ی دستور غذاها: چگونه به جشن چهارم جولای در اطراف کوره

پیگیری کباب شادی. برای بسیاری از افراد که در قلب جولای 4th جشن. خوردن غذاهای خوشمزه در خارج از منزل است بخشی از سنت شاد. سرعت نیاز به احساس آرامش. برای بیشتر قسمت ها, ظروف نیاز به آماده در پیشبرد. و بله, در جمع آوری چیزی نیاز به طبخ آن راه به irresistibility کباب.

سه نکته کردن کوره: یکی از مورد علاقه من, جولای 4th, دستور العمل های کباب کردن tri-نکاتی که خوابانده در مخلوطی از آب لیمو, گیاهان و ادویه جات ترشی جات. گوشت آبدار با بوی دود آمیختن با گل شیرین-رایحه لیمو و گشنیز.

خدمت دلپذیر گوشت را به برش های نازک برش داده و سپس آن را با لباس های رنگارنگ لذت بردن ساخته شده با گیلاس و گوجه فرنگی و کنسرو خفیف فلفل سبز و خوشمزه سرکه بریزید. در کنار ارائه یک صفحه گرامافون از کاهو صدر با هم پاشیده Cotija پنیر یا پنیر فتا و سخاوتمندانه برش آووکادو پاشیده با چاشنی نمک. شما می توانید روی کیک را با کمی روغن زیتون فوق العاده خالص و آب لیمو تازه اگر شما می خواهم.

تعطیلات غذا: خدمت یک یا دو شروع به عنوان یک جوانه چشایی, اذیت کردن قبل از غذا. به احتمال زیاد بیش از هر کس تمایل به لذت بردن از ایده nibbling کار افتاده d’oeuvres در حالی که گوشت گاو کوره.

در طول دوران کودکی من شیب صدف بود که همیشه بخشی از ما چهارم جولای منو. مامان آه-تا-خامه شیب معروف بود با همسایه ها و دوستان که جمع آوری شده برای جشن روز استقلال. پس از آن بود خوشمزه مردمی فکر کردم این یک ترکیب پیچیده از مواد تشکیل دهنده.

این یک معجون ساده ساخته شده با مواد تشکیل دهنده: 8 اونس آجر از اتاق متوسط پنیر خامه ای 6.5 اونس می توانید از صدف خرد شده و سیر و نمک را به طعم و مزه. او مخلوط معجون در همزن برقی اضافه کردن به اندازه کافی از صدف آب از می توانید آن را سست به اندازه کافی برای فرو بردن.

مامان ساخته شده آن را روز قبل از مهمانی و ذخیره آن در یخچال و فریزر. سرد اغلب از آن بیش از حد ضخیم برای فرو بردن بنابراین او می خواهم نازک آن را با کمی شیر قبل از spooning آن را به مرکز یک کره-زرد تنبل سوزان و اطراف آن را با بزرگترین sturdiest چیپس سیب زمینی او می تواند پیدا کنید.

آهن آشپز گربه کورا خوشمزه هندوانه سوپ گاسپاچو خواهد بود لذیذ علاوه بر آن یک ظرف است که توازن هندوانه شیرینی با وزش چاقو از گرما از هوای تازه فلفل. به جای یک پایه گوجه فرنگی این سوپ گاسپاچو با استفاده از پوره هندوانه. پوره است augmented با سنتی سوپ گاسپاچو مواد تشکیل دهنده مانند خیار, فلفل دلمه ای و کرفس.

هندوانه سوپ گاسپاچو می تواند در خدمت ، (فایل عکس نیک Koon اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

این سرد و رنگارنگ سوپ باعث می شود یک آب و هوای گرم استارتر. می توان آن را آماده چهار ساعت در پیشبرد و یخچال. من می خواهم به خدمت خوشمزه معجون در عینک های آسان برای عبور. اگر شما ترجیح می دهند آن را در خدمت در کاسه های کوچک.

تکیلا سه نکته با گوجه فرنگی خرد شده

عملکرد: 10 تا 12 نفر دستور می توان نصف کوچکتر عملکرد

مواد تشکیل دهنده

1/2 فنجان آبلیمو

1/2 فنجان گشنیز تازه خرد شده

1/2 فنجان روغن زیتون

1/3 فنجان سس سویا

1/4 فنجان آب لیمو

7 حبه سیر ریز خرد شده

2 قاشق چای خوری رنده شده لیمو ترش پوست (خوش مزه), رنگی, قسمت فقط

2 قاشق چای خوری زیره سبز زمین

2 قاشق چای خوری پونه کوهی خشک شده

1 قاشق چای خوری فلفل سیاه و سفید

2 (2 پوند) گوشت گاو سه نکته کباب, کمرنگ

گوجه فرنگی خرد شده (دستور زیر)

روش

1. تهیه کباب: محل آب آهک, گشنیز, روغن زیتون, سویا, تکیلا, سیر, لیمو ترش, پوست, زیره سبز, پونه کوهی و فلفل در زیپ کیسه سبک. اضافه کردن گوشت و مهر و موم. در یخچال به مدت حداقل 2 ساعت یا یک شبه تبدیل کیسه های گاه به گاه.

2. تا دو ساعت قبل از پخت و پز گوشت, تهیه گوجه فرنگی خرد شده (دستور زیر).

2. آماده کباب کردن (حرارت متوسط به بالا). حذف گوشت از سرکه و دور انداختن ترشی. کوره به درجه مورد نظر از doneness مورد 10-15 دقیقه در هر طرف به صورت متوسط نادر به داخلی دمای 140 درجه; پخت و پز زمان متفاوت است. انتقال به هیئت مدیره برش دهید و بگذارید 10 دقیقه قبل از برش مورب در سراسر دانه.

3. ترتیب قطعه قطعه گوشت در صفحه گرامافون خدمت. قاشق گوجه فرنگی خرد شده گوشت و خدمت می کنند.

گوجه فرنگی خرد شده

رنگارنگ گوجه فرنگی خرد شده ساخته شده است با گیلاس و گوجه فرنگی و کنسرو خفیف فلفل سبز و خوشمزه سرکه بریزید. (عکس از کتی توماس)

عملکرد: 2 1/2 فنجان

مواد تشکیل دهنده

2 قاشق غذاخوری سرکه بالزامیک

1 (4 اونس) می توانید تکه خفیف فلفل سبز

2 پیاز سبز کمرنگ قطعه قطعه (شامل نیمی از تیره ساقه های سبز)

6 قاشق غذاخوری روغن زیتون فوق العاده خالص

2 قاشق غذا خوری خرد شده گشنیز یا جعفری ایتالیایی

1 قاشق غذا خوری پونه کوهی تازه خرد شده یا مرزنجوش یا 1 قاشق چای خوری پونه کوهی خشک شده

2 فنجان کوچک گوجه فرنگی های نصف شده

نمک و فلفل را به طعم و مزه

روش

1. در کاسه متوسط ماهوت پاک کن زدن سرکه و فلفل و پیاز سبز; ماهوت پاک کن زدن در نفت در جریان نازک. گشنیز یا جعفری, پونه کوهی, گوجه فرنگی و نمک و فلفل; بازی شیر یا خط. در یخچال تا زمان سرو.

هندوانه و خیار سوپ گاسپاچو

آهن آشپز گربه کورا خوشمزه هندوانه سوپ گاسپاچو توازن هندوانه شیرینی با وزش چاقو از گرما از هوای تازه فلفل. فایل عکس نیک Koon اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

عملکرد: 4 بزرگ وعده یا 8 کوچکتر اشتها آور نفر

مواد تشکیل دهنده

5 فنجان هندوانه بی هسته تکه تقسیم شده و با استفاده از

1 خیار کوچک پوست کنده, کشت, ریز تکه

1 متوسط فلفل قرمز, پودر, کشت, ریز تکه

1 زرد متوسط فلفل, توپودری, کشت, ریز تکه

1 کوچک فلفل هالوپینو, کشت, خرد; دیدن کوک نت

3 سبز رنگ پریده درونی ساقه کرفس ریز خرد شده

1/2 پیاز قرمز کوچک, ریز تکه

1/4 فنجان ریز خرد شده نعناع تازه

3 قاشق غذاخوری آبلیمو

2 قاشق غذا خوری سرکه شراب قرمز

1/4 قاشق چای خوری نمک

چاشنی زدن: خامه ترش

اختیاری چاشنی: نعناع تازه ارتوپدی

طبخ یادداشت: استفاده از احتیاط در هنگام کار با فلفل; شستن دست ها و سطح کار به طور کامل پس از اتمام و چشم و یا در صورت. اگر شما ترجیح می دهند خفیف تر نسخه استفاده 1/2 فلفل قرمز به جای مقدار کل نامیده می شود برای در دستور است.

روش

1. محل 4 فنجان تکه های هندوانه را در مخلوط کن; روند تا صاف. انتقال به شیشه یا سرامیک کاسه. ریز تاس باقی مانده 1 فنجان هندوانه اضافه کنید و به صورت پوره درآورید. اضافه کردن مواد باقی مانده به جز چاشنی زدن. هم بزنید تا ترکیب. پوشش و یخچال تا سرد حداقل 1 ساعت یا تا 4 ساعت.

2. تقسیم بین 4 کاسه سوپ برای بزرگتر نفر یا 8 لیوان کوچک برای وعده های کوچکتر. چاشنی زدن هر کدام با دسته علف و غیره از خامه ترش و در صورت دلخواه یا یک شاخه نعناع یا نعناع برگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>