غنی Archbold: Press-Telegram را 21st, کمپین جمع آوری کمک مالی باز می شود برای فرستادن بچه ها به اردوگاه تجربه

برای 20 سال Press-Telegram و ساحل طولانی جامعه بنیاد شده اند درخواست خوانندگان به کمک به ما ارسال-یک-بچه-به-اردوگاه صندوق بنابراین نیازمند کودکان و نوجوانان می تواند یک بار در طول عمر فرصت برای تجربه خارج از منزل بزرگ در کوه ها ،

اما در این سال ما در مواجهه با یک تصمیم گیری دشوار در آورده با کروناویروس بحران: اگر سنتی اردوگاه در سن برنردینو کوه بودند لغو و یا با تاخیر?

پس از بحث های زیادی با ما بزرگ 5 جوانان سازمان — the Boys & Girls Clubs of Long Beach, YMCA of Greater بلند, ساحل, آتش اردوگاه آنجلس و مردم پیشاهنگی پسر و دختران پیشاهنگی گروه — ما هنوز تصمیم به راه اندازی 21st ما مبارزات انتخاباتی در یکشنبه, مه 3 و ما درخواست شما خوانندگان ما برای کمک به بچه ها در این تابستان. پرتاب در یک دوز امیدوارم که با این تصمیم.

Marcelle Epley, رئيس جمهور & مدیر عامل بنیاد جامعه گفت: آن را به خوبی در مورد این همکاری منحصر به فرد است که تغییر زندگی کودکان برای بیش از 20 سال است و به همین دلیل ما در ادامه اردوگاه صندوق.

“محیط فعلی به پایان نمیرسد نیاز به ما آسیب پذیر جوانان به کاوش امید و تشویق احساس,” او گفت:. “سال پس از سال Press-Telegram خوانندگان شده است پس اختصاص به (حمایت از) ارسال-یک-بچه-به-اردوگاه. در این سال ما محلی اردوگاه ارائه دهندگان بزرگ 5, خلاقانه انجام است که نیاز به در یک زمان تاریخی هنگامی که جوانان به آن نیاز دارید بیشتر از همیشه.”

ارسال-یک-بچه-به-اردوگاه کوپن

تام بری ارشد ویرایشگر برای Press-Telegram قدردانی جامعه پایه و جوانان سازمان که “مصمم به انجام کارهای خوب با وجود دلخراش چالش های جامعه مواجه است.”

آنها به یاد داشته باشید که همه ما باید” بری گفت که زندگی ما عادت کرده اند به سر گرفته خواهد شد و مردمی که نیاز به قبل از بحران خواهد بود و نیاز به دوباره.”

بری همچنین با اشاره به ریشه های عمیق از ارسال-یک-بچه-به-اردوگاه انتخاباتی که تام Hennessy, the Press-Telegram اواخر نویس آغاز شده در سال 1999.

“ما با اعتماد به نفس Press-Telegram خوانندگان و دیگر لانگ بیچ-ساکنان منطقه را فراهم خواهد کرد بچه ها با این فرصت را به لذت بردن از خارج از منزل,” او اضافه کرد: “حتی اگر آن را در یک جدول زمانی و یا در راه های مختلف در این سال است. قطع در آن وجود دارد, کمپ تیم است.”

عدم قطعیت باقی مانده است اما در این که آیا اردوهای تابستانی باز خواهد شد در این تابستان به 5 جوانان در انتخابات گفت: آنها امیدوار هستند.

“ما قصد داریم برای فرستادن بچه ها به اردوگاه Oakes در سن برنردینو کوه های لحظه ای دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری (و پیشگیری) در هماهنگی با رژیم صهیونیستی است. (گاوین) Newsom را مرحله به مرحله بازگشایی خواهد شد اجازه می دهد گفت:” آلفرد ولاسکو, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت YMCA. “ما شدیدا معتقدم که ما باید حداقل یک اصلاح تابستان.”

ولاسکو گفت: با پنج جدید کابین 220-ظرفیت تخت و 232 هکتار در اردوگاه Oakes او با اعتماد به نفس است YMCA “ارائه می کنند به عنوان سالم و امن و جسمی دور تجربه به عنوان امکان پذیر است.”

Don Rodriguez, مدیر اجرایی Boys & Girls, باشگاه, توافق, گفت: او در باشگاه خواهد شریک با YMCA و فرستادن بچه های خود را به اردوگاه Oakes.

“ما در حال کار بسیار سخت به این بچه ها بهترین تجربه ما می تواند در طول این دوران سخت” رودریگز گفت. “ما نگران بچه ها گیر در آپارتمان خود را و قادر به بیرون رفتن در هر نقطه. ما ممکن است به کاهش در تعداد روز در اردوگاه و یا محدودیت های دیگر اما ما امیدواریم که ما قادر خواهد بود به بچه ها طعم واقعی خارج از منزل است.”

رودریگز گفت: آنها نیز با توجه به داشتن بچه ها رفتن به اردوگاه در طول روز شکرگزاری و کریسمس بسته به دستورالعمل.

همچنین انتظار برای دستورالعمل بودند گرجستان استوارت مدیر اجرایی کمپ آتش آنجلس و جان فولرتون دیده بانی اجرایی پیشاهنگی پسر بلند, ساحل, منطقه شورای.

“ما پایبندی در آتش اردوگاه اردوگاه Wintaka به تایید نسبت کمپ و مشاوران در دانشگاه حضور پرستاران ثبت نام شده و باز و گسترده فضاهای باز که در آن کودکان و نوجوانان صرف تقریبا تمام وقت خود را” استوارت گفت: “اجازه می دهد ما را به دیدار با روش های توصیه شده.”

فولرتون گفت گروه او کار کرده از نزدیک با سن برناردینو کانتی وزارت بهداشت و با آمریکا کمپینگ انجمن در مورد نحوه باز کردن اردوگاه Tahquitz. هدف او گفت این است که به ارائه به عنوان سنتی یک تجربه کمپینگ در اردوگاه Tahquitz و دریا پایه به عنوان امکان پذیر است.

“با این حال تقریبا همه بچه ها داده شده است Chromebooks به صورت آموزش از راه دور” فولرتون افزود: “بنابراین رهبران ما هستند که در تعامل با خانواده خود را آنلاین از طریق Facebook Live و زوم با مجازی دن و سربازان جلسات و به دنبال در چگونه به پیاده سازی اردوگاه-در-جعبه مفهوم است.”

اما مری لو Gilliland, بنیاد و شرکت های بزرگ کمک های مالی مدیر پیشاهنگی دختران از لس آنجلس گفت: این سازمان تصمیم گرفته است برای لغو آن اردوگاه تابستانی جلسات از جمله بعد شبانه و آخر هفته جلسات در تمام شش خواص.

به جای این سازمان تصمیم گرفته است به تمرکز بر روی مجازی برنامه نویسی Gilliland گفت و دارای یک شش هفته برنامه ای به نام “کمپ: ریمیکس-طراحی شده توسط دختر پیشاهنگی” یک برنامه است که ترکیبی از حمل جعبه از منابع و فعالیت راهنماهای های تعاملی با جامعه آنلاین در هر هفته. دختران پیشاهنگی میزبان هفتگی با مضمون حوادث زندگی جریان آتش singalongs, خانواده, بازی شب و skits.

آتش اردوگاه را استوارت گفت: سازمان نیز کار مجازی کمپینگ ایده های مبتنی بر فضای فرهنگ و فعالیت های است که می تواند انجام شود در حیاط, پاسیو و ایوان. آتش اردوگاه او گفت: همچنین “نزدیک به خانه” فرصت های آن جنگل ردوود کاج و بلوط و چنار درختان در شهر اردوگاه های روز برای کودکان و نوجوانان و خانواده خود را.

خط پایین برای همه است که کمک به کودکان در یادگیری و رشد از طریق انواع فعالیت ها از جمله, اما نه محدود به کمپینگ در کوه.

که در آن شما در آمده با کمک مالی خود را. به طور متوسط یک کمک مالی از $410 خواهد پرداخت به ارسال یک فرزند به اردوگاه برای یک هفته. کمک های مالی نیز می تواند صرف فعالیت های دیگر و حتی بیش از رول برای سال آینده اگر اردوگاه لغو شد در این تابستان.

ساحل طولانی خانواده ها سپاسگزار برای هر اندازه کمک مالی شما می توانید. ما شما را به نگه داشتن یک کودک رویای کمپ زنده در میان یک چالش برانگیز سال است.

در این سال ما قویا از شما می خواهیم برای ایجاد یک امن هدیه با استفاده از یک کارت اعتباری در longbeachcf.org/donate/SKC. ارسال کمک های مالی می توان به: ارسال یک بچه به اردوگاه مراقبت از لانگ بیچ جامعه بنیاد 400 Oceangate مجموعه 800, Long Beach, CA 90802. را چک قابل پرداخت به ساحل طولانی جامعه بنیاد با “SKC” در این یادداشت خط. اطلاعات: 562-435-9033 یا [email protected]

Press-Telegram جامعه پایه و 5 سازمان جوانان با تشکر از شما در پیشبرد برای ساخت یک تفاوت در زندگی یک نوجوان.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>