افزایش تا: انبار زیبایی شرکت و کارخانه موشک را بیش از سابق USPS سایت در لانگ بیچ

یادداشت سردبیر: این گزارشی است از آخرین نسخه از “افزایش تا” ماهانه سری با تمرکز بر پروژه های توسعه های جدید در لانگ بیچ.

یک انبارداری و توزیع, مرکز زیبایی عرضه شرکت و کارخانه موشک گرفته اند بیش از یک سابق ایالات متحده خدمات پستی سایت در لانگ بیچ.

اقیانوس آرام صنعتی پیچیده ساخت و ساز در اواخر سال گذشته در سه واحد-داستان 45-پا بلند نور ساختمان های صنعتی در 2300 ردندو Ave. بین بید و استرنز خیابان. پس از سه شرکت جدید — Traffic Tech, Hydrafacial و نسبیت — نقل مکان کرده اند.

ترافیک Tech ارائه می دهد که حمل و نقل و حمل و نقل, خدمات, نصب, یک انبار. Hydrafacial — مراقبت از پوست شرکت که مبادرت به فروش آبگرم درمانی تکنولوژی برای کسب و کار و یک خط از چهره ها را به مصرف کنندگان — نقل مکان کرد و آن دفتر شرکت و تسهیلات ساخت به سایت. و نسبیت یک موشک و ماهواره تولید کننده مستقر در مقر خود وجود دارد.

نسبیت اعلام کرد در اوایل این سال است که از آن تولید خواهد شد Terran 1, اولین بار در جهان 3D چاپ موشک در ساحل طولانی تسهیلات.

“فضای اقتصاد همچنان به رشد خود در ساحل طولانی با علاوه بر این از نسبیت,” شهردار رابرت گارسیا در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “چاپ 3D است پیشگامانه برای مشاغل جدید و فن آوری های جدید در بخش فضای.”

با هم سه کسب و کار در حال حاضر اشغال 19 هکتار سایت استفاده می شود که برای برگزاری یک مرکز پردازش ایالات متحده خدمات پستی. پست الکترونیکی مرکز متمرکز شد در یک 326,000 فوت مربع واحد-طبقه ساختمان; که ساختار شده و تخریب راه را برای وجود پروژه های صنعتی که شرکت در اقیانوس آرام دوبله لبه.

چارلی O’Desky توسعه مدیریت اقیانوس آرام صنعتی گفت: شرکت خود انتخاب سایت به دلیل دسترسی راحت به سه عمده بزرگراه و فرودگاه لانگ بیچ و همچنین فرودگاه بین المللی لس آنجلس و جان وین فرودگاه.

آن را نیز “کمتر از 10 مایل از دو تا از شلوغ ترین بنادر ظرف در آمریکای شمالی” O’Desky اشاره کرد.

اما ای’Desky همچنین گفت شرکت او امیدوار است برای کمک به این منطقه با ساختمان های جدید است. وی با اشاره به “مدرن, دولت از هنر طراحی” است که شامل “به دنبال ویژگی های است که بسیار نادر است در پروژه های صنعتی — از جمله EV ایستگاه های شارژ خورشیدی آماده سقف و بالاتر از استاندارد سقفی می شمارد.”

به نظر می رسد این پروژه در اقیانوس آرام صنعتی ساخته شده است ممکن است حتی بیشتر رو به جلو نسبت به تیم اول تصور است. اگر نسبیت انجام اهداف آن سایت ممکن است زادگاه یک عصر جدید در موشک و ماهواره ساخت.

“من اعتماد به نفس ما مستقل کارخانه” شرکت مدیر عامل و بنیانگذار شرکت, Tim Ellis گفت: از سایت “را تبدیل به آینده تکنولوژی پشته برای کل صنعت هوا و فضا.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>