گزارش: فرماندار Newsom به منظور ایالت ساحل بسته شدن

چهارشنبه شب در ساکرامنتو زنبور عسل گزارش شده است که در کالیفرنیا کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom حرکت خواهد کرد, به دولت, سواحل, شروع جمعه.

پس از جمعیت flocked به سواحل در طول چند روز از درجه حرارت بالا اما موفق به مشاهده اجتماعی فاصله فرماندار Newsom است که انتظار می رود به اعلام بسته شدن کالیفرنیا سواحل و پارک های ایالتی در روز پنج شنبه. در اوایل این هفته Newsom تحویل داده بود اشاره کرد و نظرات در beachgoers در پرتقال و ونتورا شهرستان تماس آنها را نمونه هایی از “آنچه نباید انجام دهید” به عنوان ده ها هزار نفر پر سواحل بدون پیوستن به اجتماعی فاصله.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


هفته گذشته مقامات در سانتا باربارا شهرستان خواست beachgoers به ورزش مسئول قضاوت و تاکید کرد که این شهرستان می تواند نزدیک ساحل و trailhead پارکینگ اگر ساکنان موفق به چوب به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. اما با درجه حرارت در 80s در, هزاران نفر رفتند به سواحل و مستقل دریافت ایمیل از خوانندگان نگران آن است که جمعیت کثیری از مردم بودند بسته بندی سواحل.

با درجه حرارت بسیار بالا ضربه به خارج و فرار از خانه است کاملا طبیعی و تفریحات سالم است خروجی است که می تواند کمک به مردم برای پیدا کردن مهلت از ساعت های طولانی را صرف داخل. با این حال مقامات بهداشتی هشدار می دهند که این فعالیت ها باید متعادل با بهداشت عمومی و در حالی که وسوسه ممکن است قابل فهم تراکم فضاهای عمومی می تواند منجر به افزایش COVID-19 موارد و در نهایت طولانی جدول زمانی برای شروع به سهولت محدودیت.

کالیفرنیا در حال حاضر شده است در زیر پناهگاه در محل پس از مارس 19 و در حالی که بسیاری از آنها مطمئنا شروع به احساس cooped داخل برای حمایت از قوانین به منظور جلوگیری از گسترش ویروس باقی می ماند شدت محبوب در میان کالیفرنیا با وجود چند تظاهرات خواستار دولت برای بازگشایی که دریافت outsized پوشش در رسانه ها. بیشتر چه, آن دسته از قوانین به نظر می رسد به کار: کالیفرنیا یکی از ایالات متحده برای اولین بار در کشور به اجرا پناهگاه در محل سفارشات و تا کنون توانسته است برای جلوگیری از گیج کننده caseloads از جاهایی مثل نیویورک.

جدید ترین شماره های قرار داده by the California Department of Public Health متحده که کالیفرنیا 46,500 تایید موارد با 1,887 فتح کرد گرفته شد مرگ و میر. در سانتا باربارا کانتی هشت ساکنان فوت کرده اند.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>