خرده فروشان و مراکز خرید شروع به بازگشایی در سراسر لس فرشتگان شهرستان

مارکو Solis در خانه و داشتن صبحانه صبح روز چهارشنبه مه 27, زمانی که او در نهایت کلمات شنیده که او مدت زمان طولانی تر: خریداران خوش آمدید در داخل فروشگاه های خرده فروشی یک بار دیگر.

“ما هیجان زده گفت:” مدیر سان فرناندو جیم غربی می پوشند فروشگاه و اضافه کرد که او به نام کارکنان خود را از حق دور و به اشتراک گذاشتن اخبار است.

 • فروشنده خوزه مارتینز در جیم غربی پوشیدن در سن فرناندو, چهار شنبه, مه 27 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • مدیر فروشگاه مارکو Solis کمک می کند تا یک مشتری در جیم غربی پوشیدن در سن فرناندو, چهار شنبه, مه 27 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • مدیر فروشگاه مارکو Solis در جیم غربی پوشیدن در سن فرناندو, چهار شنبه, مه 27 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • فروشنده Emely هرناندز قرار می دهد ضد عفونی کننده دست به دست مشتری قبل از آنها وارد جیم غربی پوشیدن در سن فرناندو, چهار شنبه, مه 27 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • فروشنده Emely هرناندز منتظر در مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در مقابل جیم غربی پوشیدن در سن فرناندو, چهار شنبه, مه 27 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • مدیر فروشگاه مارکو Solis بخار کلاه در جیم غربی پوشیدن در سن فرناندو, چهار شنبه, مه 27 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • فروشنده Emely هرناندز منتظر در مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در مقابل جیم غربی پوشیدن در سن فرناندو, چهار شنبه, مه 27 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • فروشنده خوزه مارتینز و مدیر فروشگاه مارکو Solis در جیم غربی پوشیدن در سن فرناندو, چهار شنبه, مه 27 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • فروشنده خوزه مارتینز در جیم غربی پوشیدن در سن فرناندو, چهار شنبه, مه 27 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • مدیر فروشگاه مارکو Solis براش کلاه در جیم غربی پوشیدن در سن فرناندو, چهار شنبه, مه 27 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

به عنوان لس آنجلس lurched نسبت به بازگشایی خرده فروشان و مراکز خرید در فروشگاه, خرید, بسیاری از صاحبان هنوز تعمق چگونه با خیال راحت کار خود را در کسب و کار و جذب مشتریان و محافظت از کارگران خود را.

در نظم جدید صادر شده توسط لس آنجلس وزارت بهداشت سه شنبه شب و خرده فروشان و تولید کنندگان غیر ضروری اداری مبتنی بر کسب و کار و محیط داخلی مراکز خرید و مراکز می تواند برای کسب و کار باز در 50 درصد ظرفیت در حالی که میله کاباره ها ورزشگاه و سینما بولینگ کوچه و بعضا ناخن سالن و آرایشگاه بسته باقی خواهد ماند.

مرکز خرید مواد غذایی دادگاه مناطق شام و ناهار خوردن در رستوران ها باید به دنبال زمان مورد نیاز برای رستوران ها با توجه به سفارش.

مراکز خرید وستفیلد گفت: Westfield Century City خواهد بود که برای اولین بار به استقبال مشتریان در شنبه مارس 30, به دنبال وستفیلد کالور سیتی, Westfield, مد, مربع, Westfield سانتا آنیتا, Westfield Topanga & روستا و وستفیلد والنسیا می رود برای باز کردن چهار شنبه, ژوئن 3.

مراکز عمل با تغییر ساعت از 11 صبح تا 7 بعد از ظهر دوشنبه از طریق شنبه و ظهر تا 6 بعد از ظهر در روزهای یکشنبه در حالی که مطابق با ایمنی و بهداشت پروتکل از جمله تمیز کردن جمله بالا لمسی مناطق به عنوان دستشویی مناطق ناهار خوری و آب چشمه ها و اجرای سیاست های مرتبط مربوط به اجتماعی فاصله و ماسک صورت.

مولی انگری معاون رئیس جمهور در مرکز خرید وستفیلد مدیریت در بیانیه ای گفت: این شرکت تمرکز “در همکاری با مقامات محلی برای اطمینان از سالم و تمیز و محیط امن برای مشتریان مستأجر و کارکنان است.”

Solis گفت که او انتظار ندارد هجوم خریداران به پور را به فروشگاه خود را هر زمان به زودی به عنوان بسیاری از مشتریان به نظر می رسد در مورد خطرات بهداشتی جدید کروناویروس.

روز سه شنبه او اجازه تنها سه نفر در یک زمان در داخل خود فروشگاه.

“ما مطابق با اصول بهداشتی در هر ساعت و فعال بودن” او گفت:, و اضافه کرد که تیم او هیجان زده بود به بازگشت به کار.

فروشگاه استخدام هفت نفر که به تازگی به عنوان فروشگاه شروع بازگشایی برای منظقه خدمات. وقتی که می آید به دستورالعمل و چگونه به حرکت به طور مداوم-مربوط به تغییر استراتژی خود را به فعال به حرکت “طبیعی است.”

کریستن واکر استاد بازاریابی در دانشکده کسب و کار و اقتصاد در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در نورتریج گفت: بزرگتر موسسات خرده فروشی خواهد شد بسیاری از مزیت رقابتی نسبت به کوچکتر خرده فروشان در COVID-19 عصر زیرا آنها می توانند ارائه “تجربه خرید.”

“شما دور می تواند در حالی که برای” او گفت:. “در حال حاضر آن را مانند رفتن به یک نبرد است.”

سوئیچ است که در مورد بسیاری از کوچک mom-and-pop او افزود که این منابع برای ارائه خرید آنلاین و سفارش آنلاین گزینه های. راه حل است ؟

کوچکتر صاحبان کسب و کار محلی شما نیاز به کشف کردن که چگونه آنها می تواند ارائه دهد “یک تجربه است که بیشتر بوتیک شخصی تر و بیشتر کارگردانی در محله خود را مخاطب” او گفت:.

Leandro Tyberg رئیس جمهور Primestor که صاحب و مدیریت چشم انداز بازار در شهرستان پانوراما همراه با چندین مراکز خرید و فروشگاه های خرده فروشی در سراسر لس آنجلس گفت: چالش عمده خواهد بود “کمک به مستاجران از طریق آنچه که ما تصور خواهد بود از یک دوره طولانی مدت کاهش فروش است.”

چشم انداز بازار خانه های حدود 50 مستاجران اما تنها پنج از سر گرفته اند ، Tyberg دفتر کار با بازار mom-and-pop, مستاجران, ترویج کسب و کار خود در بازار را در سایت برای جذب ترافیک پا, او گفت:.

“رک و پوست کنده بسیاری از مردم هنوز هم به طور کامل خود را از بازگشت به قبلی الگوهای خرید برای برخی از زمان,” او گفت:. “باعث خواهد شد که خرده فروشان به خلاق و انعطاف پذیر در مدل های خود را و پیدا کردن راه های جدید را در مشتریان است. ما می خواهیم به آنها کمک کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>