بازاندیشی کار و زندگی در درس های آموخته شده از COVID-19

من باید اعتراف به قوی تعصب. من قدیمی از مد افتاده. به اعتقاد من در حال رفتن به دفتر و درک معمول از افزایش در صبح زود, نوشیدن قهوه, پیوستن به این جریان از مردم رفت و آمد به محل کار و عقب نشینی به خانه من محراب پس از یک روز کار سخت است.

در حال حاضر من کار تا جایی که من زندگی می کنند, و برای اولین بار من انجام کسب و کار از یک قانونگذار نه از کاپیتول گنبد در ساکرامنتو اما از خانه من در سالیناس.

من از راه دور شرکت در اولین سنا بودجه فرعی شنوایی در COVID-19 بیماری همه گیر. بیش از 10 ، 000 کالیفرنیا جریان دادرسی و ارائه شده و نظر عمومی بر روی تلفن.

این بازگشت به دموکراسی در COVID عصر. این طبیعی جدید است. اینکه بخشی از این رویداد تاریخی من به چالش کشیده خود من تعصب در برابر کار از خانه. من شده اند انجام آن در حال حاضر پس از فرماندار سفارشات کارکنان من در حال انجام کارهای شگفت انگیز کار از خانه به عنوان بسیاری از دیگر کالیفرنیا هستند.

من شاهد مثبت ظهور از اقامت در خانه سفارشات. حیات وحش در سراسر این سیاره است که کشش پاهای خود را کمتر مانع از فشار و شلوغی از بشریت است. آلودگی هوا رو به کاهش در برخی از آلوده ترین شهرستانها در سراسر جهان. مردم در حال قدم زدن, در حال اجرا, خواندن, صحبت کردن با خانواده و در حالی که از نظر جسمی فاصله آنها از حضور در فیلم مبارک, ساعت, کنسرت, و بیشتر. اکثر انسان ها خود را به اثبات تابآوری.

اثرات کار که در آن شما زندگی می کنند زندگی نمی کنند که در آن شما کار می کنند شروع به چرخش در سر من.

من شده فکر کردن در مورد آنچه که می تواند برای Greenfield لوس بانوس مرسد و دره مرکزی. من شروع به فکر می کنم در مورد جوامع مانند Hollister, دلقک, Patterson, و بیشتر در جاهایی استفاده می شود که به روستایی اما در حال حاضر بیش از اجرا توسط Silicon Valley فوق العاده-مسافران.

این ساکنان در حال پرداخت دره سیلیکون دستمزد و رفت و آمد مبتنی بر جوامع اتاق خواب خارج از مناطق روستایی است. آنها تحقق زندگی خود را و ساخت شبکه های اجتماعی که در آن کار می کنند به دلیل نیاز به رفت و آمد به دفتر روز پس از روز پس از روز.

سیاستگذاران در کالیفرنیا پذیرش فضای اداری مشغول به کار به احتمال زیاد چون همه ما هاربر که از مد افتاده تعصب. ما از تصویب قانون تشویق به توسعه مسکن در طول حمل و نقل عمومی در مناطق شهری بر فرض که این کاهش حمل و نقل مبتنی بر تولید گازهای گلخانه ای از سوپر-مسافران.

زمانی که این بیماری همه گیر شروع موسسات آموزش عالی و تکنولوژی بالا کارفرمایان بلافاصله عمل در اطلاعات و تغییر آنها چگونه اداره می شود. بنابراین من قرار دادن این سوال به پیشرو کارفرمایان در دره سیلیکون: آیا هر چیزی که مانع از دهها هزار نفر از مردم در حال کار از خانه از اوایل ماه مارس در کوپرتینو یا سانتا کلارا از انجام آن کار از راه دور از Patterson, Hollister یا لوس بانوس? و یا حتی بیشتر از راه دور در Gustine یا فایر باو? و چه چیزی مانع از ادامه کار از راه دور به عنوان همه گیر برطرف?

فکر می کنم از فروش محلی و مالیات بر اموال خزانه برای جوامع روستایی اگر با تکنولوژی بالا نیروی کار هوشمندانه توزیع خود را در سراسر کالیفرنیا. فکر می کنم از فارغ التحصیلان دانشگاهی است که می تواند بازگشت به جوامع روستایی و به خانه هجوم سرمایه فکری و درآمد. پهنای باند اینترنت زیرساخت خواهد بود که همه جا به عنوان آب و انرژی است. کسب و کارهای کوچک و خدمات بهداشتی و درمانی خواهد رشد کند به عنوان درآمد سرانه را افزایش می دهد. این ساکنان خواهد بود بخشی از جامعه به جای صرف خود و خانواده و وقت آزاد در آلودگی باعث رفت و آمد.

همه چیز را ما انجام می دهند در دولت سطح در حال حاضر از طریق لنز COVID-19. ما را تغییر داده اند ما چگونه کار می کنند اما ما نیز باید تغییر رویکرد ما برای حل مسائل جهانی مانند تغییرات آب و هوایی دیجیتالی و بیشتر در حال اجرا را از طریق COVID-19 دیدگاه.

ما می نشستن idly توسط کور به درس که این بیماری همه گیر قرار می دهد قبل از چشم ما. و یا ما می توانید از خواب بیدار به حالت عادی و طرح به صورت مجازی در آینده که در آن تجارت آنلاین tele-health, tele-آموزش و پرورش و بیشتر به طور مساوی در دسترس هر کسی در هر نقطه در کالیفرنیا

فشار به کارگران زندگی می کنند که در آن کار می کنند به کار رفت و آمد هر روز ایجاد عظیم بهداشتی و اجتماعی گونه است. تعهد به نرمال خواهد فشار پهنای باند در همه جا در نهایت. این امر باعث کاهش حمل و نقل مبتنی بر آب و هوا, آلودگی, آزاد کردن صدها میلیارد دلار در برنامه های دولت برای سرمایه گذاری در بهداشت و آموزش و پرورش به معنای واقعی کلمه ساخت جوامع قوی تر و دقیق است.

تنها چیزی که نگه داشتن ما از این بهتر, جدید, آینده ما, پیر تعصبات. من بیش از من است. شما می توانید بیش از شماست ؟

دولت ایالت آنا Caballero یک دموکرات از سالیناس نشان دهنده 12th خارجه سنا منطقه [email protected] او نوشت: این تفسیر برای CalMatters یک منافع عمومی روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح میدهد که چگونه در کالیفرنیا در کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net