنان vball مربی

برودی خوانده شده را علامت

ویژه به Postmedia Network

Chantelle LaMotte شده است به نام سرمربی جدید این SAIT, تروجان ها, والیبال زنان تیم.

SAIT ورزشی وزارت رسما اعلام کرد که این تصمیم بعد از ظهر جمعه. LaMotte جایگزین هنر O’Dwyer که پا را از این پست در اوایل فوریه پس از نه سال در راس, آلبرتا, کالج, ورزشی, کنفرانس, (ACAC) جنوبی را بدست آورد تیم ملی.

“مربی O’Dwyer شناخته مربی و فرد در ورزش والیبال است که توسعه یافته و پایدار یک برنامه قوی بیش از چندین سال” LaMotte گفت. “من هیجان زده به بیش از تروجان ها برنامه از او و کار با بازیکنان در SAIT که بدون شک باید یک پایه محکم در جای خود است.”

LaMotte می آید به تروجان ها با توجه متوسطه والیبال زنان تجربه – اکثریت که آمده است به عنوان دستیار مربی با دانشگاه آلبرتا پانداها (2012-17, 2020).

او همچنین زمان صرف شده در ACAC اقدام به عنوان سر مربی برای Grande Prairie منطقه ای, کالج, گرگ در سال 2016 و دوباره در ’18 و ’19. با گرگ LaMotte رسیده پلی آف در دو سه فصل و رهبری آنها را زمانی که آنها میزبانی سال 2017-’18 کانادا Collegiate Athletic Association (CCAA) زنان والیبال قهرمانی ملی.

خارج از متوسطه او همچنین مربی در باشگاه (پاندا) دبیرستان (ساسکاچوان) و در سطح استان (Alberta, Saskatchewan).

“ما بسیار خوشحال به ارمغان می آورد Chantelle در هیئت مدیره به عنوان سرمربی جدید ما زنان, والیبال, برنامه” گفت: وید Kolmel, SAIT مدیر دو و میدانی. “توجه او به جزئیات و دانش از ورزش در این سطح قابل توجه است. مربی O’Dwyer انجام یک کار بزرگ از القا انتظار تعالی هر دو در دادگاه و در کلاس و ما احساس می کنیم Chantelle است در یک موقعیت خوب به ادامه این سنت است.”

فصل گذشته بسیار جوان تروجان ها تیم تلاش برای کسب برد و از دست رفته برگشتی. با وجود رفتن 6-18, SAIT پایان سال در یک بیت از یک یادداشت بالا رفتن 4-4 نهایی خود را در هشت بازی.

LaMotte را گام بعدی خواهد بود برای رسیدن به تروجان ها بازیکنان که در حال بازگشت به این تیم و کسانی که O’Dwyer بود استخدام قبل از پله به دور است. او اولویت خواهد بود برای رسیدن به می دانم که آنها چهره به چهره در ورزشگاه اما COVID-19 همه گیر است و بدیهی است که تغییر طرح.

“من فکر می کنم ما واقعا خوش شانس در این روز و سن به فن آوری که ما, بنابراین من می خواهم برای رسیدن و ارتباط با ورزشکاران برای اولین بار به عنوان یک گروه و سپس به عنوان به عنوان افراد و یا گروه های کوچک به عنوان مورد نیاز است,” او گفت:. “ما می خواهیم با استفاده از این زمان به تناسب اندام ماندن متصل شده و سپس به نوبه خود تمرکز ما به این ورزش وقتی که ما با توجه به پیش بروید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>