Rep. John Lewis: Leahy, Sanders ولش واکنش به مرگ رهبر جنبش حقوق مدنی

اعضای ورمونت هیئت نمایندگان کنگره دموکراتیک بهداشت ، پاتریک لیهی مستقل بهداشت ، برنی ساندرز و دموکرات در کنگره پیتر ولش — تمجید رهبر جنبش حقوق مدنی Rep., John Lewis, D-گرجستان پس از مرگ او به جمعه.

Leahy از طریق دفتر خود با صدور بیانیه ای خواستار لوئیس “آمریکا قهرمان است.”

John Lewis بود یک قهرمان آمریکایی در میان ما یک lodestar که کشید به ما نزدیک تر به آرمان های ما. او یک دوست عزیز و مربی به من در حقوق مدنی و خیلی دیگر.

من احساس افتخار زمانی که او به من به نام برادر خود را و هنگامی که او آمد به ورمونت در سال گذشته برای یک شب در فلین مرکز هنرهای نمایشی در برلینگتون که هیچ یک از ما را فراموش نکنید. ما با هم کار کنند در این لایحه برای بازگرداندن قانون حق رای که من معرفی کرده ام در سنا به جان و دیگران انجام داده اند در خانه نیز تولید چنین عمیق و مادام العمر خاطرات.

این از دست دادن است که عمیقا احساس توسط Marcelle و من و بسیاری در ورمونت و در سراسر کشور ما.

قدردانی: برای, John Lewis, یک عمر از ساخت “خوب مشکل’ چپ زخم و میراث

ساندرز در یک پست توییتر گفت: Lewis “الهام بخش میلیون ها نفر به مبارزه برای عدالت است.”

ولش ارسال شده در Facebook یک عکس از خود و لوئیس نشسته در کف خانه مجلسی در ژوئن 2016 نشستن در کف خانه در ایالات متحده در مبارزه بر سر کنترل اسلحه, قانون گفت: گرجستان دموکرات “الهام بخش یک ملت را “خوب مشکل” برای پیگیری بی پایان نژادی و عدالت اجتماعی است.”

اکی سوگا است تعامل و بینش ویرایشگر برای برلینگتون مطبوعات آزاد. ایمیل او را در [email protected] و یا چت با او در توییتر: @asoga.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im