غنی Archbold: نوجوان مبارزه با سرطان خون کمک به کودکان مبتلا به سرطان

جک Hagemeister در 14 سالگی فکر می کردم جهان خود را به پایان زمانی که او مبتلا به لوسمی حاد به سال گذشته است.

اما, نوجوانان انعطاف پذیر بود. اولین کلمات خود را به پدر و مادر خود را پس از دریافت احتمالا تهدید کننده زندگی اخبار بودند: “من این. زمانی که من می توانید شروع به مبارزه؟”

پس از مبارزه از طریق ماه از آنچه که او به نام “دردناک, درمان, سخت ترین در زندگی من” Hagemeister خود را جشن گرفتند تولد 16th جولای 15 — و در جاده به بازیابی در خانه اش در ردندو بیچ. تا کنون درمان خود را که شامل منظم شیمی درمانی داخل وریدی و ستون فقرات, شیپور خاموشی موفق بوده است, اما او هنوز هم دارای 2 1/2 سال بیشتر از درمان در آنچه به نام او “تعمیر و نگهداری” فاز با توجه به مادرش نگاه Hagemeister.

اما این تنها بخشی از داستان زندگی او را.

در حالی که قدم زدن در سالن یک روز در Miller کودکان و زنان بیمارستان بلند, ساحل, جایی که او تحت درمان Hagemeister دیدم چیزی که گفت این بود “دل و روده غم انگیز.”

“درب باز بود به یکی از اتاق و من تو را دیدم یک پسر جوان و شاید دوم یا سوم کلاس تخمگذار در بستر” Hagemeister گفت. “او تا به حال هیچ از درمان سرطان است. او دست تکان دادند به من. او تا به حال هیچ کس در اتاق با او. آن را واقعا دشوار است برای من دیدن او همه توسط خود را.”

Hagemeister متوجه شدم او گفت که او خوش شانس و خوش شانس است که او تا به حال عاشق خانواده و جامعه توسط سمت خود را. پدرش اعطای Hagemeister است و مخابرات مشاور. مادر او یک معلم مدرسه. او دارای یک برادر کوچکتر چارلی 13.

و پس از آن وجود دارد همسالان خود. Hagemeister در Adams, دبیرستان, در ردندو بیچ زمانی که او مبتلا به سرطان خون.

او را به حمایت بیش از 1 ، 000 دانش آموزان در مدرسه و همچنین معلمان و مدیران بیرون رفت و در زمین فوتبال و املای با بدن خود “ما را به عقب جک!”

“همه برکت است مثل من” Hagemeister در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است. “در طول اقامت در بیمارستان کودکان جوانتر از من بودند به تنهایی در تخت بیمارستان شدن شیمی به شب.”

Hagemeister گفت: او آموخته از پرستاران که بسیاری از خانواده ها مجبور به کار به پرداخت برای نیازهای اساسی خود را برای دوره نقاهت کودکان و نمی توانند به صرف مقدار زیادی از زمان مراجعه به آنها.

برای حمایت از این بیماران جوانتر, Hagemeister گفت: او می خواست به راه اندازی یک فرد جمع آوری کمک برای ساحل, غیر انتفاعی, والدین در برابر سرطان است. اما به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این نوع از جمع آوری کمک امکان پذیر نخواهد بود — بنابراین نوجوان تصمیم به راه اندازی یک آنلاین جمع آوری کمک برای سازمان های غیر انتفاعی به جای.

پدر و مادر در برابر سرطان وابسته به جاناتان Jaques کودکان سرطانی موسسه در Miller کودکان و زنان بیمارستان. برای بیش از 40 سال است که سازمان از نظر مالی کمک به خانواده های کودکان مبتلا به سرطان و جدی اختلالات خونی پوشش هزینه های مواد غذایی, لوازم پزشکی, حمل و نقل و آب و برق و دیگر چیزهای لازم برای آنها را به احساس امنیت در طول درمان با توجه به فیل Orpilla گروه رئیس جمهور. PAC هیئت مدیره ساخته شده است تا از پدر و مادر و کارکنان بیمارستان همه آنها داوطلب هستند.

اگر شما می خواهید برای اهدای رفتن به GoFundMe صفحه اصلی و جستجو برای “جک Hagemeister.”

Hagemeister و پدر و مادر خود را در طول یک مصاحبه همچنین تشکر از پزشکان و پرستاران و کل تیم در Jonathan Jaques کودکان سرطانی موسسه که همچنین دارای یک وابستگی با UCLA ماتل بیمارستان کودکان.

“آنها آگاه بیمار و حمایت از جک و ما تمام اعضای خانواده” اعطای Hagemeister گفت.

این Hagemeisters همچنین تشکر از ردندو بیچ Unified School district که پشتیبانی خود را پسر ارشد تحصیلی و عاطفی او در طول درمان.

کارکنان در Miller, در ضمن, ابراز تحسین جک Hagemeister.

تری سوختگی یکی از پرستاران در اطفال تزریق واحد به نام نوجوان “باور نکردنی” در راه او به کار گرفته خود را درمان و چگونه او می خواهد برای کمک به سایر بیماران جوانتر.

“جامعه ما نیاز به شنیدن” اخبار خوب ” در طول این زمان دشوار است,” او گفت:.

Hagemeister بخشی نیز تشکر Alex Trebek قدیمی میزبان این بازی محبوب نشان می دهد “معرض خطر” است که مرحله چهار سرطان لوزالمعده است. نوجوان گفت: او و پدرش را تماشا کنید “معرض خطر” نه فقط به این دلیل آنها لذت می برد این بازی نشان می دهد اما همچنین به این دلیل که راه وی در پاسخ به این سوال خواهد اجازه دهید آنها را می دانم که اگر او تا به حال “شیمی مغز است.”

“اگر جک بود سریع به پاسخ به سوالات به درستی و سپس شیمی بود و نه تحت تاثیر او بود و یا بسیار کمی” Hagemeister پدر گفت. “گاهی اوقات او را به ‘شیمی, مغز,’ واقعی یک اصطلاح است که در واقع اشاره به این واقعیت است که شیمی می توانید مغز خود را کمی ابری و آهسته به حالت عادی توانایی به فکر می کنم.

“‘معرض خطر'” او افزود: “خیلی هدف راه برای ارزیابی اگر مغز او در حال اجرا بود در تمام سیلندر.”

یکی از دوستان که مشغول به کار در “معرض خطر” قادر به دریافت Hagemeister یک عکس امضا شده از Trebek با یک یادداشت شخصی از میزبان و همچنین به عنوان یک امضا limited edition bobblehead از او کمک مالی Hagemeister گفت.

جک Hagemeister گفت که او احساس می کند بهتر در حال حاضر. اما این نوجوان افزود: او می داند که او هنوز یک راه طولانی برای رفتن قبل از اتمام درمان.

“من هرگز نمی تواند تصور کنید من درمان بدون حمایت جامعه و منابع آن ارائه شده من” Hagemeister گفت. “من خوش شانس هستم و فقط می خواهم برای کمک به دیگران که به عنوان خوش شانس.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>