تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن خود را به عنوان یک کوسن در برابر ناشناخته

Refinancing وام مسکن خود را به استفاده از یک نرخ بهره پایین تر می تواند خوب پرچین در برابر یک آینده نامشخص.

“هدف از refinancing است برای قرار دادن شما در یک محل بهتر می گوید:” راب McLister بنیانگذار ratespy.comاست که مقایسه نرخ های ارائه شده توسط تقریبا هر وام دهنده در کانادا. “مردم به طور کلی تشکیلات جدید بکار تجاری به دلایل مانند بازنشانی خود را در نرخ پایین تر کاهش پرداخت های خود و داشتن عدالت خانه خط اعتباری (HELOC).

“در حال حاضر ما در حال دیدن بیشتر مردم به تشکیلات جدید بکار تجاری جلوتر از مشکل مالی است که آنها پیش بینی می کنند در آینده خود را بنابراین شما می بینید بیشتر مردم بیرون کشیدن سهام جلوتر از بالقوه زیان کار و بالقوه ارزش ملک کاهش است.”

Refinancing افزایش یافته است می گوید: McLister.

“بله, کاملا, کمی, بیشتر,” او می گوید. “آن است anecdotally در هر نقطه از 25 به 50 درصد افزایش در refinancing. ما سه گوش که شماره اقتصادی از چنین چیزهایی به عنوان گرایش های گوگل و جستجو برای refinancing که کاملا منفجر شد و در تمام زمان بالا.

“Refinances به عنوان یک درصد از کلی originations (در شرکت) حدود 60 درصد بالاتر از حد نرمال است. بخشی از آن است به دلیل خرید کسب و کار به سقوط کردن یک صخره.

“فقط در مطلق اساس ما تا بیش از 40 درصد در تشکیلات جدید بکار تجاری, کسب و کار, سال بیش از سال است. “

همه چیز شما نیاز به دانستن قبل از نزدیک شدن به وام دهنده خود را در مورد refinancing با توجه به McLister.

  • سختگیرانه تر تایید اشتغال: “اگر کار شما این است که نه ضروری توسط دولت وام دهنده ممکن است شما را ثابت شما نخواهد بود گذاشته در طول coronavirus shutdown.”
  • Refinances هستند اولویت پایین: “بانک ها هنوز هم ارائه refinances اما آنها deprioritizing آنها را پشت خرید و وام دهنده سوئیچ. که با توجه به تقاضای بالا و وام ارزیابی و امضای (حقوقی) تنگناها. ممکن است آن را می تواند 30 تا 40-به همراه روز به تشکیلات جدید بکار تجاری در این بازار با توجه به وام دهنده. کاهش دهنده آگهی رای, اغلب شلوغ هستند و دیگر آن طول می کشد به نزدیک است.”
  • محاسبه خود را مجازات: “اگر شما در حال شکستن یک موجود بسته وام به تشکیلات جدید بکار تجاری شما پرداخت مجازات. حدود 43 درصد از کانادایی ها تا به حال پنج سال ثابت و تقریبا نیمی از آنها refinanced یا فسخ وام مسکن خود را در اوایل. یکی در چهار که refinanced و/یا شکست وام مسکن خود را زود پرداخت جریمه بیش از $1,000. بسیاری از پرداخت بیش از هزاران.”

اولین گام این است که خود را برای بررسی قرارداد وام مسکن و چطور خود را با وام دهنده خود را محاسبه پیش پرداخت جریمه می گوید McLister.

“هدف این است که برای اطمینان از مجازات نمی کند, غذا خوردن تا تمام تشکیلات جدید بکار تجاری خود را پس انداز,” او می گوید. “مجازات به طور کلی سه ماه بهره متغیر نرخ وام مسکن و بیشتر از سه ماه بهره یا نرخ بهره دیفرانسیل در نرخ ثابت وام مسکن.”

برای رسیدن به این هدف شما نیاز به انجام برخی از ریاضی.

“کشف کردن که چگونه بسیاری از باقی مانده مدت شما را ترک کرده اند. اگر شما در زمان پنج سال وام مسکن و شما دو سال به این مدت باقی مانده است که سه سال می گوید:” McLister. “سپس شما پلاگین است که به مقایسه نرخ ماشین حساب و کشف کردن چقدر شما در حال رفتن به صرفه جویی در مورد علاقه. اگر قابل اجرا باشد, برآورد, هر گونه بهره جویی از تحکیم بالا-هزینه بدهی خود را به وام مسکن جدید, محاسبه این پس انداز خود را در دوره جدید.”

اضافه کردن علاقه به پس انداز در دوره جدید با هر گونه بهره جویی از هزینه بدهی و سپس تفریق از که خود را مجازات و هزینه های بسته (حدود $1,000 می گوید McLister) برای دیدن اگر شما پیش آمده است.

“مجازات متفاوت است مبتنی بر قرض دهنده و قرض دهنده را فرمول می گوید:” McLister. “برخی از این بانک های بزرگ امروز می تواند شدید در $300,000 وام مسکن. در حال حاضر ما شاهد مجازات 4000$, $5,000 حتی از 6000$. اگر شما یک وام مسکن می گویند در هر نقطه در شمال $700,000 یا $800,000 مجازات را می توان در پنج رقم است.”

در ممکن است به نفع شما و در نظر گرفتن وام دهنده مستقل می گوید McLister.

“سود کوچکتر وام دهنده است که به طور کلی مجازات است مطلوب تر و بنابراین اگر در سه سال پایین جاده شما نیاز به تشکیلات جدید بکار تجاری شاید خود را برای تنظیم مجدد نرخ پایین تر و یا این که شما نیاز به پول بیشتری پس از آن اگر شما به دنبال در یک بانک بزرگ مجازات و نرخ بهره دیفرانسیل پنالتی و یک نرخ ثابت وام مسکن است که می تواند دو برابر آنچه شما ممکن است پیدا کردن از طریق وام مسکن امور مالی شرکت” او می گوید.

بدیهی است که همه دارندگان وام مسکن در یک موقعیت به تشکیلات جدید بکار تجاری. McLister می گوید کسانی که می توانند باید حداقل در نظر گرفتن احتمال و ریاضی را انجام دهد.

“من فکر می کنم مردم می توانید سعی کنید برای آماده شدن برای آنچه پیش” او می گوید. “اگر شما یک شغل پایدار در حال حاضر و شما باید به اندازه کافی حقوق صاحبان سهام در خانه خود را و شما شایسته اعتباری امروز پس شاید شما می تواند نگاه در refinancing و بیرون کشیدن یک کمی انصاف پرداخت بدهی شاید در نظر یک HELOC به عنوان یک اورژانس در طرح بازگشت به بالا. می توان آن را خوب خالص ایمنی برای مردمی که نمی دانند که آنها در حال رفتن به اشتغال عاقلانه در شش تا 12 ماه.”

McLister بر refinancing است که یک سطح میدان بازی.

“اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای که روستایی بالاتر از حد ارزشگذاری یا سخت-آمار اقتصادی بدبختی مثل گیاه خاموش شدن ناگهانی و یا صنعت نفت سقوط ارزش خانه خود را ممکن است در کمتر از انتظار می رود,” او می گوید. “زمانی که رکود رویکرد دهندگان و اولین وبزرگترین یکسان محتاط تر. وام دهندگان به خصوص محافظه کار در اعطای وام به ارزش اگر شما اعتبار و درآمد/استخدام زیر متوسط است. به یاد داشته باشید شما می خواهید به درخواست برای یک تشکیلات جدید بکار تجاری قبل از اینکه شما نیاز به مطلقا یک و قبل از ارزش ملک می گیرند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>