بازگشایی کالیفرنیا اقتصاد نیاز به یک مسیر رو به جلو; در اینجا 5 گام های دقیق چگونه

تاثیر اقتصادی coronavirus همه گیر شده است ویرانگر و کالیفرنیا باید همچنان به اقدام قاطعانه برای کمک به کاهش آسیب است.

به عنوان سناتور ایالت کالیفرنیا به نمایندگی از 8 سنا منطقه من آموخته اند دلخراش داستان از کارکنان و صاحبان کسب و کار که در حال دیدن رویاهای خود را و سرمایه گذاری برچیده شد. اگر به اندازه کافی خوش شانس به اشتغال بسیاری از پدر و مادر کار مجبور به حقه بازی با خواسته های جدید از مدرسه در منزل اغلب در حالی که آسیب پذیر سالمندان دفع کردن برای خود در تنهایی. به عنوان یک پدر دو مدرسه سن کودکان با پدر و مادر مسن این بازدید به خانه.

می تواند وجود داشته باشد بدون شک coronavirus همه گیر محوری است ما وارد عرصه های اقتصادی و اجتماعی و عدم قطعیت اما به عنوان کالیفرنیا به عنوان آمریکایی ما خواهد شد و می تواند از طریق این سختی ها. اما ما باید در پیدا کردن راه هایی برای مسئولانه راه اندازی مجدد اقتصاد ما.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اولیه احتیاطی فعال کالیفرنیا به واقع بهتر از بسیاری از دولت ها و کشورها است. ما نیاز به تکرار این تعیین کننده جهت راه اندازی مجدد کالیفرنیا اقتصاد در حالی که هنوز حفظ سلامت و رفاه ساکنان ما به آنها متقابلا منحصر به فرد نیست اولویت است. Newsom و بهبود اقتصادی تیم باید با تدبیر و ساختار مشخص برای مقامات محلی به بازگشایی کسب و کار در اندازه گیری میشود.

رهبران محلی با توسل به فرماندار برای این فرصت را برای رسیدگی به وضعیت اقتصادی جوامع خود. شش شاخص فرماندار گذاشته است ارائه چارچوب معیارهای به تدریج بازگشایی اقتصاد ما, اما آنها نیاز به وضوح و ویژگی های برای حمایت واقعی اقتصادی کشش. برای کمک به این تلاش را به من پیشنهاد پنج گام های دقیق در میان بسیاری دیگر در نظر گرفته می شود دولت می تواند در آن عبارتند از بهبود اقتصادی تلاش.

کمک به کسب و کارهای کوچک زنده ماندن: سنا لایحه 1457 را ارائه نظارتی برای کمک به کسب و کارهای کوچک نهفته اقتصادی خرید اینترنتی. در حال حاضر بیش از همیشه کالیفرنیا باید ارائه نظارتی امداد و اجازه می دهد سازمان های دولتی به چشم پوشیدن یا کاهش مجازات مدنی برای کسانی که عامل منطقی و در ایمان خوب است.

توانمند سازی مقامات محلی برای پیاده سازی مرحله به مرحله بازگشایی: به عنوان یک سابق شهرستان سرپرست به اعتقاد من در دادن مقامات محلی صلاحیت برای تصمیم گیری بر اساس شرایط خود را تا زمانی که آنها انجام می شود در هماهنگی و انطباق با وضعیت سلامت اولویت است. کالیفرنیا باید به شهرستانهای توانایی توسعه مرحله به مرحله بازگشایی استراتژی برای کسب و کار سالن در حالی که هنوز حصول اطمینان از سلامت عمومی نگرانی ها از اهمیت اولیه.

تعلیق مونتاژ بیل 5: محل کار انعطاف پذیری است مهم تر از همیشه. AB5 ممنوع مترجمان آزاد و مستقل پیمانکاران از ارائه خدمات مهم. اگر ما برای اطمینان از کالیفرنیا اقتصاد در مسیر بازگشت ما باید ارائه کالیفرنیا با هر فرصتی برای حمایت از خانواده خود را. سنا لایحه 990 را به طور موثر تعلیق این قانون و اجازه می دهد تا پیمانکاران مستقل به ارائه خدمات ما نیاز داریم که آیا آن درمانگران تنفسی علمی آموزگار یا خدمات تحویل غذا در میان تخصص های دیگر.

افزایش تخصیص آب برای تولید مواد غذایی: کشاورزی است که نه تنها حیاتی برای ساکنان کالیفرنیا بلکه یک مسئله امنیت ملی است. Newsom باید جمع آوری آب تخصیص حداقل 20 درصد یا بیشتر از آن کشاورزان باید منابع کافی برای ادامه تغذیه ما ملت است. من به شدت مخالفت ضمنی به مجوز صادر شده توسط دولت در این میان از یک بیماری همه گیر در هنگام تولید مواد غذایی است که در میان ما بزرگترین نگرانی است.

ارائه کسب و کار با یک جدول زمانی: فرماندار باید با صدور یک فرمان اجرایی ارائه می دهد که یک جدول زمانی در زمانی که کسب و کار می تواند آغاز یک مرحله به مرحله بازگشایی مطابق با سلامت راهنمایی پروتکل های. چنین اجرایی به منظور اجازه می دهد زمان کافی برای کسب و کار به انبار موجودی rehire کارگران و مطابق با دستورالعمل های بهداشتی. عدم ارائه ويژگی ادامه خواهد داد برای از بین بردن زیرساخت های اقتصادی ما و طولانی نیاز برای ناپایدار حمایت عمومی است.

من منصوب شد کمیته ویژه ای در همه گیر واکنش اضطراری دو حزبی کمیته وظیفه بررسی موفقیت و شکست کالیفرنیا در پاسخ به COVID-19 بحران است. ما را تعیین و توصیه هایی برای آینده آمادگی و تلاش در به احتمال زیاد در رویداد یک coronavirus شیوع resurfaces یا اگر دولت در برابر یک پس از آن همه گیر رویداد.

این اندازه گیری مراحل به شما کمک کالیفرنیا ایجاد یک مسیر رو به جلو ما در پرداختن به چالش های اقتصادی بی سابقه ای در طول این بیماری همه گیر. کالیفرنیا ظهور خواهد کرد قوی تر در برابر این ناملایمات.

دولت ایالت Andreas Borgeas یک جمهوری خواه نشان دهنده 8th سنا منطقه که شامل تمام یا بخشی از Amador, Calaveras, فرزنو Inyo, Madera Mariposa مونو Sacramento, استنیسلاس, شهرستان تولار و Tuolumne شهرستان, [email protected] Borgeas نوشت: این تفسیر برای CalMatters یک منافع عمومی روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح میدهد که چگونه در کالیفرنیا در کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>