ساکنان مسئولان شهرستان در لانگ بیچ بازشماری شدید چهارم جولای

Shari Alpern نشسته در حیاط خلوت خانه اش در چهارم جولای و گوش به صدای ناهنجار و خشن از رونق و چتری از آتش بازی در لوس التس محله لانگ بیچ همراه با خانواده و حیوانات خانگی.

“آن را مانند صدا warzone,” او گفت:. “وجود دارد بیشتر مردم انجام مسائل در خیابان از ما تا به حال هرگز قبل از دیده می شود. ما سر ما و هر زمان ما وجود دارد یکی در آسمان است.”

به طور معمول تنها یک زن و شوهر همسایه تنظیم کردن آتش بازی در اوایل و دیگران در اینجا وجود دارد را تنظیم sparklers یا کوچک دیگر آتش به آتش کشیده از 9 تا 11 p. m., او گفت:.

اما در روز شنبه, محله نمایش بسیار شدید تر و بسیار نزدیک به خانه رسیده بود.

“ما سپاسگزار آن بود و نه در ما فوری محله” Alpern, 50, گفت:. “من Facebook دوستان با دیگران در بخش های مختلف از شهرستان. ما هیچ چیز در مقایسه با آنچه که آنها نشان دادند.”

و آن را نشان داد در تعداد. ساحل طولانی مسئولان شهرستان گفت: در این هفته که خود را به مراکز اعزام دریافت 67 درصد افزایش در تماس نسبت به روز به طور متوسط. که برابر با 1,301 تماس برای خدمات و 779 آتش بازی مربوط به تماس در طول دوره 24 ساعته شروع در نیمه شب 4 جولای.

در مجموع اعزام کارکنان مرکز به کار گرفته 3,854 تماس, مقامات گفت. در طول 45 دقیقه دوره از 8:30 بعدازظهر تا 9:15 بعد از ظهر کارکنان دریافت به طور متوسط از 10 تماس به ازای هر دقیقه است.

تعداد کسانی که نمی تعجب Alpern, که گفت که او می خواهم شنوایی آتش بازی تقریبا شبانه از اواخر ماه مه. آتش بازی ادامه داد: در نیمه شب گذشته, جولای 5, او گفت:.

ساحل طولانی پلیس ساخته شده 23 مجموع دستگیری و صدور 13 استنادهای در رابطه با آتش بازی در طول تعطیلات در حالی که بلند, ساحل, آتش نشانی تا به حال برای قرار دادن 23 آتش سوزی به درختان بوته ها و چمن های ناشی از جشن, مواد منفجره, مقامات گفت.

آتش بازی رفتن در هفته منتهی به چهارم ژوئیه پلیس را مشغول نگه داشته بود بیش از حد به عنوان افسران صادر 59 آتش بازی مربوط به ارجاعات در هفته منتهی به تعطیلات شهرستان خبر داد.

“وجود دارد هیچ استراحت بین برای تلفن های موبایل, آن ثابت” گفت: Gina Redican, 34, زندگی می کند که در پرتگاه ارتفاعات. “من خوب هستم با بچه ها بازی با poppers اما من تو را دیدم یک گروه از بچه ها قدم از کوچه مجموعه ای بزرگتر جعبه آتش بازی و سپس پایکوبی آنها را قبل از در حال اجرا.”

و آنها بزرگتر در این سال با چند ساکنان گفت: آنها با صدای بلند شنیده رونق از چه صدا مانند خمپاره و ترقه M80.

کاتلین بردی که زندگی در بلمونت ارتفاع 20 سال گفت که در حالی که او شخصا تحت تاثیر او نگران بود برای دیگران با حیوانات خانگی و یا جانبازان که ممکن است مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه.

“به نظر نمی رسد سرگرم کننده و شاد است” بردی گفت. “به نظر می رسید شوم آن بود طبیعی است.”

شده اند می تواند شدید تر بود و پلیس و مقامات آتش نه کشف و ضبط بیش از 800 پوند از آتش بازی بین آخر هفته روز یادبود و چهارم جولای. کسانی که آتش را دفع شود از طریق دولت آتش مارشال را گفته است.

دفتر دادستان شهرستان نیز راه اندازی یک پورتال برای مردم به ارسال شکایت همراه با عکس و شواهد تصویری, شروع ماه ژوئن 22. در این شهرستان دریافت 460 شکایت از طریق پورتال و شهر دادستانی فرستاده 205 نامه به شناسایی آدرس یادآوری آنها را از مجازات در ارتباط با تنظیم کردن غیر قانونی آتش بازی: یک 1000 دلار جریمه و تا یک سال در زندان است.

هنوز که جلوگیری نمی کند بسیاری از عنوان کردن و تنظیم شب زمان آسمان شعله ور.

“آن را در چهارم ژوئیه” Redican گفت. “ما همه گیر شده است در خانه های ما و شاید تنظیم کردن یک ترقه ساخته شده کسی احساس بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>