گزارش: لیکرز’ اوری بردلی در میان بازیکن ائتلاف تردید از NBA را به بازگشت به طرح

NBA کامل-بخار بازگشت از آن وقفه ماه آینده دهکدهای از دست داد برخی از حرکت به عنوان بازیکن آغاز کرده اند ابراز مخالفت در هفته گذشته بیش از برنامه ریزی برای بازگشت به بازی در اورلاندو است. و گزارش ها حاکی از آن است که اختلاف نظر می تواند تقسیم لیکرز رختکن تیم در نظر تعقیب آن 17th قهرمانی.

یک ESPN گزارش روز شنبه نشان داد که Avery Bradley نه سال کهنه گارد امضا شده توسط لیکرز به عنوان یک عامل رایگان در این سال یکی از سازمان دهندگان پشت یک ائتلاف از بازیکنان که رزرو در مورد NBA طرح به سر در دیزنی جهان در ماه جولای. در میان بزرگترین گزارش نگرانی ها سه و نیم ماه تصدی در یک حباب محیط زیست برای تیم بازی را از طریق پایانی مسئولیت برای بیماری یا آسیب دیدگی در طول COVID-19 شیوع و بالقوه انحراف بهره از عدالت اجتماعی باعث تبدیل شده اند که صحبت از کشور در چند هفته گذشته.

در حالی که گروه نگران بازیکنان که Brooklyn Nets ” گارد کایری اروینگ نیز گزارش داد رهبر است و نه آشکارا مبارزه برای لغو این فصل ESPN گزارش داد که آنها شده اند باز در مورد پخش نگرانی که آنها احساس می کنند نادیده گرفته شد که NBPA تایید NBA آزمایشی طرح از سر بازی. دوایت هاوارد نیز با صدور بیانیه خود را دارد به سی ان ان در این آخر هفته ابراز تمایل به تمرکز بر عدالت اجتماعی مسائل در یک نقطه نوشتن “هیچ بسکتبال ‘تا وقتی که ما همه چیز حل شود.”

این به طور چشمگیری در موقعیت های مختلف از آن چندین لیکرز, مهمترین, LeBron James بنا شده اند خود را دارند. ورزشی گزارش شده است که جیمز نمی بخشی در جمعه کنفرانس زیرا به اعتقاد او “در اورلاندو جلوگیری نمی کند توانایی خود را برای ادامه الهام بخش را تغییر دهید.” James شده است صوتی در مورد اصلاحات اجتماعی در پی اعتراضات به قتل جورج فلوید در هفته گذشته کمک به تشکیل یک گروه برای مبارزه با رای دهندگان سرکوب علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. بازیکنان دیگر مانند جرد دادلی و کایل Kuzma در رسانه های اجتماعی است که آنها می خواهند برای از سرگیری بازی.

به عنوان شماره 1 تیم در غرب لیکرز را ترک کردن به عنوان یکی از NBA پیشرو مدعی عنوان زمانی که فصل رفت وقفه در مارس 11. هر دو برادلی و هوارد بودند نقش مهم بازیکنان به آن نقطه در این فصل است. با تیم انتظار می رود به گزارش در اوایل ماه ژوئیه لیکرز می تواند یکی از تیم های که باقی می ماند طولانی در اورلاندو پردیس که NBA کرده اند به ساحل تا با محدود قرنطینه و آزمایش دستورالعمل. یکی از بزرگترین آسیب شده حامل NBA تمایل به محدود کردن اعضای خانواده: در ابتدا تنها سه هر بازیکن اجازه خواهد داشت در درونی “حباب”.

ESPN توصیف ائتلاف که برادلی و ایروینگ کمک کرده اند منجر به یک ائتلاف است که فراتر از بسکتبال به مناطق دیگر از سرگرمی است. با توجه به بیانیه ارائه شده به ESPN ائتلاف گفت: “ما در حال مبارزه با این مسائل که مهم ترین: ما نمی خواهد قبول نژادی و بی عدالتی است که در ادامه به نادیده گرفته می شود در جوامع ما. ما نمی خواهد در تاریکی نگه داشته وقتی که می آید به سلامت و رفاه. و ما نمی خواهد نادیده گرفتن انگیزه مالی/انتظارات که مانع ما در طول تاریخ از ساخت صدا گیری.”

برادلی ایروینگ و هوارد هستند که نه تنها بازیکنان که سستی اعتماد به نفس در بازگشت به بازی در این تابستان: هفته گذشته کلیپرز گارد لو ویلیامز گفت: ورزش می تواند تابع به عنوان “انحراف” را به عنوان بسیاری از بازیکنان در لیگ تبدیل شده اند به لحاظ سیاسی درگیر با تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>