غنی Archbold: شیدا گوردون از مزرعه پسر به مدیر عامل این ساحل طولانی اتاق بازرگانی

که خواهد به شما می گویند که واقعی شیدا گوردون?

او یک پنبه-جمع کننده از Lubbock, Texas an حراج که مطرح است بیش از 5 میلیون دلار برای مدت طولانی در ساحل, غیر انتفاعی, یک ثانیهard-شارژ رئیس منطقه لانگ بیچ اتاق بازرگانی و یا مواد غذایی خبره که هرگز ملاقات ریز ریز کردن گوشت خوک او را نمی خواهم ؟

یا آنچه در مورد یک درب-به-درب دانشنامه فروشنده با هدیه ای از دروغ گفتن که برخی می گویند می توانم فروش شن و ماسه در beachgoers? شاید او مصمم پوکر رو کارت بازیکن که برنده حدود آنجا که او از دست می دهد یاn impersonator از rock-and-roll ستاره و همکار Lubbock بومی Buddy Holly. پس از آن شاید وجود دارد شیدا گوردون که doting پدربزرگ — “پاپا” — که غنایم خود را شش نوه فاسد.

شما حق خواهد بود اگر به شما گفت که گوردون انجام داده است و همه این چیزها در 71 سال بر روی زمین است.

اما او به زودی بازنشسته از یکی از آنها: در ژوئن 30, گوردون گام خواهد شد به عنوان پرشور رئیس جمهور و مدیر عامل اتاق بازرگانی پس از 27 سال.

“ما در حال رفتن به او را از دست ندهید” سابق ساحل طولانی شهردار بورلی اونیل گفت: چهار شنبه, ژوئن 19. “او نمی دانست که ساحل طولانی زمانی که او به اینجا آمد اما او اسیر روح بلند ساحل و تبدیل به یکی از قوی ترین آن رهبران. شما همیشه می دانستم که در آن شما ایستاده بود با شیدا. او خود را مرد.”

لو آن به bynum سابق رئیس اتاق بازرگانی و زمان رییس جمهور موقت-سرپرست بلند, ساحل, کالج شهر گفت: Gordon ممکن است در اثر مالش برخی از مردم راه اشتباه است. اما کسانی که مردم او گفت: واقعا نمی دانم او.

“سفت بود مثل یک خرس عروسکی بزرگ که بسیاری از چیزهای خوب را برای این شهرستان برای هر دو کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی,” به bynum گفت. “بسیاری از مردم نمی دانند که.

“گاهی اوقات او را مانند یک سگ با استخوان و شما تا به حال به آن را از فک خود را بگویید و او را به اطاعت” او افزود: با خنده. “اما من او را دوست دارم و او یک دوست خوب است.”

گوردون خودش گفت که او آماده است برای نشان دادن بیشتر از سمت نرمتر به عنوان او را ترک اتاق خود اما این بدان معنی نیست که او می خواهد کم کردن سرعت همه که زیاد است. او ادامه خواهد داد به انجام auctioneering — اما به عنوان یک حرفه ای به جای انجام آن به صورت رایگان. او همچنین به عنوان رئیس هیئت مدیره در گرانبها بره پیش دبستانی, رایگان, ایمان مبتنی بر مدرسه برای کودکانی که بی خانمان هستند.

گوردون در زمان یک مسیر پیچ در پیچ در حال اجرا ،

او را دوست دارد به می گویند که او به دنیا آمد “وارونه و برهنه” هنگامی که او متولد شد و در تاریخ 2 ژوئن سال 1949 در Lubbock به کلارنس و Jewell گوردون. پسر یک کشاورز پنبه گوردون بزرگ شده, سفت, کاشت و برداشت پنبه. او نیز مشغول به کار پدرش بعدی سرمایه گذاری, در حال اجرا یک ایستگاه گاز در Idalou, Texas.

به عنوان یک نوجوان بود گوردون از طرفداران بزرگ از سنگ و رول ستاره Buddy Holly که او نیز بود از Lubbock و درگذشت در 22 در سقوط هواپیما در نزدیکی Clear Lake, آیووا, on Feb. 3, 1959.

هنگامی که گوردون بود wooing نانسی بکر بود که برای تبدیل شدن به همسرش او را بخوان Buddy Holly آهنگ ها به او. سگ خود را یک 5 1/2 سال Havanese است به نام “Buddy.” زمانی که او به نام یکی از “چند مرد خوب” توسط Ronald McDonald House دو سال پیش Gordon عینک هالی علامت تجاری ضخیم عینک سیاه و سفید; سفید, ورزش, کت; سیاه و سفید کفش و کلاه گیس فرفری او به عنوان impersonated خواننده با آهنگ “دیوانه است.”

جمعیت بیش از 1000 دیوانه رفت.

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان در تگزاس گوردون منتقل شده و با خانواده اش به جنوب کالیفرنیا جایی که پدرش یک شغل مشغول به کار در مکدانل-داگلاس. گوردون رفت و به Cal State فولرتون و تحصيلات دانشگاهي خود را در تاریخ تفکر او ممکن است تبدیل به یک معلم است. اما که نمی آخرین طولانی است.

او شروع به فروش دائره المعارف درب به درب و در نهایت مشغول به کار در مونتگمری بخش فروشگاه در نورواک شدن در 23 سال olf جوانترین مدیر عملیات در منطقه است.

که منجر به او را برای یک جلسه-کمک به کسب و کار در کووینا و در نهایت گرفتن در هیئت مدیره از کووینا اتاق بازرگانی است. وی به عنوان مدیر عامل شرکت که مجلسی در سال 1982 شروع کار خود را به عنوان یک مجلسی اجرایی است.

یکی دیگر از نقطه عطف در زندگی او آمد و در سال 1992 زمانی که او ملاقات دایان کریل بود که صندلی بلند ساحل مجلسی. گوردون برای اعمال کرده بود گلندیل اتاق کار, اما کسی به او گفت که او باید درخواست برای جای خالی در لانگ بیچ.

“من در عشق با دایان کریل و ایده های خود را در مورد بهبود مجلسی” گوردون به من گفت. “من در زمان طولانی کار و آغاز شده در مارس 4, 1993.”

من رسیده کریل که بازنشسته در مرتع پرورش احشام در فردریکسبرگ هفته گذشته. او به خاطر گوردون هست.

“اتاق تا به حال هیچ پول و ما در عمیق دوو-دوو اما من می توانم بگویم که شیدا تا به حال ایده های خوب برای نجات مجلسی” کریل گفت. “او تا به حال هیچ ترس و یا سکوت در مورد هر چیزی. او حاضر به مبارزه برای بهتر کردن اوضاع. او که قرار بود به کسی pushover.”

جری میلر سابق بلند, ساحل, شهرستان, مدیر, شد, دستیار شهرستان مدیر هنگامی که گوردون به عنوان مدیر اجرایی اتاق.

گوردون “بلافاصله به خارج از شهر” میلر گفت: “نورد تا آستین خود را و قبل از اینکه طولانی او در کمک به ما برای افزایش توسعه اقتصادی محلی استراتژی برای تحریک رشد کسب و کار, کار, توسعه و در نهایت مالیات بر تولید به تقویت اقتصاد این شهر.”

یکی دیگر از گوردون فن مایک موری دیرین Verizon اجرایی که قرار بود به صحبت می کنند در یک کباب و شام برای گوردون در جمعه, ژوئن 26. اما این مراسم لغو شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

گوردون و موری بسیار مشترک: آنها متولد شد در همان سال و از دبیرستان فارغ التحصیل شد و همان سال است. هر دو تیتان از Cal State فولرتون که در آن هر یک از آنها نیز در تاریخ و هر زخم شاغل در ادارات در مرکز تجارت جهانی.

وقتی از او پرسیدم که چه چیزی او را گفت: در Gordon کباب موری گفت: “چگونه می توانم به شما کباب کسی که در آتش است ؟ آنچه را از پول خود را جمع آوری ، چگونه در مورد سومو بزرگ قهرمان در دیدار Don Corleone. خدا به شما کمک کند اگر شما در انتهای دیگر از تلفن.”

موری گفت که او قرار بود برای پاسخ به این سوال بود که گوردون یک ورزشکار ؟

“من استفاده می شود به پرتاب پاس با بازیکنان در سانتا مونیکا کالج,” موری گفت. “سفت و پسر خود را که یک کارفرمایی آمد یک شنبه. شیدا از دست رفته هر پاس انداخته به او. در آخرین پاس از روز پسر خود را فرستاده شیدا زیبا توپ که سفت اجازه شناور حق را از طریق سلاح های خود را. همه ما می دانستیم که یک رکورد تعیین شده بود که برای ایستادن زمان بسیار قدیم است.”

چه چیزی باعث می شود گوردون منحصر به فرد است ؟

“او تنها مجلسی اجرایی” موری گفت: “که بر زبان او و شوش یک سالن 800 رهبران جامعه مانند یک schoolmarm از Lubbock آرام یک کلاس از دانش آموزان کلاس دوم.”.

علاوه بر اینکه کمال مرد خانواده گوردون نیز دوست دارد غذا خوردن و بازی پوکر.

او شده است با همان 10 تا 12 نفر برای بیش از یک دهه است.

“ما در حال بازی در حال حاضر در زوم و آن را بسیار سرگرم کننده برجسته از هفته من,” او گفت:.

گوردون گفت: مورد علاقه خود را تمام وقت پوکر داستان زمانی است که او به ضرب و شتم جورج Economides سابق صاحب بلند, ساحل, مجله کسب و کار. Economides تا به حال یک خانه کامل مطلب بیش جک — یک قاتل ، اما گوردون تا به حال یک رویا دست: خیط و پیت کردن سلطنتی.

گوردون به من گفت که سخت ترین چالش خود را به عنوان اتاق مدیر عامل شد و نشان دادن ارزش به آن دسته از اعضا که زمان کمی برای شرکت.

“اگر آنها نمی درگیر در هر یک از برنامه های ما و یا حضور در رویدادهای ما آن را سخت را برای آنها به ارزش عضویت,” او گفت:. “این پدر بزرگ خود را به اتاق بازرگانی و متعلق به اتاق فقط برای غرور مدنی وجود ندارد تا آنجا که آن را انجام داد.”

گوردون گفت: اتاق بازرگانی بزرگترین برنده در طول تصدی خود بود “برنده طرح دعوی در دادگاه علیه این شهر و آن شهر وکیل که سعی در محدود کردن مقدار از کمک به نامزدهای سیاسی.

“ما به شدت احساس می شود که بر خلاف قانون اساسی بود” گوردون گفت: “ما فقط می خواستم به جامعه کسب و کار به فرصت شود در همان سطح میدان بازی با اتحادیه های کارگری.”

او گفت: او همچنین افتخار بود کلی توسعه شهر از جمله گسترش مرکز کنوانسیون و 2 و PCH پروژه.

اتاق بزرگترین از دست دادن گوردون گفت که “شکست شورای شهر به ساخت یک ترمینال بین المللی در فرودگاه لانگ بیچ که اضافه شده بزرگ اقتصادی مثبت برای شهرستان ما است.”

گوردون گفت که ساحل طولانی است و بیشتر کسب و کار دوستانه از آن استفاده می شود اما می تواند بهتر شود.

“ما هنوز هم نیاز به بهبود کمک به کسب و کارهای کوچک در پی COVID-19 و حداقل دستمزد را افزایش می دهد که به طور بالقوه از بین بردن بسیاری از کسب و کارهای کوچک” گوردون گفت. “فرماندار نیاز به تاخیر آینده حداقل دستمزد افزایش در ماه ژانویه 2021.”

گوردون گفت که او خوشحال است که خروج از اتاق در دست جرمی هریس معاون ارشد رئیس جمهور وجود دارد.

“جرمی است که قصد انجام یک کار فوق العاده کار بزرگ” گوردون گفت.

پرسید که سفت واقعی گوردون بود خروجی اتاق رئیس جمهور تا به حال یک پاسخ.

“وجود دارد فقط یکی از من,” او گفت: “بنابراین من می ایستاد و گفت:” من اینجا هستم آماده به انجام آنچه من می توانم برای کمک به شهر ما.'”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im