از راه دور یادگیری است که بسیار سخت تر برای LA County آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان

پس کالیفرنیا اعلام کرد بسته شدن مدارس دولتی بیش از یک ماه پیش روند حرکت به آموزش از راه دور شده است آزار دهنده برای هر دو پدر و مادر و مربیان – اما به ویژه کسانی که از کودکان معلول است.

با وجود تهدید دادخواهی و چالش های بی شمار ترجمه های ویژه خدمات آموزش مجازی به سیستم عامل بسیاری از لس آنجلس مدارس انجام شده در اجرای آموزش از راه دور برای تمام دانش آموزان است.

“به ارائه هر گونه آموزش و پرورش, از آنجا که ما نگران هستیم قانونی مقاومت مواجه خواهد بود گفت:” میشل Yamarone مدیر آموزش و پرورش ویژه در الحمرا متحد که راه اندازی آموزش آنلاین, مارس 23. “ما در حال انجام بهترین های ما به ارائه پشتیبانی و خدمات ما می توانید; مسلم آنها را کامل نمی شود.”

موفقیت یک کنترل از راه دور برنامه به شدت به این ابتکار و فداکاری معلمان Yamarone گفت. این منطقه 200 ویژه آموزش مربیان در حال چک کردن در با خود از 1600 دانش آموزان حداقل یک بار در هفته از طریق ایمیل یا تلفن برای رفع مشکلات با فن آوری و یا در خانه.

“ما مانند چالش های ما مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن راه های خلاق برای دیدار با دانش آموزان ما نیاز دارد” گفت: وندی Osawa که مربیان 45 دانش آموزان در الحمرا دبیرستان. بسیاری از دانش آموزان خود را در حال خواندن در یک دوم یا سوم-سطح کلاس و ترجیحات خود را برای مطالعه روش.

برای شنوایی آموزان Osawa به دست آورد رایگان کتاب های صوتی از کتابخانه های آنلاین و خرده فروشان. برای زبان آموزان بصری او در بر داشت کتاب الکترونیکی.

فراتر از آن است که او نیز انجام بارگیری در این هفته زوم ملاقات با پدر و مادر برای بررسی اگر نیاز به پشتیبانی در صفحه اصلی یک فرایند او پاداش می یابد. “من معمولا پدر و مادر فقط یک بار یا دو بار در سال” Osawa گفت. “این واقعا خوب است که در واقع واقعا به آنها را می دانیم.”

در لس آنجلس واحد های دانشگاهی, صفحه اصلی ده ها هزار نفر از دانش آموزان معلول یک “کامل شروع از خدمات” راه اندازی شد برای شروع در اواسط ماه آوریل با توجه به داخلی یادداشت سرپرست Austin Beutner به معلمان فرستاد.

Beutner گفت که فن آوری و شیوه های تدریس هستند “نه به عنوان شناخته شده” در آموزش و پرورش ویژه. هنوز الاییواسدی ارائه فیزیکی شغلی و گفتار درمانی برای دانش آموزان عملا.

با وجود آن وعده چتسورث پدر و مادر Marcell جونز استعفا داد به این واقعیت است که او پسر است و فرصت های از دست رفته.

او تحت فشار قرار دادند به صورت ماه به پسرش میسون که مبتلا به اوتیسم است باید تمام وقت بالغ یاور در مدرسه. هنگامی که او در نهایت او رونق با توجه اضافی و جدید روال فقط برای یک ماه قبل از همه گیر رسید.

“که او را آموزش چگونه به طور مستقل به طوری که او می تواند آماده شدن برای کلاس سوم, چهارم و…. همه که من احساس می کنم مثل این است که در زباله ها در حال حاضر” جونز گفت. “ما فقط در متوقف و برخی از رفتارهای آمده اند.”

معلم, دختر مدرسه ای, کهربا, Schwindler, در ژرمن منشور آکادمی در چتسورث گفت: میسون است که تا حدودی معمولی مورد در میان نه نسبتا غیر فعال ابتدایی سن دانش آموزان است.

فدرال مقرر در تدبیر

فدرال افراد معلول قانون آموزش و پرورش از سال 1975 تضمین هر دانش آموز حق به رایگان مناسب آموزش عمومی. این ماده دشوار است برای دیدار در آموزش از راه دور به دلیل برخی از خدمات مشخص شده در هر دانش آموز IEP یا طرح آموزش فرد — مانند فیزیوتراپی با یکی از مشاوران و یا دستگاه های ارتباطی — به طور سنتی اداره می شود در فرد است.

برخی از مناطق به عنوان یک نتیجه, باید محدود و یا نگهداری اختیاری آنلاین آموزش از ترس خانواده ها ممکن است سو برای مرور در آموزش. مدیران مدرسه التماس کرد با رهبران کنگره برای تسکین.

بر این اساس coronavirus محرک تصویب در اوایل این ماه به وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos 30 روز به توصیه به کنگره یک طرح برای waiving بخش هایی از قانون به عایق مدارس از اقدام قانونی طی شده است.

به اوج خود رسید در یک جمعی آه امداد از آموزش و پرورش ویژه پدر و مادر DeVos هفته گذشته کاهش یافته است به صرف بخش عمده ای از فدرال حمایت.

“آموزش باید همچنان برای همه دانش آموزان” DeVos نوشت: در نامه. “تصمیم گیری باید بر اساس آنچه که بهترین است برای دانش آموزان نه سیستم.'”

لیزا Mosko آموزش و پرورش ویژه مدیر برای صحبت کردن پدر و مادر سازمان حمایت گفت: مناطق سراسر کشور که موفق به خدمت به نیازهای دانش آموزان با ناتوانی در میان COVID-19 و بنابراین باید کسانی که در لس آنجلس.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از دانش آموزان که در حال پشت سر گذاشت و بسیاری هنوز هم در حال گرفتن نیازهای خود را در خدمت هنوز” Mosko گفت.

چالش ها در صفحه اصلی

بسیاری از مناطق اطراف شهرستان کار کرده اند برای اطمینان از آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان دریافت نمی پشت سر گذاشت.

ساحل طولانی متحد به عنوان مثال گفت که آن را فراهم می کند دانش آموزان با ناتوانی همان گزینه های آنلاین به عموم مردم است – و معلمان در حال ساخت مطمئن به ماندن متصل با دانش آموزان خود را.

ویژه معلمان آموزش و پرورش نیز در حال درگیر شدن با دانش آموزان به اجرای برنامه آموزش فردی اهداف و خدمات مرتبط به بیشترین حد ممکن با توجه به تعطیلی مدارس و,” LBUSD سخنگوی کریس Eftychiou گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “ما همچنین درخواست کارکنان برای اتصال از طریق تلفن با ما در خانواده هایی که کودکان با نیازهای ویژه به ارائه پشتیبانی و صحبت از طریق ایده ها است.”

تورانس متحد مقامات در ضمن توسعه آن برنامه های آنلاین قصد حصول اطمینان از دسترسی برابر به فرصت ها برای آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان گفت: Kati Krumpe منطقه ای ارشد علمی افسر.

آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان دریافت تسهیلات و اصلاح در “هسته های آموزشی زمان” از دوشنبه تا پنجشنبه Krumpe گفت.

فراتر از آن, او افزود: “خدمات تخصصی” نیز در دسترس هستند.

“هر بعد از ظهر وجود دارد تعیین شده خدمات” Krumpe گفت: “مانند گفتار مشاوره کاردرمانی و دانشگاهی و حمایت از جلسات رخ داده برای دانش آموزان ما.”

اما هنوز هم برخی از اعضای هیئت علمی در سراسر منطقه داشته اند به منظور منابع اضافی برای دانش آموزان متوسط به معلولیت های شدید بسیاری از آنها به سختی درک مجازی آموزش و تمرکز در خانه.

“چالش بزرگ ما معلمان صورت است که مطمئن شوید که دانش آموزان مشغول هستند” گفت: Brian Murray, مدیر آموزش و پرورش ویژه در سن گابریل متحد که در خدمت نزدیک به 600 دانش آموزان معلول. “این بسیار مشکل تر برای انجام این کار زمانی که بچه ها در حال نشستن در خانه با حیوانات خانگی و تلویزیون رفتن در همه زمان ها.”

چرا که بسیاری از دانش آموزان نمی تحمل بودن در یک چت تصویری برای بیش از 30 دقیقه در یک زمان موری گفت: برخی از معلمان به جای ضبط فیلم کوتاه و برگزاری خواندن-پابه. دیگران در حال ارسال کاغذ و مداد به بیشتر زبان آموزان لامسه.

کاردرمانی تحویل داده اند حسی سطل و وزن پتو به کسانی که تکیه بر تحریک حسی برای جذب مواد جدید است.

در نهایت موری گفت: هدف از instating از راه دور برنامه به فشار دانش آموزان به اکسل اما برای اطمینان از تداوم یادگیری است.

“ما در حال درجه بندی هر گونه تکالیف,” او گفت:. “ما فقط می خواهم به نگه داشتن بچه های ما از رگرسیون در مهارت است.”

کارکنان نویسندگان نیک سبز و هیلی knight frank کمک به این گزارش

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>