نقد و بررسی | سارا پری ‘اسکس مار’

آن است که سال 1896 و کورا Seaborne وحشیانه کنترل و شوهر به تازگی درگذشت. به تازگی بیوه کورا تصمیم می گیرد به حرکت با پسر مبتلا به اوتیسم فرانسیس و سوسیالیستی همراه مارتا از لندن به شهر کولچستر بسیار به شهر-خانه دوستان’ از بین ببرد ، هنگامی که وجود دارد کورا می آموزد باستانی دریای هیولا های اسکس مار است که با توجه به شهر آمده و بعد از 200 سال به آنها توبه برای گناهان خود. کورا یک ملتهب بیخدا می شود احمقانه با پیدا کردن هیولا و شهر را منطقی مومن پیشوا خواهد Ransome. با وجود مخالفت با اعتقادات کورا و توسعه یک دوستی قوی به عنوان زیبا و جذاب, همسر, استلا, بیمار می شود.

نویسنده سارا پری آهسته و در عین حال رضایت بخش رمان فمینیست مانیفست است که بخشی از طبیعت نوشتن بخش نامه عشق به علم و ما ارزش ترین دوستی است. از ابتدا پری در اصل از اسکس خودش پاکت خواننده در جهان از ویکتوریا انگلستان و گل از بلک واتر رودخانه. لذیذ او زبان brims با کنجکاوی طبیعی جهان و کشف است که تعریف عصر ویکتوریا. پری شخصیت های دمدمی به خوبی توسعه یافته و ناقص و در عین حال دوست داشتنی; تم جهانی هستند; و به طور کلی این داستان پیچ در پیچ شادی به عنوان خوانده شده.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im