برنج را Michel Ndayishimiye است که مطبوعات آزاد’ آقای بسکتبال برای سال 2020

یادداشت سردبیر: 30th سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه پسران تیم بسکتبال منتشر خواهد شد در اواخر این هفته.

——-

خیره کننده صعود میشل Ndayishimiye — او به طور منظم 30 – و 40-نقطه طغیان برای برنج یادبود دبیرستان — به نظر می رسد در تقابل با آن فروتنی شروع می شود. به منظور کوتاه بومی بروندی رفت از یادگیری در مورد بسکتبال به یادگیری او نداشت در آن خوب است.

“من وحشتناک بود. کل کلاس چهارم من هرگز از نیمکت,” او گفت:. “این بد است.”

پس از آن اگر Ndayishimiye تا به حال به جایی بروید یک توپ آمد با او.

“من فقط dribbled همه جا رفتم به” Ndayishimiye گفت. “من احساس می کردم که اگر من می تواند دریبل واقعا خوب من می تواند به سبد خرید. من هرگز فکر نمی کردم در مورد تیراندازی بیش از حد.”

شش سال بعد از تمرین شدید تر است: 1,000 عکس یک روز با دوستان خوب خود و backcourt شریک Mo Awayle هر نوبت مصرف تیراندازی 50 و سپس بازگشت 50.

و در حال حاضر Ndayishimiye می توانید فقط در مورد هر آنچه که او می خواهد با یک بازی بسکتبال هر زمان که او می خواهد در برابر هر کس که او می خواهد. که هیچ شوخی کابوس برای مخالفت با مربیان نیز الهام بخش درمان برای او سبز شوالیه و دقیقا به همین دلیل تاریخ است که مطبوعات آزاد ” جدیدترین آقای بسکتبال, عنوان داده شده به دولت را بالا high school boys بازیکن بسکتبال هر زمستان.

“من تا به حال برخی از خیلی خوب آنهایی که در گذشته اما او را خاص و وجود دارد بدون شک در مورد آن” برنج مربی پل Pecor گفت.

5-پا-10 نقطه گارد مواد منفجره مرحله اول و دوم و سوم — زوج با سطح بعدی توپ-رسیدگی به توانایی و همیشه در حال بهبود محیط بازی ساخته شده او را نزدیک unguardable در طول برنج را 21-2 اجرای آن برای اولین بار قهرمانی در پنج سال.

بیش از حد سریع برای یک مدافع و بیش از حد هوشمند برای اکثر دو تیم با استعداد بازیگران در حمایت از او Ndayishimiye پاره کردن دشمنان به میزان 26.9 امتیاز 6.9 ریباند 4.9 کمک و 2.9 دزد یک بازی است. او 52.4% از داخل 3-نقطه قوس و 36 درصد فراتر از آن است.

بیشتر: برنج قطاری پسران بسکتبال عنوان شماره 16 در دقیقه آخر هیجان انگیز در مقابل St. Johnsbury,

این کتاب در مورد چگونه برای جلوگیری از برنج ها 1000 نقطه گلزن باقی می ماند پر از صفحات خالی پس از قرار دادن تا بهترین نمره در سال توسط یک مترو بخش بازیکن پس از برنی Cieplicki قرار داده تا 30 امتیاز یک شب به عنوان ارشد در برنج در سال 1991.

“او متفاوت است. وجود دارد چیزی در مورد میشل راه او قرار می دهد توپ در سبد … او بالا است و میزان مصرف و او نمی زور آن را” South Burlington مربی سل بایر-Pacht گفت. “دسته-سرعت ترکیب چیزی است که ما دیده نمی شود در یک مدت زمان طولانی. و سپس بهترین عکس فلوتر و گام به گام پشت. 3-نقطه حل و فصل میشل نوع آنچه شما می خواهید.

“او باعث می شود عکس های فوق العاده سخت و او باعث می شود آن را آسان. شما نمی بینید بچه های دبیرستان ضربه اجسام در سرعت کامل اجازه دهید به تنهایی سرعت میشل می رود.”

بیشتر: ویندزور اولیویا Rockwood به نام مطبوعات آزاد’ Miss بسکتبال

Ndayishimiye می توانید از یک دادگاه به دیگر سریع تر از هر کسی در دولت است. او می تواند بهتر از فقط در مورد هر کسی به خود شات کردن. و او همیشه در حال بهبود شناخت در حالات بازی باعث می شود آن را آسان تر را انتخاب کنید لکه های خود را.

“او فقط چالش های کل دفاع” مونپلیه مربی نیک پرورش گفت. “این غیر ممکن است برای نگه داشتن او را خط پرتاب آزاد. من فکر می کردم ما خیلی خوب دفاع اما او هنوز آنچه او می خواست.”

رسیدن به آن سطح که در آن برنج مخالفان می توانید به دنبال یک دقیق برنامه بازی برابر Ndayishimiye و هنوز هم سوخته برای 20 یا 30 امتیاز — یک سال طول فرایند Pecor گفت. آن را تولید کرده است یک ستاره است که برق از دقیقه اول تا آخرین باقی می ماند و تیم-برای اولین بار در سراسر.

“سام جکسون است که بخشی از آن روند خود را ورمونت نخبگان AAU مربی” بسیاری از خود رشد نسبت به سام — این که آیا آن را فوق العاده عکس های فوق العاده تکرار تمام آن. او همیشه وجود دارد برای او” Pecor گفت.

“ما همه به درو پاداش اما او پشت می کند و مقدار زیادی از زمان و مقدار زیادی از کار با او.”

این سال را به پاداش اتفاق افتاده بود و من بخش قهرمانی که Ndayishimiye و سبز شوالیه به دنبال برای اولین بار دو standout سال در برنج.

رقابت: سوم خود را روبرو می شوند در این سال با عنوان دارنده St. Johnsbury, که رییس برنج در ثانیه های پایانی فصل گذشته را به نیمه نهایی پس از Ndayishimiye غرق بی پروا متهور بلوز.

“ما تمام برنامه بازی در فینال بود که چگونه ما شامل این استعداد است که میشل” SJA مربی دیوید McGinn گفت. “حق را به نهایی بازی آن را در مورد تلاش برای به زور کسی دیگری را به شما ضرب و شتم.”

این طرح بیشتر کار می کرد — تا دقیقه آخر زمانی که Ndayishimiye به دست آورد در اختیار داشتن 35 پا از حلقه. او dribbled صبورانه منتظر به راه اندازی یک باز.

زمانی که Hilltoppers سعی پرچین به انکار او بر روی صفحه نمایش در بالای کلید برنج ستاره پیچ و مهره ای بین دو مدافع و کشیده تا 10 پا شناور که اسیر منجر شود خوب است.

آن شیرین ترین لحظه تحویل سال.

“در نهایت برنده شدن در این راه ما را بیش از حد بود که بسیار چشمگیر آن الهام گرفته از بسیاری از احساسات را نشان می دهد که چگونه ما سخت کار پرداخت می شود,” Ndayishimiye گفت. “این احساس واقعا خوب به جشن می گیرند با همه که ما انجام شده است که تیم هدف است.”

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

آقای بسکتبال برندگان

2020: Michel Ndayishimiyeبرنج

2019: Alex کارلایل, St. Johnsbury,

2018: نوح تایسونراتلند

2017: Calvin کارتر, Enosburg

2016: بن Shunguبرنج

2015: بن Shunguبرنج

2014: Pavin Parrish, Rochester,

2013: مت سنت Amour, Missisquoi

2012: مت سنت Amour, Missisquoi

2011: بن فلک, Essex,

2010: جو اوشی, Burlington,

2009: Clancy Rugg, Burlington,

2008: جو اوشی, Burlington,

2007: Tyrone Conley, Burlington,

2006: مت شیشه ایکوه منسفیلد

2005: مت شیشه ایکوه منسفیلد

2004: چاد Powlovichکوه منسفیلد

2003: Kyle Cieplickiبرنج

2002: B. J. رابرتسون, Burlington,

2001: تیم Shedd, Hazen

2000: تیلور CoppenrathSt. Johnsbury,

1999: مت Sheftic, Essex,

1998: Cam رابینسون, Essex,

1997: تونی OrciariSt. Johnsbury,

1996: تونی OrciariSt. Johnsbury,

1995: جاش Albee, Bellows می افتد

1994: Marc Ferlo, کولچستر

1993: جیمی Kingsbury, Oxbow

1992: برنت کندالمیلتون

1991: برنی Cieplickiبرنج

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>