غرامت در آمریکا: Rep. ولش ورمونت, مذاکرات در مورد حمایت از غرامت لایحه پلیس اصلاحات

ورمونت تنها نماینده ایالات متحده پیتر ولش می گوید: کشور باید در پیدا کردن یک راه را به پرداخت غرامت به آمریکایی های آفریقایی تبار جوامع برای نژادپرستی نظاممند است که وجود داشته ناشی بازگشت به برده داری.

ولش تبدیل شده است 127 عضو مجلس نمایندگان ایالات متحده به شرکت حامی یک 2019 لایحه خواستار ایجاد یک کمیته برای بررسی پرداخت غرامت. ولش امضا شده در فوریه, اما نام خود را رسما نشان داد تا به عنوان یک شرکت حامی این لایحه در مارس 19 به عنوان کشور با تلاش جدید کروناویروس همه گیر و دست و پنجه نرم کردن با چندین با مشخصات بالا و میر ناشی از آمریکایی های سیاه و سفید.

در مه 25, جورج فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در پشت گردن خود را برای تقریبا 9 دقیقه در حالی که سایر افسران ایستاده بود. ولش گفت: “او مانند بسیاری از آمریکایی ها شوکه شده بود آنچه که او به نام “گاه به گاه ظلم و ستم” بر روی صفحه نمایش در یک فیلم ویدئویی که به ظاهر پس از این واقعیت است.

“بود که یکی از بد افسر پلیس” ولش گفت. “او بازیگری را در راه است که منعکس فرهنگ در آن بخش که در آن او می تواند آن را انجام دهد و دور با آن.”

ولش صحبت با برلینگتون مطبوعات آزاد در روز پنج شنبه در مورد تلاش های خود را در کنگره نژادی عدالت مسائل ملی اخیر خشم بیش قتل سیاه آمریکایی و امید خود را به عنوان کشور حرکت رو به جلو است.

چگونه ولش حمایت نژادی عدالت در کنگره

علاوه بر حمایت از غرامت لایحه ولش می گوید که او در حال همکاری با دیگر اعضای کنگره در یک لایحه جامع به دنبال اصلاح شیوه های پلیس مانند حفاظت از مردم آسیب پذیر در برابر پلیس و نقض ممنوعیت استفاده از چوک نگه می دارد توسط پلیس.

بیشتر: جورج فلوید مرگ reinvigorated امضاء کنندگان از پل دادخواست. چگونه برلینگتون پلیس ارس …

ولش می گوید او امیدوار است که کمیسیون غرامت می توانید پیدا کردن بتن راه هایی برای کمک به این کشور با آمدن به شرایط با آن میراث برده داری و نژادپرستی نظاممند. این کمیسیون خواهد بود وظیفه با بررسی برده داری و تبعیض در مستعمرات و آمریکا از 1619 به ارائه و معرفی مناسب درمان. این کمیسیون می تواند شناسایی:

  • نقش دولت های فدرال و دولت در حمایت از این نهاد برده داری.
  • اشکال تبعیض در بخش های دولتی و خصوصی در برابر رهایی بردگان و فرزندان خود را.
  • طولانی اثرات منفی برده داری در زندگی آفریقایی-آمریکایی ها و جامعه است.

‘آن را بدتر و بدتر’

ولش علاقه به سیاست ناشی از مشارکت خود را در جنبش حقوق مدنی در دهه 1960 و تبعیض او شاهد, او گفت:. بسیاری از مشکلات اجتماعی پس از آن هنوز هم وجود دارد.

این COVID-19 همه گیر است و بیشتر کمک روشن نژادی و نابرابری ولش گفته شده بود به عنوان یک بزرگتر و نامتناسب — تاثیر بر جوامع از رنگ به عنوان در مقایسه با جوامع است.

“که همراه با آنچه که تبدیل به شکاف عظیم بین فقیر و غنی و افزایش سطح نابرابری” ولش گفت. او افزود: “این نشان میدهد که چگونه وجود یک رویکرد سیستماتیک در اینجا است که با داشتن فوق العاده عواقب وخیمی برای سیاه و سفید و قهوه ای آمریکایی است. نیست که اتفاق می افتد به طور تصادفی.”

بیشتر: “مردم واقعا رنج’: سیاه و لاتین در جوامع کمک کند خود را در میان coronavirus بحران

ولش گفت: او امضا بر روی غرامت لایحه در بخشی از آنجا که او نگران تفرقه و تاکتیک های استفاده شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مسائل مربوط به مسابقه.

“آن را بدتر و بدتر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” ولش گفت. “وجود دارد فقط آشکار ریاست جمهوری-تحریم تبعیض و نژاد-طعمه توسط این رئیس جمهور.”

به دنبال به جلو

ولش نشان دهنده یکی از whitest متحده در این کشور است. با وجود این بسیاری از Vermonters احساس آنها حمایت برابر درمان و فرصت برای همه مردم ولش گفت.

“ما یک دولت وجود دارد اما یک آگاهی است که همه ما باید انجام دهید بیشتر به این آدرس فوق العاده عمیق و عمیق عدالتی ما شده ایم با زندگی در جامعه ما برای نسل” ولش گفت.

ولش اذعان کرد که حوادث اخیر تنها چند در یک خط طولانی از خشونت و بی عدالتی علیه جوامع از رنگ. طرفداران نامیده می شود برای تغییر بسیاری از بار قبل.

وقتی پرسید که آیا او فکر می کردم این بار متفاوت خواهد بود ولش گفت: “من امیدوارم.”

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>