مسکونی و غیر مسکونی املاک صورتحساب مالیات هستند در پست

شهر کلگری توصیه های مسکونی و غیر مسکونی مالیاتی صورتحساب فرستاده شدند در هفته گذشته و هر گونه اموال که صاحبان خود را دریافت نکرده ارزیابی صورتحساب هفته اول ماه ژوئن باید بازدید www.calgary.ca/propertytax و یا تماس با 311 برای به دست آوردن یک کپی.

صورتحساب فرستاده شد به 530,000 خواص و پرداخت ها در روز جمعه, ژوئن 30.

این شهر همچنین توصیه صاحبان املاک که در مواجهه با مشکلات مالی به دلیل COVID-19, باید گزینه ای برای به تاخیر انداختن پرداخت خود را تا سپتامبر. 30 بدون اواخر پرداخت مجازات.

راهنما نیز موجود است واجد شرایط برای کمک به کم درآمد صاحب خانه که با درآمد دستورالعمل ها و معیارهای واجد شرایط بدون در نظر گرفتن سن. برای اطلاعات بیشتر کلگری.ca/ptap.

اگر صاحبان ملک قادر به پرداخت مالیات بر دارایی خود را و یا قبل از 30 ژوئن یا می توانید با شرکت در مالیات قسط پرداخت طرح (تیپ) آنها خواهید بود حمایت از خدمات ضروری برای همه Calgarians گفت: شهرستان, در بیانیه ای.

“مالیات بر اموال مهلت نمی شود به صاحبان املاک است که پرداخت ماهانه از طریق تیپ. به طور منظم پر هزینه برای مالیات دهندگان که پیوستن به تیپ شده است به حالت تعلیق تا ژانویه 1 2021” گفت: این شهرستان است. “این باعث می شود آن را آسان تر برای صاحبان املاک برای پیوستن به تیپ که به آنها کمک می کند تا جلوگیری از دیر پرداخت جریمه و یک توده بزرگ پرداخت. بیش از 270,000 صاحبان املاک پرداخت مالیات خود را به صورت ماهانه از طریق تیپ. صاحبان املاک می تواند پیوستن به تیپ در هر زمان با مراجعه به www.calgary.ca/TIPP به درخواست یک توافق و یا با تماس با 311.

“وجوه جمع آوری شده از طریق مالیات بر ملک در حال تقسیم بین دولت آلبرتا و شهر کلگری. صاحبان املاک می تواند به کلگری.ca/taxbreakdown را وارد کنید مقدار از مالیات بر دارایی خود را و ببینید که چگونه خود را از اموال شهرداری مالیات بر دلار در حال سرمایه گذاری در خدمات شهری است که Calgarians تکیه می کنند هر روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>