بازگشایی شهرستان لا رستوران مرور آرایه از شهرستان coronavirus قوانین

صاحب یک مونروویا رستوران آماده برای کار های صبح سه شنبه, ژوئن 16, زمانی که او شنیده اخبار لس آنجلس مقامات بهداشتی ترغیب کاربران به شکایت از طریق یک خط تلفن اگر آنها نقطه رستوران زیر نمی county ضد coronavirus دستورالعمل های ایمنی.

“من گفتم:” آه خدای من بخشنده” سوزان غرب گفت. “این است که ساخت همه پلیس.’ اما نکته خوب این است که ما پیروی از قوانین است.”

غرب یکی از بسیاری از صاحبان رستوران ها دست و پنجه نرم به حرکت دقیق لیست از قوانین به عنوان آنها بازگشایی اتاق ناهارخوری خود را پس از هفته از بسته شدن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

  • چهار نعل را دلی در لس آنجلس باز است سه شنبه 16 ژوئن 2020. LA County دیروز گفت که “نیمی” از تمام رستوران ها نیست پس از بازگشایی قوانین برای جلوگیری از COVID. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • چهار نعل را دلی در لس آنجلس باز است سه شنبه 16 ژوئن 2020. LA County دیروز گفت که “نیمی” از تمام رستوران ها نیست پس از بازگشایی قوانین برای جلوگیری از COVID. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • چهار نعل را دلی در لس آنجلس باز است سه شنبه 16 ژوئن 2020. LA County دیروز گفت که “نیمی” از تمام رستوران ها نیست پس از بازگشایی قوانین برای جلوگیری از COVID. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • چهار نعل را دلی در لس آنجلس باز است سه شنبه 16 ژوئن 2020. LA County دیروز گفت که “نیمی” از تمام رستوران ها نیست پس از بازگشایی قوانین برای جلوگیری از COVID. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

مقامات بهداشت گفت: آنها کشف کردند که در حدود نیمی از نزدیک به 2000 رستوران آنها بازدید بیش از آخر هفته شد و نه پیروی از قوانین ایمنی.

وی حدود دو هفته پس از شهرستان مقامات مجاز رستوران برای ناهار خوردن-مشتریان — پس از ماه ها از بایگانی اطلاعات و devliery تنها — با وجود افزایش تعداد coronavirus موارد است. لس آنجلس اضافه شده 1,337 COVID-19 موارد و 33 مربوط به مرگ و میر در روز سه شنبه.

“باید وجود داشته باشد هیچ مکان های که در آن جدول در سمت راست در کنار یکدیگر” L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر روز دوشنبه گفت:.

غرب اجرا می شود MOOYAH همبرگر, سیب زمینی سرخ کرده & لرزد سایت به عنوان یک franchisee. بیش از چند هفته گذشته او صرف ساعت تلاش برای رسیدن به رستوران خود را در انطباق با county دستورالعمل و مقررات.

اخیرا غرب حذف برخی از صندلی نقل مکان کرد و جداول به نگه داشتن آنها را حداقل شش فوت از هم جدا. کارکنان خود را می توانید deat حدود 16 مشتریان در داخل و شش بیرون رستوران.

“ما نمی شد فوق العاده شلوغ و از آن شده است یک مشکل و در عین حال” در غرب گفت.

باب پسر بزرگ در نرتهریدگ صاحبان فرانک سانچز و مادرش در لورنا سانچز در 25 مارس سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

تحت county قوانین رستوران او می تواند اجازه می دهد تنها 60 درصد از ظرفیت کامل خود را.

“سخت ترین چیز این است که ما باید برای پاکسازی همه چیز را با یک ویژه ضد عفونی کننده,” او گفت:, و اضافه کرد که او نیاز به نگه داشتن اضافی تمام وقت کارگر فقط برای تمیز کردن سطوح.

غرب نیز تا به حال به جای سس گوجه فرنگی و خردل بطری با تک-استفاده از بسته ها و حذف نمک و کاغذ شیکر از جداول.

اجتماعی فاصله قوانین اعمال شده توسط این شهرستان به منظور جلوگیری از گسترش ویروس در حالی که نگه داشتن کارگران و مشتریان امن, اما این قوانین همچنین کمک به سایر هزینه های عملیاتی.

غرب گفت: کار مربوط به هزینه های inched و هزینه های کاغذ افزایش یافته است “بسیار کمی” در چند هفته گذشته, او گفت:.

ژاکلین چهار نعل شرکت مالک و یکی از چهار نعل رستوران مدیران گفت که او در آنجا ماند تا نیمه شب با برادرش مارک در اوایل ماه ژوئن راه رفتن با یک نوار اندازه گیری را به مطمئن شوید که جداول تعیین شد هشت تا ده پا از هم جدا. قبل از همه گیر فوران او آشنا دلی/رستوران در خیابان شهرستان می تواند صندلی حدود 470 مشتریان. در حال حاضر او می تواند خوش آمدید بیش از 284 مهمانان.

“شما نمی توانید فقط بازگشایی درهای خود را,” او گفت:, “شما نیاز به اطاعت برخی از دستورالعمل.”

او همچنین نیاز به:

  • سفارش صدها ماسک برای کارکنان;
  • خرید دماسنج برای اندازه گیری دمای هر مهمان و کارکنان; و
  • پست نشانه های ترغیب مشتریان برای پوشیدن facemasks.

“بزرگتر رستوران است, آسان تر از آن است که به پیروی از قوانین” او گفت:, و اضافه کرد که برای رستوران های کوچکتر می توان آن را سخت به کار در 60 درصد ظرفیت زیرا آنها اجازه داده می شود به صندلی تنها تعداد کمی از مردم.

در حالی که او رستوران را تحمل کرده است برخی از ضرر و زیان مالی او گفت: کسب و کار خود را تا به برخی از مزایای. خانواده او صاحب ساختمان که در آن رستوران واقع شده است به طوری که او تا به حال به نگرانی در مورد پرداخت اجاره بها در یک محله که در آن است که هزینه ها سر به فلک کشید در طول چند سال گذشته.

در ردندو بیچ را Riviera ایجاد کرد که در آن مجموعه ای از رستوران ها در امتداد ساحل دریا, هوای آزاد, ناهار خوری در خیابان می تواند شروع در اوایل این هفته اگر این شهر کمک های مالی لازم مجوز تحت یک برنامه تایید شده توسط شورای شهر در هفته گذشته.

کسب و کار منطقه رئیس جمهور جف Ginsburg گفت که او امیدوار به سنگر تا چهار شنبه, ژوئن 19 و جداول احتمالا توسط این آخر هفته.

کاتالینا خیابان بین Via Del Norte و Vista Del Mar خواهد بود بسته به ترافیک به غیر از آتش سوزی خط اجازه می دهد تا برای رستوران ها و مغازه های خرده فروشی دسترسی به گسترش ردپای خود را. چندین جنوب کالیفرنیا جوامع راه اندازی کرده اند و یا با توجه به برنامه های مشابه.

در حالی که خیابان بسته شدن در ردندو را پوشش نمی دهد هر استقرار در منطقه کسب و کار هر رستوران می توانید با استفاده از آن Ginsburg گفت.

برخی از جزئیات هنوز نیاز به کار کرده اما برای رستوران ها که در آن قرار دارد بلافاصله مجاور به این منطقه.

“اگر تمام منطقه را پر می کند تا با استفاده از جداول و سپس ما ممکن است آن گسترش” Ginsburg گفت. “ما می خواهیم برای شروع و ببینید که چگونه آن کار می کند. من می دانم ما خواهد بود با یادگیری چند درس از آن اما قصد این است که تمام رستوران را اشغال کامل با استفاده از (گسترش) منطقه است.”

در San Fernando Valley, Lorena Sanchez یک صاحب باب بزرگ پسر بچه, کسی که شام میخورد گفت: او تا به حال صرف حدود 2000 دلار برای خرید ماسک های عفونی و سفارش یک-استفاده از کاغذ منوها.

پس از شهرستان رهنمودهای شد “گیج کننده” در ابتدا او گفت: اما آنها شروع به ساخت بیشتر حس به او زمان بیشتری را صرف مطالعه آنها.

هنوز کسب و کار خود را قادر نبوده است به گزاف گویی. پس از همه گیر آغاز, او, كلاسيك ضیافت در سمنان ایجاد شده است در مورد $60,000 یک ماه یک سوم از آنچه در آن بود و درآمد قبل از شیوع کروناویروس. او هنوز در انتظار به استخدام تمام کارکنان خود را به عقب. تا کنون تنها 18 از 30 کارکنان بازگشته اند, او گفت:.

سانچز اضافه شده که نگه داشتن فاصله بین کاربران شده است به یک چالش.

“هنوز بسیاری از مردم می آیند در” او گفت:. “شاید آنها هنوز هم می ترسم.”

کارکنان خبرنگار دیوید روزنفلد کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>