بازار مال فروشان ستاره ‘غمگین’ بیش لغو رم

خواهد شد وجود ندارد دیگران بزرگ برای Calgary Stampede بازار مال فروشان برندگان در سال 2020 است.

نه برای کسانی که کاوبوی که اجتناب از اخذ bucked ،

و نه برای کسانی که هدایت راه خود را به کراوات پایین bulldogging یا بشکه-مسابقه گل.

پنج شنبه تصمیم به چمن این سال بزرگترین نمایش در فضای باز بر روی زمین به معنی وجود خواهد داشت هیچ کاری در رم جایگاه جولای 3-12.

“این یک لطمه می زند” گفت: دو بار رم روباز, شاه ریچی قهرمان. “به خصوص با این حال یکی از بزرگترین rodeos سال با بزرگترین فرصت برای ما است.

“به آن لغو شده تا کنون را واقعا طول می کشد باد از بادبان از آنجا که شما در حال نشستن در خانه تلاش برای ماندن مشغول (در طول همه گیر) و فکر کردن در مورد rodeos پیش رو — و اولین کسی که به ذهن می آید این است که اند.”

در بخش های بزرگ به دلیل payday در.

این قرار بود عظیم بزرگ $2 میلیون کیف پول برای grabs در این تابستان نسخه با برنده هر رویداد مهم و شش در مجموع — حفره سالانه 100.000 دلار برای اولین بار از محل جایزه.

“این یک تکه بزرگ از پول ما در سال — من بر روی آن تکیه می گفت:” آلبرتا کابوی زین لمبرت از ثروتمندترین, هوای آزاد, بازار مال فروشان. “من همیشه رفت با یک کمی از پول نقد از سال وجود دارد. به طوری که تا پایان سال می آید در اطراف و شما مالیات خود را, شما در حال نشستن بسیاری از بهتر است. ما ورزشکاران به جلو نگاه به امکان ساخت یک درآمد و ما با تکیه بر آن.”

اما اکثر بازار مال فروشان شخصیت و حتی حق را به رم گوینده برت Gardiner قطعا درک کنند که چرا این تصمیم به انصراف از 10 روز جشن.

“به عنوان غم من, من فقط یک قطعه کوچک در پازل بزرگتر از رم” گفت: Gardiner, از, جنگلی, دریاچه, Alta. “این ترجمه این است رفتن به یک اثر مالی بر یک بسیاری از مردم است. اما پدر در من به بالا می آید و متوجه می شود این باید انجام شود به خاطر انسان و در صورتی که تصمیم گیری است که می شود ساخته شده است, سپس شما آن را پشتیبانی.”

“این قابل درک است — ما در بازی uncharted waters در اینجا با بحران بهداشت و درمان — اما آن را خشن” توافق قهرمان. “این full-time — من همه را انجام دهد. بالا 20 زین سواران در جهان جدول رده بندی ما همه در همان قایق — آن را به ما نان و کره است. برای بچه ها که زندگی را rodeoing واقعا واقعا داره.

“این نوع از ترسناک به فکر می کنم آنچه آمده به خصوص با بازار مال فروشان از این کالیبر لغو.”

این برنامه در حال حاضر دیده می شود COVID-19 بحران قراضه rodeos در سراسر شمال امریکا است.

در چند روز گذشته به تنهایی رم ادمونتون K-روز و Manitoba نمایشگاه & لگد کوب شده اند بوت از تقویم شمالی از مرز.

جنوب مرز وجود دارد چند لکه پول بود هنوز هم می تواند ساخته شده rodeoing از جمله حرفه ای گاو سواران رویداد برنامه ریزی شده برگزار می شود و بدون طرفداران در می ایستد و اجتماعی فاصله در محل — شنبه و یکشنبه در اوکلاهما.

“آنها در حال حاضر گرفته شده سه ماه برای ساخت درآمد” گفت: Ponoka را لمبرت. “نه فقط این یکی اما آنهایی که کمی به عنوان به خوبی. این فقط عمیق تر و عمیق تر است. به نظر می رسد مانند تیر است که لغو شود.”

ادامه داد: قهرمان “چه اتفاق می افتد در چند ماه آینده که واقعا در رفتن به بزرگ داستان. ما سخت ما فشار نزدیک به 100 rodeos یک سال به عنوان آن است. ما امنیت شغلی است برای رفتن به یک بازار مال فروشان تقریبا هر روز هفته به یک شانس برای برنده شدن پول است. آن را ترسناک می شود.”

و فراتر از آن.

“تالار گروه از مردم با هم و جمعیت بزرگ معنا ندارد در حال حاضر — ما می دانیم که” لامبرت گفت. “و ما باید با تکیه بر جمعیت بزرگ بیرون آمدن از آنجا که آنها چگونه قرار دادن کیف پول با هم. اما اگر مردم مجاز نیستند برای با هم بودن این نوع از رهایی از کار من در دسترس نباشد. ما را از رفتن به جلو با این اگر ما قادر خواهید بود به استفاده از آن به عنوان یک حرفه ای در آینده و یا اگر آن را می تواند به عقب به طوری که آن را واقعا یک چیز.”

“من امیدوارم که آن است که هنوز در مورد” گاردینر وزن در. “من دوست دارم به بسیار خوش بینانه است. آن را به سختی می شود در کمیته ها و جوامع و سهام پیمانکاران و بازار مال فروشان ورزشکاران است. آن را به ساده ترین چیزی که برای جستن به عقب از اما افراد انعطاف پذیر — به خصوص در غرب راه زندگی — بنابراین من واقعا فکر می کنم ما می تواند گزاف گویی بزرگتر و بهتر از قبل.”

این طرح با شهردار کلگری ناهید jasper de valk حتی punctuating یکشنبه جدید کنفرانس با “بازار مال فروشان خواهد آمد.”

اما در حال حاضر همه باید صبر کنید حداقل یک سال دیگر.

“من کاملا غم انگیز است که من قصد دارم به در کلگری برای یک هفته تا 10 روز” اضافه شده قهرمان که برنده اند را زین برنز در هر دو 2017 و ’18. “ما مشتاقانه منتظر است که یکی در هر سال است. ما فقط انجام دیوونه حالت سفر و rodeoing ته ما خاموش و پس از آن ما را وادار به رفتن به کلگری و برای سوار شدن به یک تن از پول در بزرگترین مرحله در بازار مال فروشان و لازم نیست به همه جا بروم. ما فقط به اویختن.

“و آن را یکی از بهترین کمیته با بهترین مهمان نوازی. یک دلیل وجود دارد که ما هر چیزی را انجام دهید برای دریافت وجود دارد. نه که کمی اشعه آفتاب به نگاه به جلو به آن بد شانسی. وجود دارد هیچ چیز مانند ایستاده است که مرحله برگزاری است که از 100,000 چک و بزرگ که برنز از زور زدن اسب.

“اما 2021 … ما آن را انجام دهد پس از آن.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>