افزایش تا: فرودگاه لانگ بیچ پیشرفت ادامه خواهد داد اما آهسته coronavirus

یادداشت سردبیر: این داستان بخشی از “افزایش تا” ماهانه سری با تمرکز بر پروژه های توسعه های جدید در لانگ بیچ.

سال های طولانی تلاش برای بهبود فرودگاه لانگ بیچ همچنان به جلو حرکت می کند. اما با ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس باعث عمده شیب در مسافران و درآمد آنها به طور معمول ارائه جدول زمانی پروژه تمدید شده است.

فاز اول نوسازی فرودگاه — که شامل یک جدید مسافر تلاقی چند خیابان یا جاده جدید پارکینگ ساختار و بهبود های موجود و ساختار پارکینگ — بود که در سال 2012 تکمیل و شورای شهر به تصویب $65 میلیون قرارداد به شروع فاز دوم در سال 2018 است.

که فاز تعیین شد که عبارتند از:

  • جدید فروش بلیط لابی;
  • جدید باز هوا ادعای چمدان منطقه;
  • جدید نقل مکان چمدان چک بازرسی مرکز;
  • بازسازی ساختمان ترمینال;
  • جابجایی اجاره ماشین, مشتری, خدمات به ساختمان ترمینال;
  • جدید قبل از امنیت امتیازات و دستشویی;
  • افزایش ملاقات و خوش آمد می گوید پلازا;
  • بهبود ترمینال حلقه جاده;
  • جدید تثبیت اجاره ماشین سازی و آماده بازگشت سطح زیاد و
  • در حال توسعه یک تثبیت حمل و نقل زمینی افت کردن و انتخاب کنید تا منطقه است.

کارکنان شهرستان در آن زمان تخمین زده می شود همه این پروژه ها به پایان می رسد تا سال 2021.

رندر برای بهبود در فرودگاه لانگ بیچ. (شهرستان)

اما در طول این هفته پنج شنبه, مارس 12 جلسه شورای شهر, فرودگاه, مدیر سینتیا Guidry گفت پانل که ترافیک مسافر کاهش یافته است 95 درصد به دلیل همه گیر و فرودگاه در حال حاضر تخمین می زند که ناگهان شیرجه رفتن یا تنزل خواهد شد در نتیجه $10 به$20 میلیون درآمد در ضرر و زیان برای سال مالی مجموعه را به پایان سپتامبر. 30. از آنجا که او گفت: فرودگاه تمدید جدول زمانی برای پروژه های خود ادامه خواهد داد و ارزیابی امکان سنجی به عنوان بحران بهداشت عمومی — و همراه آن رکود اقتصادی — مردد است.

فرودگاه ارشد مهندس عمران, Stephan Lum گفت: از دست دادن درآمد در حال حاضر در حال انتظار برای فشار به عقب طرح توسط شش تا 12 ماه.

“این می تواند طولانی تر و یا کوتاه تر بسته به شرایط اقتصادی آینده,” او گفت:. “ما می دانیم که ما در حال به تاخیر انداختن ما ادعا چمدان پروژه حدود 17 ماه با توجه به این واقعیت است که ما موجود چمدان ادعا و امکانات است که در یک پروژه ما می تسلیم به ما مدیریت هزینه های نقدی.”

قبل از همه گیر, ضربه, کار در حال حاضر شروع جدید چمدان چک بازرسی تسهیلات و شرایط جدید فروش بلیط لابی. Lum گفت: کار خود ادامه خواهد داد و در چمدان چک بازرسی مرکز از آنجا که این پروژه در درجه اول بودجه توسط یک TSA اعطای; ساخت و ساز در این پروژه انتظار می رود که برای قرار دادن تا در تابستان آینده و پس از آن تسهیلات را تحت آزمایش از طریق پایان سال است.

کار جدید فروش بلیط لابی نیز ادامه خواهد داد تا زمانی که “منطقی سخت توقف” Lum گفت که این سقوط زمانی که پایه و اساس برنامه ریزی شده است تا در محل. ساخت و ساز در این پروژه خواهد شد و سپس توقف; کار در حال حاضر انتظار می رود پس از آن سر در بهار Lum گفت.

از تاریخ شروع برای پروژه های باقی مانده از جمله بازسازی ساختمان ترمینال و احداث جدید اجاره ماشین سازی شده اند تحت فشار قرار دادند توسط حداقل شش ماه.

Lum اشاره کرد که سه سال 4 میلیون دلار قرارداد برای مدیریت پروژه است که شورای شهر تصویب شده در جمعه شامل “خروج از رمپ” باید فرودگاه سلامت مالی همچنان به بدتر.

اولین فرصت برای شهرستان به خارج از تعهدات قراردادی خود را خواهد بود در سه ماهه اول سال 2021, Lum گفت. که در آن نقطه او گفت: این سوال برای شهرستان خواهد بود “این فرودگاه در یک موقعیت برای حرکت رو به جلو و راه اندازی مجدد” کار در مرکز فروش بلیط?

در حالی که معلوم نیست چه آینده نگه می دارد برای فرودگاه لانگ بیچ در انتخابات گفت: آنها متعهد به برنامه های بلند مدت برای بهبود تجربه برای آگهی وجود دارد. تنها سوال این است که چه مدت آن را برای کسانی که قصد دارد به ثمر می آیند.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر شرایط اقتصادی و درآمد ما دیدن اگر پروازهای بازگشت در شش تا 12 ماه” Lum گفت: “و ما اطلاع شورا از هر گونه خروج از رمپ که باید اجرا شود.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im