Rutland مرکز پزشکی منطقه ای رنج می برد $6.3 میلیون از دست دادن مالی مواجه با چالش های جدید

کلودیو فورت مدیر اجرایی Rutland منطقه ای مرکز پزشکی می دانستم که او دچار مشکل شد که پرستاران رفت و از طریق 40 N95 ماسک در 24 ساعت مراقبت از یکی از بیمارستان اولین COVID-19 بيمار.

“اگر ما تا به حال 10 بيمار?” فورت گفت. “خواهد بود که 400 ماسک در یک روز است.”

سوختگی ميزان قابل دفاع داده چقدر دشوار شده است به امن تجهیزات حفاظت فردی از جمله N95 ماسک.

ماسک بودند فقط یکی از یک سری از چالش های قلعه و تیم خود مواجه شده است و در طول زمان از این بیماری همه گیر. بیمارستان در برخورد با $6.3 میلیون از دست دادن به عنوان از آوریل 30 ناشی از یک ایالت ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو و همچنین نزاع داخلی آورده برگشت از سیاست در خطر پرداخت.

اجتناب از کمبود N95

برای مقابله با ماسک مشکل قلعه و رهبری او در تیم اجرا یک “بحران استراتژی حفاظت از” ثابت کرد که به منفور اما لازم بود, او گفت:.

هر پرستار داده شد پنج N95 ماسک ها هر روز قبل از ذخیره سازی آن را در یک کیسه کاغذی. با پنجمین روز هر virus در اولین ماسک مرده بود و این می تواند مورد استفاده قرار گیرد دوباره فورت گفت.

“در اصل ما هرگز فکر می کنم از انجام این کار این است,” او گفت:. “متعارف استراتژی است که شما راه رفتن از یک اتاق را خاموش N95 ماسک و دور انداختن آن است.”

پرستاران و پزشکان عصبی و ناراحت کننده با استراتژی حفاظت از قلعه گفت: اما درک و چرا از آن لازم بود.

“ما نمی خواهیم به چهار ماه پایین جاده نیاز به intubate در معرض خطر بیمار با یک دستمال پیچیده شده در اطراف خود را به صورت” فورت به آنها گفت.

گذاری که شامل قرار دادن یک لوله تنفس کردن یک بیمار گلو ایجاد خطر برای گسترش این ویروس به عنوان آن در حال انجام است.

خطر پرداخت هیچ خطر پرداخت

فورت در بر داشت خود را دست زدن به یکی دیگر از فرار وضعیت زمانی که او تا به حال برای متوقف کردن ارائه hazard pay وعده داده شده به پرستاران شاغل در تبدیل واحد آندوسکوپی برای COVID-19 بيمار. این گروه را انتخاب کنید از کارکنان مشغول به کار در این واحد را دریافت دو پایگاه خود را در نرخ پرداخت.

فورت به زودی متوجه شدم که اگر کارکنان در واحد دریافت hazard pay همه باید دریافت خطر پرداخت زیرا همه در معرض خطر از coronavirus.

“در زمان ما بودند خونریزی پول آن را قابل تصرف است,” فورت گفت. “پس از چند هفته از خطر پرداخت من رفت و به آنها گفت:” ما باید برای جلوگیری از انجام این کار است.’ آنها خوشحال بودند در مورد آن و من درک می کنم که چرا.”

در همان زمان فورت گفت که او تصمیم به قطع پزشکان پرداخت تا 20 درصد است. شروع آوریل 1 او شخصا در زمان 20 درصد پرداخت برش و معاون رئیس جمهور در زمان 10 درصد کاهش دهد. کسانی که بریدگی در محل باقی می ماند تا 30 ژوئن.

بیمارستان نیز furloughed حدود 150 نفر از کارکنان آن از حدود 1,700 هیچ یک از کسانی که خط مقدم بود کارگران است.

“این یک حرکت شماره” فورت گفت. پس از اولیه کردند این بیمارستان آورده حدود نیمی از این کارگران است. این هفته آن را به ارمغان آورد بیشتر به عنوان بیمارستان ramping تا درمانگاه و دیدن بیشتر بیماران فورت گفت.

عمل جراحی ممنوعیت PPE هزینه های خار و زیان

از آوریل 30, Rutland منطقه ای دهکدهای از دست داد $6.3 میلیون نفر است. فورت گفت: ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو و روش بود و تا کنون دلیل اصلی.

“به دلیل محرمانه, عجیب قریب, راه های مراقبت های بهداشتی در تامین مالی این چیزی است که بیمارستان ها در سراسر کشور پول در” فورت گفت.

رژیم صهیونیستی. Phil اسکات به تازگی لغو ممنوعیت انتخابی مراقبت های بهداشتی.

دیگر عوامل کمک به Rutland منطقه ای زیان. بیمارستان صرف اضافی $3 میلیون به 4 میلیون دلار در تجهیزات حفاظت شخصی و تبدیل که آندوسکوپی مجموعه به یک فشار منفی واحد با 10 تخت در انتظار یک COVID-19 خروش.

فشار منفی واحدهای اطمینان حاصل شود که ویروس coronavirus موجود و فرار به محیط اطراف است.

خوشبختانه فورت گفت: پیش بینی افزایش COVID-19 بيمار هرگز آمد و آندوسکوپی مجموعه بازسازی شده است. بیمارستان بود با استفاده از تبدیل فضا به مراقبت از سه یا چهار COVID-19 بيمار قبل از برچیدن آن.

چگونه بسیاری شده اند درمان می شود ؟

Rutland منطقه ای درمان پنج COVID-19 بيمار در تمام هشت یا 10 نفر تحت بررسی برای بیماری فورت گفت. در حالی که هیچ یک از درگذشت در بیمارستان از COVID-19 سه یا چهار نفر به پایان رسید تا در هواکش. یکی منتقل شد به یک سوم بیمارستان که در آن بیمار بعد درگذشت.

فورت گفت: فقط یک عضو در Rutland منطقه ای آزمایش مثبت برای COVID-19.

“من فکر می کنم آنها آن را قرارداد در خارج از بیمارستان, اما آن را سخت برای اطمینان می دانم” او گفت:.

در حالی که قلعه باقی مانده اعتماد به نفس در مورد Rutland منطقه ای آینده او گفت: بیمارستان ممکن است قادر به ادامه به ارائه هر سرویس را فراهم کرده است در گذشته است. یک جامعه کمک مالی برنامه ممکن است کوچک به عقب.

“این چنین یک وضعیت بی سابقه ای,” فورت گفت. “من قصد ندارم به شما اطمینان می دهم همه چیز فوق العاده است, اما ما در حال رفتن به اطراف. ما در حال رفتن به اینجا.”

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>