نقد و بررسی | Nels Fredickson را ‘ایتزا باغ’

برای شخصیت Nels Fredrickson هوشمندانه مصور, داستان ایتزا باغآزادی به معنی فضا به حرکت و تنفس و زمان برای طبیعت به آن دوره را. ایتزا یک مرغ به دام افتاده در یک قفس در یک مزرعه کارخانه مورد نیاز برای تولید تخم مرغ در روز می شود و یا carted و ارائه شده به قطعات مرغ است. ایتزا جهان مانند خود ما است, go-go never slow down محل. در روز اجتناب ناپذير زمانی که او تنها تولید یک تخم مرغ, ایتزا در تبعید است به کامیون و عذاب خاص اما هنگامی که کامیون تصادفات ایتزا فرار و اقامت در ميانه نوار تبدیل شدن به مورد علاقه حیوان خانگی روزانه مسافران که پرتاب مواد غذایی به او از اتومبیل های خود را.

ظاهرا یک کتاب برای کودکان ایتزا باغ نیز یک تفسیر در کارخانه کشاورزی و ظلم و ستم به حیوانات. Fredrickson یک سانتا باربارا اقامت برای نزدیک به 50 سال فکر کردم برای داستان از خواندن یک گزارش خبری در مورد یک آزادراه حادثه مربوط به یک کامیون لود شده با جوجه. Fredrickson بودند و بالا بردن سه دختر در آن زمان و از آن جوانه از یک ایده داستان ایتزا بی باک مرغ رشد داشته است. چندین سال بعد Fredrickson و منطقه هنرمند جان Iwerks قرار دادن داستان و تصاویر بر روی کاغذ.

Fredrickson کار کرده است در ساخت و ساز و تجارت و ماهیگیری تجاری صنعت, اما او همچنین یک جانباز surfer با یک مطیع عشق به جهان طبیعی است. ایتزا باغ به ما یادآوری می کند که طبیعت را نگه می دارد زمان خود و موجودات زنده نیاز دارید به صورت رایگان.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>