اهل Peake به عنوان ورزشی رادیو و تلویزیون های غول پیکر در کلگری

برای بیش از چهار دهه اهل Peake تحویل کالاهای ورزشی.

که آیا آن را برای هاکی بحث پیچش یا حلقه زنی, اخبار و یا بازار مال فروشان, داستان Calgarians تبدیل شده و تنظیم شده به خود را جلا و حساب حرفه ای از حوادث روز برای بیش از چهار دهه است.

در حال حاضر ما به یاد افسانه ای گوینده ورزشی پس از Peake گذشت دوشنبه پس از یک نبرد طولانی با سرطان است.

او 80.

“روز بسیار غم انگیز برای ما در CTV کلگری” گفت: سابق همکار گلن کمپبل. “من یاد گرفتم خیلی از این مرد. او درست بود نرم افزار در هر معنی واقعی کلمه. او حتی بهتر از انسان است.”

Peake شد CHQR را مدیر ورزشی از اواسط دهه 1960 تا اوایل دهه 70.

او سپس با انتقال به CFCN که در آن او ادامه داد: هنر و صنعت خود را. او در نهایت ایستگاه مدیر ورزشی تا بازنشستگی اش در اواسط 2000s.

“او در آنجا کار می کرد تا زمانی که او 65 سال” کمپبل گفت:. “و پس از هر sportscast تا او روز او 65 سال مهم نبود چه می گذرد او را و نگاه در هوا را بررسی کنید. آن باور نکردنی بود. به عنوان صاف به عنوان او اهل روسیه بود و هنوز هم در آن وجود دارد به دنبال در هوا-چک. همه ما شگفت زده شده توسط آن است. که راه او بود. او می خواست کمال و نمی برای حل و فصل چیزی کمتر است.”

و Peake نیست همیشه زمان برای تمرین خود را پخش.

“در زمان وجود دارد هنگامی که اخبار لنگر می آیند و در یک نور کمی در زمان به طوری که آنها می گویند به اهل روسیه در پایان نمایش” هی راس … هیچ راهی وجود دارد شما می توانید با پر کردن دو یا سه دقیقه؟'” کمپبل ادامه داد. “بنابراین وجود خواهد داشت یک پسر که می rip برخی از کپی کردن و پرتاب آن را به راس و راس را نگاه کنید آن را بیش از یک بار و خواندن آن را مانند آن را در prompter اما آن نبود. او آنقدر معلومات در مورد ورزش.”

در طول روز خود را Peake نیز PA گوینده برای هر دو م را کلگری کابوی ها و NHL Calgary Flames در رم کررل.

و او ادامه داد: به عنوان عرصه صدای شعله های آتش در Saddledome تا 1996.

“Russ اولین آدرس عمومی گوینده برای شعله های آتش” گفت: Ken Newans خود رئیس به عنوان مدیر ورزشی برای CFCN تا 1997. “من مغرضانه بود اما او بهترین است.

“او یک استعداد فوق العاده ای,” Newans ادامه داد. “او واقعا بزرگ پخش یک تماشاچی با لوله به همراه آن. او شگفت انگیز بود بازار مال فروشان گوینده — هیچ کس نمی دانست رم بهتر از او بود و هیچ کس آن را دوست داشت بهتر از او بود. من فقط می توانم بگویم فوق العاده همه چیز در مورد او.”

او دوست داشت تمام رشته های ورزشی — انجام بازی توسط بازی و همچنین برای پخش برنامه های تلویزیون از بیس کلگری توپ — اما به خصوص پرشور در مورد بازار مال فروشان و پیچش یا حلقه زنی از جمله اینکه PA گوینده برای پیچش یا حلقه زنی در سال 2010 بازی های المپیک زمستانی در ونکوور.

“من یک بیننده و شنونده قبل از من با او کار می کرد گفت:” دیرین CHQR ورزشی man Mark Stephen که مشغول به کار با Peake به مدت شش سال در CFCN. “بدیهی است که او بسیار بسیار جلا و انجام پخش. فقط همه چیز را به طوری صاف — جمله فوق العاده تحویل. و بسیار گرم و فرد ساخته شده و شما احساس می کنید استقبال تمام وقت.

“او با استفاده از به انجام رم جمع بندی نشان می دهد هر شب در رم” استفان ادامه داد. “خدمه خواهد آمد پرواز به استودیو از رم در آخرین لحظه قبل از پخش با فیلم — که در زمان زمان طولانی برای دریافت فرآوری شده — و آنها تا به حال به شکل چه باید بکنید با آن. گاهی اوقات آنها به سختی تا به حال فیلم خام قبل از آنها رفت روی هوا. در صفحه اصلی شما احتمالا که آنها تا به حال تولید کامل کارکنان فقط قرار دادن این با هم در تمام طول روز. در واقعیت وجود دارد در مورد سه یا چهار نفر از آنها اهل روسیه بود که تا به حال به بیرون رفتن وجود دارد در هوا و در مورد آن صحبت کنید و او آنقدر جلا شما نمی دانید تفاوت اگر شما نیست که در آن نشسته بودم. این که چگونه صالح او بود.”

و حرفه ای ؟ بدون شک.

“یک شب در اواخر sportscast او یک خون دماغ, و خون است که پرواز در سراسر اتاق گفت:” Newans همچنین توصیف Peake به عنوان داشتن یک شوخ طبعی سریع. “و او را dabbing خون و ارائه sportscast و او به نحوی ساخته شده آن را از طریق. و صبح روز بعد من دریافت یک کپی از خود اسکریپت و آن خون بسته بندی شده, و من فکر ” چه خبره اینجا اتفاق افتاده است؟”

کمپبل مانند بسیاری از دیگران توصیف او به عنوان یک “افسانه است.”

و برای کار خود را Peake به خوبی ادای عضو آلبرتا ورزشی سالن از شهرت.

“من به یاد داشته باشید من تا به حال به دنبال رد پای خود و من خیلی ترسیده بود چون من در پی یک افسانه است. و Russ فقط به من گفت: “فقط خودتان باشید و شما خوب,'” کمپبل اضافه شده است. “و این چیزی است که او — او در زمان شما در زیر بال خود را. او می خواست به شما بهتر خواهد بود.”

Peake است جان سالم به در برد توسط دختران Jodi و دبی.

“RIP اهل روسیه” کمپبل توییتی. “افکار و نماز به خانواده خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>