جزر و مد قرمز و چوب در اطراف O. C.: 7 چیزهایی که در مورد درخشان biolumensent امواج

  • Glowing neon امواج شده اند نشان سواحل لطف یک نوع جزر و مد قرمز نشان داده است که در نقاط در سراسر جنوب کالیفرنیا برای دو هفته. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از مت Larmand)

  • یک پدیده نادر ایجاد “تابی” ایجاد یک انفجار از نئون آبی در امواج توفنده بر روی ساحل در ساحل نیوپورت در یک لحظه گرفتار در دوربین توسط یک گروه سه نفره از جنوب کالیفرنیا عکاسان که scouted کردن فوق العاده دید در تاریکی اواخر شنبه شب و یک چشم نه مستند برای سال خاموش محلی آب. (حسن نیت ارائه میدهد از علامت ژراردو/Orange County, خارج از منزل)

  • یک پدیده نادر به نام تابی شد در این هواپیماهای بدون سرنشین, تصویر, مارس 19 سال 2020 نشان سواحل Corona Del Mar. (عکس از علامت ژراردو)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • یک پدیده نادر به نام تابی ایجاد نئون آبی در امواج توفنده بر روی ساحل در غروب آفتاب ساحل, CA, در سهشنبه, مارس 24 سال 2020 است. آنچه به نظر می رسد مانند جزر و مد قرمز و در طول روز گاهی درخشش در شب هنگامی که آب آشفته است. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • یک تورانس عکاس به ثمر رساند فیلم های شگفت انگیز از درخشان دلفین ها شنا در کنار یک قایق ساحل نیوپورت در طول یک تابی که باعث می شود آب و تاب بودن. (حسن نیت ارائه میدهد از نیوپورت ساحلی ماجراجویی facebook)

آن را حفظ بینایی که کشیده کنجکاو تماشاگران به سواحل محلی پس از غروب آفتاب به سازمان دیده بان به عنوان قرمز به نوبه خود امواج نئون آبی رنگ, روشنایی تا تاریکی اقیانوس با درخشان ماست مالی کردن در سواحل در سراسر جنوب کالیفرنیا.

اما آنچه باعث می شود این پدیده که به ندرت اتفاق می افتد و تبدیل به یکی از بزرگترین پلانکتون شکوفه در یک دهه بسیار ویژه?

ردیابی قرمز جزر و مد به عنوان آن را تبدیل به امواج الکتریکی آبی است که هیچ شاهکار آسان است اما دیدن آن چیزی است که شما هرگز فراموش نکنید. اگر شما تا به حال این شانس را به آن را ببینید و یا به سادگی می خواهید به دانستن بیشتر در مورد آنچه باعث می شود آن اتفاق می افتد در اینجا هفت چیز به دانستن در مورد bioluminescent امواج:

که در آن شما می توانید آن را ببینید ؟

ردیابی جزر و مد قرمز و آسان نیست به عنوان جریان می تواند آن را فشار دریایی و یا به مناطق مختلف ساحل را در عرض چند ساعت.

هنگامی که آن را برای اولین بار نشان داد نزدیک به سه هفته پیش از آن بیشتر بود قابل مشاهده در نیوپورت بیچ و سپس آن را نقل مکان کرد تا به هانتینگتون و جنوب خلیج. اخیرا قرمز جزر و مد بوده و ضخیم کردن جنوب اورنج کانتی در مناطق لاگونا بیچ دانا نقطه از جمله بندر سان کلمنت و بیشتر در جنوب در اوشن ساید و مناطق سن دیگو.

اما هشدار داده می شود: اخیر, ساحل تعطیلی و محدودیت پارکینگ ساخته اند آن را دشوار است برای گرفتن یک نگاه اجمالی از اقیانوس. برخی از سواحل هنوز تعطیل می دانید آنچه در قوانین قبل از اینکه شما بروید.

برخی از مناطق شده است شلوغ با مردم در تلاش برای گرفتن یک نگاه اجمالی در پدیده, بنابراین مطمئن شوید که شما نگه داشتن فاصله خود را و پوشیدن یک ماسک صورت.

چه چیزی باعث جزر و مد قرمز و درخشش در شب ؟

دانشمندان در موسسه موسسه اقیانوس شناسی در دانشگاه سن دیگو در میان برترین کارشناسان در مورد این موضوع. تابی متخصص Michael Latz یک دانشمند در اسکریپس به برخی از اطلاعات در علوم phenom:

“جزر و مد قرمز و با توجه به واحدهای از dinoflagellate Lingulodinium polyedra, گونه های شناخته شده برای آن bioluminescent نمایش می دهد. هر میکروسکوپی سلول حاوی برخی از کرم های ضد آفتاب,’ دادن آن قهوه ای مایل به قرمز رنگ,” او گفت:. “در روزهای آفتابی موجودات زنده شنا به سمت سطح که در آن آنها تمرکز و در نتیجه شدت رنگ از آب و دلیلی برای عبارت ‘red tide.’ در شب هنگامی که فیتوپلانکتون ها آشفته توسط امواج و یا دیگر جنبش در آنها منتشر می کنند خیره کننده نئون آبی براق.”

یک پدیده نادر ایجاد “تابی” ایجاد یک انفجار از نئون آبی در امواج توفنده بر روی ساحل در ساحل نیوپورت در یک لحظه گرفتار در دوربین توسط یک گروه سه نفره از جنوب کالیفرنیا عکاسان که scouted کردن فوق العاده دید در تاریکی اواخر شب دوشنبه, مارس 15 سال 2020 و یک چشم نه مستند برای سال خاموش محلی آب.(حسن نیت ارائه میدهد عکس از رویس Hutain)

جزر و مد قرمز غیر قابل پیش بینی هستند و نه همه آنها تولید تابی.

هیچ جزر و مد قرمز و نظارت بر برنامه اما جنوب کالیفرنیا سواحل اقیانوس رعایت سیستم در موسسه اقیانوس شناسی انجام نمونه برداری هفتگی به صورت بالقوه مضر جلبکی سمی است.

موسسه ساحل ایستگاه های برنامه همچنین جمع آوری روزانه آب نمونه ها و انجام پلانکتون تجزیه و تحلیل دو بار در هفته.

Latz گفت که محلی قرمز جزر و مد L. polyedra شناخته شده اند از اوایل 1900s با تشکر از مشاهدات توسط Scripps دانشمندان است. و امروز وجود دارد Scripps دانشمندان با نمونه برداری از جزر و مد قرمز ما شاهد بوده ام با امید به یادگیری بیشتر در مورد موجودات زنده’ ژنتیک و متابولیک ،

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

دانشمندان نمی دانند که چه مدت زمان جزر و مد قرمز گذشته به عنوان حوادث قبلی درنگ در هر نقطه از یک هفته تا یک ماه یا بیشتر.

این خاص جزر و مد قرمز و شکوفه بزرگ است پوشا از باخا کالیفرنیا به لس آنجلس.

اگر آن را همچنان برای هفته بعد از آن خواهد شد یک ماه است در رویداد. آخرین بار یک جزر و مد قرمز به طول انجامید که طولانی شد در سال 2011 و در سال 1995 قبل از آن.

هنگامی که آن را بهترین مشاهده ساعت ؟

Bioluminescent نمایش در حال بازدید از یک تیره, ساحل, حداقل دو ساعت بعد از غروب آفتاب هر چند دید تضمین شده نیست Latz گفت.

آب امن برای گشت و گذار/شنا ؟

در حالی که فکر پاشش در اطراف نئون آب است برگشتاندن مطمئن شوید که شما می دانید خطرات.

برای اولین بار آن را تیره و شنا کردن در اقیانوس در شب همراه با خطرات خاص خود. و وجود دارد هیچ غریق در وظیفه.

با توجه به اسکریپس جمعیت های محلی تولید نمی yessotoxin یک ترکیب است که به عنوان یک سم است که می تواند اتفاق می افتد در مناطق مدیترانه است.

برخی از افراد هستند که حساس به استنشاق هوا همراه با جزر و مد “پس موجودات زنده باید در تولید سایر ترکیبات است که می تواند بر سلامت انسان” Scripps اشاره کرد. “آن است که شخصی انتخاب که آیا برای رفتن در آب است اما بهداشت عمومی هشدار در ارتباط با جزر و مد.”

هشدار داده می شود, آن را نیز می توانید پوست خارش و بسیار بد بو لباس و wetsuits.

دلفین ها به نظر نمی رسد به ذهن آن ، اگر شما آن را دیده نمی اتمام این ویدئو گرفته شده نیوپورت بیچ که به دست آورد میلیون ها نفر از نمایش ها پس از آن نوشته شده:

چگونه می توان آن را یک آزمایش علوم:

اگر جزر و مد قرمز و چوب در اطراف تا زمانی که خود را در ساحل محلی باز است دوباره نگاهی به شیشه با شما را به یک نمونه خانه. رفتن به یک اتاق تاریک و تکان دادن شیشه به تماشای آن تب و تاب بودن.

آیا آن را شن و ماسه تب و تاب بودن?

بله! اگر آن را به اندازه کافی قوی حفاری پای خود را به شن و ماسه برای ایجاد مسیرهای پیاده روی و یا ردپای به عنوان شما راه رفتن را به ساحل, تب و تاب بودن. انتخاب کنید تا یک حرکت شبیه چمچه زنی از شن و ماسه و بازی شیر یا خط آن را برای دیدن آن تب و تاب بودن بر اثر برخورد به زمین دوباره.

می خواهید بیشتر بدانید ؟ لطفا این برگه را با هم توسط Scripps.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>