S. D. ایرلند شاهد Lakes منطقه برای ورمونت تابستان بیس بال لیگ

هارتفورد – عدم اطمینان از پنج ماه گذشته نیست نرم معمولی قهرمانی وحشت برای S. D. ایرلند مربی تیم Albertson. آن تغییر نمی کند این واقعیت است که در آستانه از خود را به عنوان بازی خود را Shamrocks برنامه هرگز مواجه دریاچه منطقه.

“شما می دانستم که آنها خوب بودند بالا در جنوب, شما می دانستم که آنها تا به حال برخی از واقعا خوب کوزه آنها می خواهم ایجاد برخی از ویران کردن نیروی اشتباهات” Albertson گفت. “من خواب یک تن.”

و آن را انکار نمی کند سنتی قهرمانی لرزد یا هنگامی که یک جفت از S. D. ایرلند بازیکنان ریخته کولر کامل آب یخ بر سر او پس از فصل آخر.

“آن را سرد. که نسیم واقعا اجرا می شود از طریق این کشباف” Albertson گفت. “این خوب است. آن را به خوبی در این سمت در پایان.”

بالا-کشت S. D. ایرلند banked اجرا در هر یک از سه نوبت و شش نوبت از دو ضربه به توپ از استارت ایان پدر و مادر به دفع شماره 2 Lakes منطقه 3-0 در ورمونت تابستان مسابقات قهرمانی لیگ بیس بال در روز یکشنبه.

پس از ماه که در آن به نظر می رسید مانند آنها ممکن بیس بال در تمام این سال با توجه به COVID-19 گیر این Shamrocks’ رویکرد خود را در پنج هفته کمپین بیشتر در مورد savoring از persevering.

بازی — بیشتر از برنده شدن بود پاداش در تابستان امسال برای اولین بار از سال 1945 به an American Legion فصل بیس بال و یا مسابقات. این VSBL ایجاد شد به عنوان یک سال ایستادگی در برای طولانی مدت در مدار است.

بیشتر: مستقل لیگ به جای بیس بال لژیون آمریکایی در ورمونت در تابستان امسال

“آن را فقط خوب به انتظار است که ما می تواند به بازی در این زمینه که روز” SDI را یعقوب مورفی گفت. “قبل از همه این اتفاق افتاده است و ما نمی دانیم که اگر ما می خواهم به بازی.”

دریاچه منطقه (15-4) رسیده نهایی از طریق یک عقب و جلو نیمه نهایی پیروزی بر میزبان White River Junction. S. D. ایرلند (17-1) سوار کامل-بازی چهار-hitter از طوفان Rushford به بالا کولچستر 10-2.

“من فکر نمی کنم ما بیش از حد بسیاری از اشتباهات این دو هفته گذشته” Albertson گفت. “آن را فقط سرگرم کننده به تماشای. طوفان دیروز پرتاب یک سنگ در نمونه طوفان مد. بچه های مبارزه از طریق همه چیز شده است و فوق العاده برای همه. من فقط سپاسگزار برای دیدن او در آن لحظه.”

بیشتر: Vermont تابستان بیس بال لیگ حذفی نتایج از طریق پنج شنبه را نیمه نهایی

در آخر پدر و مادر را زده و پنج و رفت شش بر شش نوبت به کسب پیروزی هرگز اجازه دادن به یک دونده گذشته پایه دوم. وایات کامرون مهر و موم شده به عنوان یک 1-2-3 هفتم زمین باز یافته.

“من قطعا احساس فشار گذشته (نوبت),” پدر و مادر گفت. “من فکر می کنم هر زمین باز یافته من تا به حال حداقل یک یا دو بچه در اول و یا دوم … هنگامی که آن را بارید من خیس نمی تواند گرفتن توپ راه می رفت و چند بچه.”

اما این سناریو نیست و کاملا به عنوان دلهره آور با سه اجرا منجر شود که S. D. ایرلند فراهم بالای آن چپ دست پس از یک مولد شروع می شود.

با دو پایین در پایین اولین مورفی مربع زمین برای اولین بار او را دیدم از دریاچه های منطقه استارت اندرو Lanthier (سه نوبت شش بازدید). که تنها به راست میدان روکش بیکر Angstman (2-3 راه رفتن).

رو دو outs در بند, Angstman شدت به فشار در سراسر دیگر چوب خط حساب کردن با یک grounder گذشته shortstop که به ثمر رساند Aidan جانسون از پایه دوم. و در سوم از آن بود لارس جنسن در صفحه با دو outs دوست داشتنی یک RBI-واحد به مرکز را به خانه پدر و مادر است.

“ما نیاز به بیرون آمدن و قرار دادن توپ در بازی مانند ما بود” Albertson گفت. “بالای ما ترکیب شده است بسیار کلاچ و ما شده ایم گرفتن از hitters در هر روز است.”

همان را نگه نمی واقعی برای Lakes منطقه که جستجو برای یک جای پا که هرگز محقق نشد.

“من فکر می کردم ما برنامه بازی ما — ما فقط نمی کنید که ضربه بزرگ” مربی آدم Greenlese گفت. “که بیس بال.”

دریاچه منطقه مسکن جو Valerio ادامه داد: چه کار کرده برای Lanthier. او هیچ-آمار Shamrocks بیش نهایی سه نوبت پیاده روی سه و قابل توجه ،

“آنها نگه داشتن آنها را خاموش تعادل پرتاب خود را خاموش-سرعت زمین در شمارش hitter وظیفه را شمارش” Greenlese گفت.

در حالی که S. D. ایرلند برجسته بسیاری از چهره های همان دولت به عنوان آخرین بخش من دبیرستان بیس بال قهرمان — Albertson را 2019 چاپلین ولی تیم ملی — Lakes منطقه تکیه به شدت در هسته Fair Haven گروه که برنده D-دوم تاج که سال. بدون یک دبیرستان فصل برای دفاع از خود عنوان VSBL فصل آنها یکی را گرامی صرف نظر از نتیجه.

“بنابراین بسیاری از کسانی که بچه ها از دست رفته در فصل بهار — که می تواند بوده ام پر سود نجومی برای بسیاری از آنها” Greenlese گفت. “قادر بودن به انجام این کار بود. این بچه ها فقط به گرفتن یک دسته از اخبار بد یک چیز پس از دیگری و به چیزی برای نگاه به جلو به این که طبیعی است که بزرگ است.”

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>