نقد و بررسی | راجر هالم را “حس مشترک برای قرن 21′

راجر هالم معتقد است که دولت ها در سراسر جهان در حال ناتوان از ساخت عظیم اقتصادی و سیاسی و تغییرات اجتماعی است که لازم است برای جلوگیری از فاجعه آب و هوا. هالم از بنیانگذاران انگلستان مبتنی بر محیط زیست جهانی, گروه انقراض شورش نیست به تنهایی. سازمان ملل متحد از طریق پنل بین دولتی تغییر آب و هوا است بارها و بارها به دولت هشدار داد که آنها نه در نظر گرفتن بحران آب و هوا به طور جدی به اندازه کافی. آمریکایی ها را تماشا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را اقدامات متعددی را در حمایت از سوخت های فسیلی صنعت در حالی که در حاشیه جامعه علمی و muzzling آن هشدار.

به عنوان Thomas Paine استدلال برای انقلاب علیه بریتانیا در قرن 18 استعماری امریکا هالم استدلال می کند که تنها انقلاب می تواند نجات بشریت از آشکار رنج می برند. آن را خیلی دیر به صورت تدریجی پیشرفت و تغییرات جزئی به وضعیت موجود. واقعی تغییر هالم معتقد است که خواهد آمد از گفتن حقیقت در مورد بحران مداوم اعمال عظیم نافرمانی مدنی بدون خشونت و اخلاق است که مقابله با تغییرات آب و هوایی است که یک وظیفه مدنی در برابر انفعال دولت است. هالم می نویسد: “کل اپوزیسیون از جهان views میان نخبگان و مردم در حال رفتن به منفجر شود.”

در کمتر از 100 صفحه هالم میسازد از یک طراحی جسورانه از جمله آنچه می آید پس اگر شورش موفق به سرنگونی سرکش دولت. به جای اینکه بپرسید اگر هالم پیشنهاد عملی است که ما باید بپرسید جایگزین چیست ؟ شما نمی نیاز به اعتبار علمی به اثرات تغییر آب و هوا; آن را به اتفاق می افتد در زمان واقعی است. “وجود دارد به سادگی هیچ شانس” می نویسد: هالم “از گرفتن تغییرات سریع است که مورد نیاز از طریق مذاکرات که ترک در حال حاضر طبقه سیاسی در قدرت است.”


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>