Roy Hill, اولین بار, سیاه, مدیر روابط شرکت در UVM نشان دهنده در نژاد پرستی در امریکا

Roy Hill, ناب با عصا راه می رود و می پوشد کلش فدورا با یک گروه سیاه و سفید. چشمان او هنوز جوان هستند. او صحبت می کند از طریق یک ماسک در طول یک مکالمه در مورد مسابقه در یک بعد از ظهر داغ در برلینگتون باتری پارک.

تپه 77, حمل ضخیم مطالعه کتاب مقدس با او در همه جا او می رود در زنان مورد. کتاب مقدس گسترده و مشروح.

“من به دنیا آمده بود کتاب مقدس-اعتقاد به خدا-ترس از خانواده” هیل گفت. “خدا همواره راهنمای من. من القا شد با دستیابی به یک آموزش و پرورش بنابراین من می تواند به دیگران کمک کند و نه وابسته به خودم بر دیگران است.”

تپه آمد به ورمونت در سال 1987 استخدام دانشگاه ورمونت (UVM) برای تبدیل شدن به اولین آفریقایی-آمریکایی و مدیر شرکت و بنیاد روابط — جمع آوری کمک — در تاریخ است.

هنگامی که او پیوست UVM تپه در حال حاضر به یک زندگی حرفه ای طولانی مشغول به کار در سمت های اجرایی در دانشگاه های معتبر با شروع دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس که در آن او بود معاون کمک های مالی و پذیرش و در ادامه در دولت در دارتموث و قهوه ای دانشگاه.

قبل از پذیرش UVM را ارائه می دهند که شامل این فرصت را به دریافت مدرک دکترا در این دانشگاه هزینه تپه بود و توسعه و مدیر برای انجمن ملی برای فرصت های برابر در آموزش عالی — “صدای مختلف در آموزش عالی است.”

واشنگتن-بر اساس غیر انتفاعی تشکیل شد به قهرمان منافع تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها (HBCUs) و عمدتا سیاه و موسسات. تپه خود را فارغ التحصیل از یک HBCU — آلاباما کالج, Talladega, آلاباما, رتبه 37 در میان HBCUs توسط U. s. اخبار و گزارش جهانی در یک کراوات با Alabama کشاورزی و مکانیک دانشگاه نرمال, Alabama.

تپه دو سال را صرف کار برای UVM. او دریافت نکرده دکتری در آموزش عالی او وعده داده شده بود, چرا که این برنامه از پول زد. او فکر قرض گرفتن پول را به پایان برساند درجه اما نمی خواهم برای قرار دادن که بار بدهی همسرش, او گفت:.

تپه خواستار استخدام خود در سال 1987 به عنوان اولین سیاه, مدیر شرکت و بنیاد روابط UVM یک “غم بیانیه است.” هیل گفت: توسعه حرفه ای در آموزش عالی بود اشاره کرد در زمان استخدام یا مردم از رنگ و یا زنان.

زمانی که او یک افسر توسعه در دانشگاه براون وجود دارد تنها یکی دیگر نر آفریقایی-آمریکایی مشغول به کار در توسعه آیوی لیگ.

ارسال یک پیام

هیل متولد شد و در مزرعه پدر بزرگ در Haywood County, Tennessee. به عنوان یک پسر جوان در سال 1954 او آموخته است که سیاه و سفید زندگی آویزان در تعادل می باشد.

که در سال دیوان عالی ایالات متحده حکم در Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش است که تبعیض نژادی در مدارس دولتی نقض حفاظت در برابر بند 14 قانون. دانش آموزان سیاه پوست دیگر نمی خواهد مجبور به حضور سیاه و مدارس که مزمن بودجه است.

پس از حکم دیوان عالی یک گروه از اعضای محلی کو کلاکس کلان برنامه ریزی برای کشتن تپه پدربزرگ.

“آنها می خواستم برای ارسال یک پیام به آنها نمی خواهند هیچ سیاه و سفید بچه ها رفتن به مدرسه با هر سفید کودکان و نوجوانان” هیل گفت.

چرا کلان تنها از تپه پدربزرگ برای مرگ ؟

“از آنجا که او یک شهروند برجسته,” هیل گفت. “او شخصیت. مردم به احترام او. او عقل است. آنها می آیند تا او را برای که هر دو سیاه و سفید مردمی خواهد آمد به او برای چیزهای مختلف.”

بیشتر: رقیب با نژادی عدالت در ورمونت می رود سال است. بنابراین آیا این واکنش.

تپه پدربزرگ نیز یک ملک در یک زمان وقتی که با وجود رهایی اعلام sharecropping نگه داشته و اکثر سیاهان را به بردگی کشانده تپه گفت.

“دیگر قوم سفید و سیاه عامیانه در Haywood County, Tennessee رو با هم ملاقات اوباش و گفت: “هی ترک جورج تنهایی'” هیل گفت.

تپه جد در امان ماند. اما دین خود را از مدرسه شبانه روزی در روستایی در ایالت تنسی بود و نه شانس. تپه و همکلاسی هایش تماشا به عنوان محلی شهرستان پدران از جمله داروساز آمد و در نیمه شب و کشیده دین خارج از سالن محل اقامت.

“چند هفته بعد از آن بدن خود را ظاهر در یک رودخانه محلی,” هیل گفت.

افرادی که مشغول به کار به صورت محلی و از آموخته های خود را سفید و کارفرمایان که دین کشته شد به دلیل وجود یک شایعه رفتن در اطراف است که شاخه ای از انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP) بود و در تاسیس Brownsville, بخشداری Haywood شهرستان با توجه به تپه.

شهر پدران می خواستم برای ارسال یک پیام است که هیچ NAACP شعبه خواهد در آینده به Haywood شهرستان است.

“این برادر تنها مرد آمریکایی آفریقایی تبار با یک مدرک دانشگاهی” هیل گفت. “منطق آنها این بود که او می خواهد رئیس جمهور (شعبه). بنابراین اگر آنها به کشته شدن او می خواهد که با ارسال یک پیام به جامعه سیاه و سفید: حفظ NAACP از اینجا.”

دریافت آموزش و پرورش

Roy Hill برای اولین بار بود از هشت فرزند متولد در یک خانواده قرار داده شده است که اولویت در آموزش و پرورش است.

“مسیر که باز به من بود که از رفتن به کالج” او گفت:. “من می دانستم که ما پول ندارد. پدر و مادر من نمی تواند به من ارسال بنابراین من می کرد و من را نجات داد و من مطالعه قرار گرفته است.”

هیل در این افتخار نقش در ساوث بند دبیرستان مرکزی در ایندیانا که در آن خانواده اش نقل مکان کرد. جنوب خم شد و “فوق العاده” مدرسه در سراسر شهر از نوتردام دانشگاه, او گفت:. تپه باسواد در سه ورزشی: فوتبال, بسکتبال و آهنگ. در تابستان او با بازی بیس بال در یک شرکت حمایت تیم به دلیل نبود او قادر به بازی در تیم دبیرستان.

“وجود دارد یک قانون نانوشته در دبیرستان من بود که یکی در تیم بیس بال و سهمیه پر شده بود توسط گیر” هیل گفت.

تپه بود و برنامه ریزی به دنبال کمک هزینه های تحصیلی ورزشی, اما به جای او ارائه کمک هزینه های تحصیلی دانشگاهی در آلاباما کالج, شروع او در مسیر کار در آموزش عالی است.

با وجود سن و سال هیل هنوز هم با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور به تعدادی از سازمان های غیر انتفاعی از جمله آنهایی که مدافع HBCUs. او هنوز هم فعال است به عنوان یک غیر روحانی وزیر در ایمان جامعه و در خدمت به عنوان رئیس جمهور ورمونت عام شورا و مقدس جامعه است.

“من فکر می کنم یک بار خدا به شما هدیه می دهد شما کار می کنند تا زمانی که شما نمی تواند در خدمت هر بیشتر” هیل گفت.

بیشتر: در ورمونت: آنچه آن را مانند زمانی که کسی باور ندارد شما از اینجا

بیشتر: ‘BLCKGRLMGC’ پادکست بررسی زندگی روزمره به عنوان یک دانش آموز در یک اکثریت سفید کالج

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de