بنا به گزارش ها فریب خورده به تبدیل شدن بین المللی مواد مخدر قاطر 76 ساله ویرجینیا مرد همچنان در زندان

توسط اریک تاکر | آسوشیتد پرس

واشنگتن — ویکتور Stemberger نیست در مورد به چشم پوشی از ایمیل های دعوت او به یک دلار چند فرصت کسب و کار به طوری که او تن به تن خود را به عنوان مناسب برای این کار است. در راه او بود — اما دلایل اشتباه.

76 سال از ویرجینیا مرد که خانواده می گوید که او شناختی مسائل این پیشنهاد را پذیرفته و افتخار از اعتبار خود را به عنوان “تاجر با تجربه که چه او می گوید را انجام دهد و اجرا بی وقفه با توجه به طرح.”

او ظاهرا به دنبال طرح اما اعدام نیست, بی عیب و نقص.

امروز Stemberger نشسته در زندان, یک سال پس از پرواز به کشور با 2.4 کیلوگرم (بیش از 5 پوند) از کوکائین ماهرانه دوخته به کت حباب در یک کیسه. خانواده اش می گوید که او می دانست هیچ چیزی در مورد مواد مخدر. هر چند مقامات اسپانیایی مشکوک هستند ، وزارت دادگستری آمریکا توصیه کرده است اسپانیا که به آن معتقد است Stemberger فریب خورده شد به بازیگری به عنوان یک قاطر مواد مخدر برای غرب آفریقا جنایی شبکه و خواسته است تا این کشور برای شواهد آن را جمع آوری با توجه به مکاتبات به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

مقامات فدرال را برای سال هشدار در مورد کلاهبرداری که با فریب افراد مسن آمریکایی ها و یا کسانی که با کاهش ظرفیت روانی — Stemberger معنیداری آسیب مغزی نزدیک به 15 سال پیش — به تبدیل شدن به مواد مخدر پیک. تقلب کار با متقاعد کردن قربانیان از آنها دریافت خواهید کرد پرداخت اگر آنها سفر و یا برخی از دیگر درخواست عمل است. وزارت امنیت داخلی گفت: در سال 2016 است که مهاجرت و مقامات مرزی کار کرده بود با شرکای خارجی برای رهگیری ده ها تن از غیر پیک و که بیش از 30 معتقد بودند هنوز زندانی در خارج از کشور.

“یکی از ویژگی های مشترک است که ما در این کلاهبرداری است که اغلب ارشد است که به تنهایی زندگی می کرده و همسر و تنهایی است” گفت: سناتور. سوزان کالینز R-مین که منجر کمیته ویژه مجلس سنا پیری و کمک به آزادی یکی از مین مرد زندانی در اسپانیا تحت شرایط مشابه به عنوان Stemberger.

Stemberger که نشانه اش سالگرد یک سال در بازداشت در جولای 5, چهره یک دادگاه در ماه آینده در مادرید. پسرش می گوید تنها توضیح برای پدرش اقدامات است که “عاملان این واقعا ارتباط با ما پدر زیر حجاب از آنچه او فکر یک فرصت کسب و کار مشروع.”

“با کاهش وضعیت روانی او کامل قربانی یک سندیکای جرم و جنایت فقط مثل این” ویک Stemberger گفت.

یک سخنگوی مادرید قضائیه که حاضر به بحث در این مورد تنها به شرط ناشناس ماندن گفت: Stemberger گفته مقامات او در حال برنامه ریزی برای ارائه این کت به سازمان ملل متحد مقامات در آسیا و که او نمی دانست که آنها حاوی مواد مخدر است. مقامات در نظر نمی این روایت قابل قبول و به دنبال او را حبس قبل از محاکمه به جای او اجازه بازگشت به ایالات متحده آمریکا, سخنگوی گفت.

دادستان به دنبال یک حکم زندان برای Stemberger که وکیل اسپانیایی, خوان اوسپینا گفت: او قصد دارد به استدلال می کنند که هیچ راهی وجود دارد Stemberger می تواند متوجه وزن اضافی از مواد مخدر به این دلیل که آنها هوشمندانه توزیع در میان کت.

“حیف که همیشه قاطر را که در حال ربوده کمترین میزان در مقیاس یک سازمان جنایی. آنها ساده ترین و ضعیف ترین هدف وجود دارد اما به ندرت یک پلیس تحقیقات عمیق و دقیق هدف قرار دادن گناه اصلی” اوسپینا گفت.

اداره مبارزه با مواد مخدر و دادستان از منطقه جنوبی نیویورک در حال بررسی این که آیا او در تماس بودند و بخشی از غرب آفریقا شبکه launderers پول کلاهبرداران و قاچاقچیان مواد مخدر تحت بررسی برای مکر و افراد مسن و ناتوان با توجه به وزارت دادگستری سند ارسال شده به اسپانیا در ماه اکتبر گذشته. آن را نیز به دنبال کسب اجازه برای مصاحبه Stemberger در اضافه شده به نسخه هایی از اسناد و مدارک تحقیقی مربوط به دستگیری او.

در این مورد آغاز شد و در مارس سال 2018 با یک ایمیل از کسی که مسئله به یک مشاور مالی با نیجریه را در وزارت مالیه دعوت Stemberger از Centreville, ویرجینیا به یک فرصت کسب و کار است که انجام شده چشم انداز سودآور پرداخت. این کار مستلزم سفر به خارج از کشور برای ارائه هدیه و اسناد به مقامات با هدف بازیابی بودجه که misallocated.

سراسیمگی از ایمیل ها و تماس های تلفنی ادامه داد: در طول سال آینده و نیم اما Stemberger پنهان جزئیات از خانواده اش. او حتی در سفر به آمریکای جنوبی و هنگ کنگ زمانی که همسر او فکر کرد که او در شیکاگو بود.

“او قطعا می دانست که صحبت کردن به این مردمی در سطح بین المللی می تواند احتمالا چیزی است که ما خانواده را زیر سؤال می گفت:” ویک Stemberger. “ما فقط تا به حال هرگز یک فرصت برای دخالت کند.”

ایمیل نوشته شده توسط AP نشان می دهد Stemberger در زمان به دنبال اطمینان این پروژه مشروع بلکه به تصویر کشیده شده خود را به عنوان بازی برای آن گفت که او می تواند سفر ارائه شده هزینه های خود را پوشش داده شد “و ما باید یک برنامه مشخص در محل قبل از من ترک.”

یک وزارت دادگستری وکیل گفته مقامات اسپانیایی که این ایمیل نشان می دهد Stemberger نگران بودن defrauded تحت ناراحت کننده شرایط سفر و نیاز به پرداخت هزینه برای سفر. اما نوشت: وکیل جیسون کارتر “وجود دارد هیچ ارتباطی تأمل است که Stemberger اعتقاد و یا مشکوک است که او را کمک کند در قاچاق مواد کنترل شده.”

بازنشسته DEA agent رابرت Zachariasiewicz که تحقیقی شرکت کرده در این مورد گفت: 161 صفحه از ایمیل های او را مرور روشن است که “او کاملا بی خبر.”

“این بسیار سخت است برای خواندن کاملا صادقانه به دلیل آن را می گوید غمگین داستان در خود و برای خود” او اضافه شده است.

یک کهنه سرباز جنگ ویتنام با دو استاد درجه Stemberger تخصصی در شرکت های بزرگ مربیگری اجرایی و بالید خود را در حال زرنگ و دانا تاجر پسر خود را گفت. اما او نبوده است همان پس از یک سال 2006 مغز آنوریسم چپ او را با اختلال در قضاوت و تفکر انتقادی است.

در ماه ژوئیه گذشته او سفر به برزیل در سفر بود که او را به اسپانیا و به آسیا. مخاطبین خود را به او گفت مقامات او قرار بود به ملاقات با خواهد بود از دیدن او در سائو پائولو اتاق هتل برای کمک به انتقال هدیه به توشه.

Stemberger اطمینان پسر خود را از طریق ایمیل این کار مشروع بود: “هدیه مورد اشاره در پیام ها پروتکل استاندارد برای برخورد با مقامات دولتی در این بخش از جهان است. هیچ کالای قاچاق — مطمئن شوید که.”

او دستگیر شد و روز بعد در یک توقفگاه بین راه در مادرید.

به عنوان خانواده خود را با این نسخهها کار برای اثبات بی گناهی خود را حتی Stemberger که گذشت او 50th wedding anniversary در زندان آمده است در اطراف به این ایده است که او طناب را به تقلب پسر خود را گفت.

جوان Stemberger گفت: او می داند که چگونه فوق العاده حماسه ممکن است صدای شوخی که اگر هر فروشنده مواد مخدر استفاده می شود پدرش دفاع می شود در زندان است.

اما او گفت: پدرش بدون شک فریب خورده.

“هرگز وجود هر گونه تلاش برای ارتکاب جرم” او گفت:.

آسوشیتد پرس نویسنده Aritz Parra در مادرید کمک به این گزارش.