Roughnecks جانباز دکتر منینگ بخشی از تلاش قهرمانانه به جنگ COVID-19

کورتیس منینگ است همه چیز در مورد دفع یک حمله.

ملی چوگان سرپهن لیگ طبقه خود را گیگ است برای دفع دشمن, چوگان سرپهن, استعداد است.

و آن را بسیار متفاوت در زندگی واقعی برای کلگری Roughnecks مدافع که یک دکتر با تجارت و بخشی از قهرمانانه خدمه مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس است که در حال حاضر آوردن جهان است.

“من فکر نمی کنم اصطلاح “قهرمان ” امر” گفت: منینگ که یک پزشک خانواده اجرا می شود و یک عمل در Port Coquitlam, B. C. “من نمی خواهد در نظر ما خط مقدم در هر راه به دلیل وجود کارگران خط مقدم که در اورژانس و بیمارستان ها و برخورد با مراقبت از بیمار است که با قرار دادن خود در معرض خطر است.

“ما حاشیه شاید از آنجا که ما در حال دیدن مردم در یک محدود و ظرفیت محافظ.”

منینگ در حال فروتن در مورد خدمات خود را به جامعه ما به ویژه با تهدید COVID-19 کمین در اطراف هر گوشه.

اگر چه مقامات بهداشت محلی در B. C. پایین سرزمین اصلی تعیین کرده اند تا خاص COVID-19 درمانگاه برای ارزیابی بیماران مبتلا به نشان دادن علائم 11 سال NLL ستاره است که هنوز هم در معرض خطر قرار گرفتن در معرض به کسانی که ممکن است ناخواسته بود حامل coronavirus که مراجعه به دفتر او.

و او آن را می داند.

“من تقریبا مثبت ما را دیده اند مردم با COVID اما چون ما نمی swabbing ما نمی دانم” منینگ گفت. “هر درمانگاه گفته شده است نه برای دیدن COVID موارد است. ما در حال انجام همه این فرض غیر COVID مسائل است.

“اما زمانی که ما به دیدن مردم آن را بسیار تحت شرایط کنترل شده,” منینگ ادامه داد. “ما در حال دیدن آنها در تجهیزات حفاظتی و گرفتن دست مناسب-بهداشت مراحل برای محافظت از خودمان است. همه کسانی که اولین پاسخ دهندگان و پلیس آنها قطعا در معرض خطر وضعیت تر از ما هستند.”

شامل منینگ می گوید: او است Roughnecks هم تیمی میچ وایلد که پیراپزشک در تورنتو اما قادر به مصاحبه.

“ما نمی داشتند حرف زدند یک تن پس از این همه آغاز شده گفت:” منینگ که پیوندد به هم تیمی های هفتگی به صورت ویدئو کنفرانس فقط برای چک کردن در همه چیز Roughnecks. “میچ است که قطعا تعداد زیادی از خط مقدم قرار گرفتن در معرض از مردم که در واقع بیمار هستند و نیاز به ارسال به بیمارستان. بنابراین او را برای رفتن به یک مقدار بیشتر تجربه واقعی و صادقانه تفسیر برای آنچه آن را مانند به یک خط مقدم کارگر.”

برای دکتر منینگ آن مشغول است ،

“اولیه برای اولین بار در هفته یا بیشتر (پس از همه گیر اعلام شد در اواسط ماه مارس) ما بسیار شلوغ است — بسیاری از وحشت و بسیاری از سوالات” منینگ گفت. “اما این هفته که به دنبال آن بودند کاملا آهسته چون به مردم گفته شد تا در خانه بمانند و مناسب آنها انجام داد. همه غیر ضروری stuff — بررسی منظم یو پی اس و پر کردن مجدد و هر چه شده اند تحت فشار قرار دادند.

“ما برداشت تا مقدار زیادی از آنجا که ما در نظر گرفتن تعداد افرادی که از جاهای دیگر است. اما مردم هنوز هم می توانید با ما تماس بگیرید — ما فقط تلاش برای انجام آن به صورت الکترونیکی و غیر ضروری در شخص بازدیدکننده داشته است.”

در واقع رویکرد این روزها برای منینگ و بسیاری دیگر از درمانگاه در کانادا است که به ارائه مراقبت آنلاین.

مراقبت های بهداشتی حرفه ای از جمله گروه تمرین منینگ که در Tri-Cities منطقه ونکوور بزرگ هستند — ضرورت — با تکیه بر تلفن و تماس های تصویری برای برقراری ارتباط با بسیاری از بیماران در طول بحران بهداشت و درمان.

“اکثر کلینیک های خارج وجود دارد نه COVID درمانگاه” منینگ گفت. “اکثر کلینیک ها فقط انجام منحصرا الکترونیکی مسائل و ما یکی از این کلینیک ها. ما تحت فشار قرار دادند تقریبا همه از ملاقات ما به telehealth. اما ما در حال گرفتن ارجاع برای همه غیر COVID نگرانی های که نیاز به در فرد دیده می شود.”

و منینگ خود پدر دو جوان بچه ها امیدوار همکار کانادایی در حال گرفتن توجه از زیرمجموعه های صادره توسط این کشور مقامات بهداشت در مورد چگونه به کمک در مبارزه با کروناویروس.

“این مشاوره خوب آنها در حال دادن به ما” منینگ اضافه شده است. “کل حزب خط است که ما در حال شنیدن — به حداقل رساندن زمان خود را در خارج از خانه و در خانه بمانند تا آنجا که شما می توانید و شستن دست های خود را — آن وجود دارد به یک دلیل. زیرا اگر ما پس از آن سخت طرح گسترش در میان جمعیت ما در حال رفتن به زمین ما در یک وضعیت دشوار مانند ما شاهد هستیم در بسیاری از کشورهای دیگر. چون ما بودن خیلی محترمانه از آن توصیه این است که چرا ما در حال دیدن خودمان در کانادا انجام خیلی بهتر از جاهای دیگر است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>