غنی Archbold: این دو زنده از 8000 مایل از هم دوریم اما آمد و با هم در Ronald McDonald House

جنیفر دیویس و Bolla Pol ممکن است زندگی می کنند از 8000 مایل از هم دوریم اما هر یک از آنها باید یک ارتباط نزدیک با ساحل طولانی را Ronald McDonald House.

دیویس است یک داوطلب در RMH یک خانه دور از خانه برای خانواده ها با کودکان بدحال از افتتاح آن در سال 2011. او وعده های غذایی پخته شده در آشپزخانه, اما به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که بخشی از این خانه تعطیل شده است و داوطلبان مانند دیویس در حال حاضر در حال در آوردن غذا از رستوران های شرکت کننده انجام takeout سفارشات.

او به تازگی در آورده کامل شام از ماری پیتزا ایتالیایی رستوران 6436 E. استرنز سنت پوشیدن ماسک دیویس کاهش یافته پیتزا و تمام مواد باغچه خانهها در جلوی درب RMH 500 E. 27 سنت دیویس یک شریک کسب و کار در روندا و Jennifer Keller Williams اقیانوس آرام املاک ملک — که همنام هستند Rhonda Cudeback و خودش را — ندارد, جایی برای رفتن از سمت شرق ساحل طولانی خانه به RMH.

Bolla پل و پسرش پیتر تا به حال برای رفتن به یک کمی دورتر مانند 8,000 مایل دورتر. پل و پسرش زندگی می کنند در پنوم پن پایتخت کامبوج. پل به تازگی اولین سفر او به ساحل طولانی بود اما او پسر دوم. پیتر دچار سوختگی های شدید در سمت راست بدن خود را در یک خانه تصادف 4 1/2 سال پیش زمانی که او 2 ساله بود. کودکان رایت بنیاد در پا برای کمک به هزینه های سفر و هزینه های پزشکی و همچنین پیدا کردن پیتر و پدر خود Veasna یک محل به ماندن در RMH در Jan. 8, 2015.

پیتر پدر برخورد با پیچیده پيوند پوست عمل جراحی برای پسرش در گراسمن مرکز سوختگی در دره سن فرناندو احساس کمی بیشتر در سهولت در RMH چون ساحل طولانی است خانه را به بزرگترین جمعیت کامبوج در خارج از آن کشور است.

این پل از خانواده ماند در RMH برای تقریبا شش ماه که اولین سفر در سال 2015. پیتر بازگشت به RMH برای درمان بیشتر از سوختگی در فوریه. 4 این بار با مادرش. او نمی تواند آن را به ساحل طولانی اولین بار از آنجا که او تا به حال فقط با توجه به تولد به فرزند دوم خود را.

“این پل از خانواده بسیار راحت ماندن با ما” گفت: Cheri Bazley, RMH مدیر اجرایی. “پیتر بسیاری از خاطرات و ساخته شده چند دوستان خوب زمانی که او برای اولین بار در اینجا باقی ماند.”

پیتر گفت: “کلودیا Dodson, RMH هماهنگ کننده داوطلب که او و پیتر عشق به طعم بسیاری از انواع مختلف مواد غذایی که ارائه شده است.

“پیتر به خصوص دوست دارد, تخم مرغ, شکلات, شیر, هویج و گوجه فرنگی,” او گفت:.

Pol گفت: RMH است که “یک جای خوب برای خانه تماس بگیرید.”

“همه مهربان و دوستانه و من همیشه یادگیری,” او گفت:. “من را به مهربانی با دوستان من در کامبوج هنگامی که ما به خانه.”

Pol همچنین گفت که او می خواست برای تشکر از داوطلبان مانند دیویس و کارکنان رستوران “برای مهربانی خود را و به اشتراک گذاری عشق خود را با ما.”

Bazley گفت: coronavirus مورد نیاز RMH به تعلیق همه در شخص داوطلب برنامه های محبوب وعده های غذایی از عشق که در آن داوطلبان طبخ غذا در RMH ، در سال گذشته 607 خانواده ماند در 23 اتاق مهمان در RMH با داوطلبان ارائه تقریبا 500 گرم وعده های غذایی و 12,700 ساعت از خدمات Bazley گفت.

به دلیل coronavirus RMH به طور موقت متوقف شد, برنامه ریزی خانواده جدید.

“ما از نزدیک نظارت بر این وضعیت برای اطمینان از مراحل ما را به آدرس COVID-19 به نفع ما کارکنان و خانواده های ما در خدمت” Bazley گفت.

زمانی که دستورالعمل اجازه می دهد امیدوارم در ماه آینده و یا تا RMH عمل در 50% ظرفیت, او گفت:.

“ما سپاسگزار برای جامعه ما از حامیان خود را برای اعمال محبت در این زمان دشوار” Bazley گفت. “بنابراین بسیاری از آنها به خارج بپرسید که چگونه آنها می توانند همچنان به کمک.”

او گفت: اعضای جامعه ارائه داده اند به ارائه رستوران-وعده های غذایی آماده حمایت از رستوران های محلی است که باید کمک کرد RMH در گذشته از جمله جایزه جورج یونانی, کافه انریکه را Kpasta, دومنیکو را به ایتالیایی رستوران, Buono پیتزا فروشی, Stonefire کوره Casa پرز, domino’s Pizza, صبحانه, نوار R نوار و اولیه کیمیاگری.

او گفت: دیرین غذا همکاران — هتل مایا برتر مواد غذایی و آشامیدنی و Westin Hotel — در ادامه به اهدای وعده های غذایی. معبد بنیاد خانواده را فراهم کرده است پشتیبانی از برای خرید وعده های غذایی و مواد غذایی را از بزرگ Bazley گفت.

دیگران باید کمک بسیار مورد نیاز آشپزخانه موارد از جمله instant oatmeal چیپس خرد شده و پنیر و میوه های تازه (موز و سیب و پرتقال) تنها در خدمت کیسه های تراشه کوکی ها یا آجیل میله گرانولی را کنار بگذارید و میوه منحصر به فرد لیوان یا فنجان پودینگ.

اگر شما علاقه مند در کمک به ارائه یک وعده غذایی و یا شربت خانه موارد Bazley گفت: با شما تماس کلودیا Dodson, [email protected] به منظور هماهنگی و جلوگیری از همپوشانی دارد.

در ضمن داوطلبان مانند جنیفر دیویس را ادامه کمک به خانواده های کسانی که در حال حاضر ماندن در RMH مانند پل و پسرش پیتر.

“من ساخته شده در ارتباط با بسیاری از مردم پس از من شروع به کار داوطلبانه در RMH,” دیویس گفت:. “این بدترین زمان ممکن برای خانواده ها در حال مبارزه با یک کودک بیمار. آنها در حال رفتن را از طریق جهنم است. انسان اتصالات ما بسیار مهم است.

“خانواده بسیار سپاسگزار برای حمایت از ما,” او اضافه شده است. “این حداقل ما می توانیم انجام دهیم.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>