دستور العمل هک: چگونه می توان Vaca منجمد جین و تونیک در خانه

این هیچ راز است که من دوست دارم Vaca تونیک در Vaca در کوستا مسا. این یخ زده آلبالو یکی از مهمترین و طراوت کوکتل در اورنج کانتی. و از زمان شروع این بیماری همه گیر آنها شده ایم که فروش نوشیدنی و برو که درخشان است بلکه از روی حیله و تزویر. آن را منجمد slushy نوشیدنی پس از آن به refrozen هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی و سپس آن را نیاز به اضافی جزئی و قبل از مخلوط کردن آن را آماده برای نوشیدن. در حالی که خوشمزه, آن را هنوز هم نیست کاملا مشابه به عنوان زمانی که آن را در خدمت مستقیم از نوشیدنی منجمد ماشین آلات در داخل رستوران.

در حالی که در خانه گیر کرده بیشتر از حد معمول برای چند ماه گذشته من وسواس در مورد این نوشیدنی. من تقریبا خریداری نوشیدنی منجمد دستگاه مانند Vaca اما تصمیم شربت خانه من بود بیش از حد کوچک است.

من پس از آن متوجه شدم که در حال حاضر خود بهترین چیز بعدی: برقی بستنی ساز. این یک ابتدایی تدبیر با سوئیچ روشن/خاموش و یک عایق وان که من ذخیره در فریزر. بنابراین من خریداری برخی از جین. و بیشتر جین. و آنچه من به سرعت متوجه شدند در مورد ساخت منجمد جین و تونیک ها این است: مشروبات الکلی مهم است اما مقوی است و حتی بیشتر از آن. من را دریافت نمی اشتباه. من هنوز هم استفاده از چیزهای خوب برای این: Hendrick است. (من هم تجربه Bombay Sapphire و Tanqueray; Vaca ترجیح می بروکلین جین.)

من کور طعم های مختلف هشت نیرو بخش هایی و جای تعجب نیست که برداشت تب درخت مدیترانه. که یکی از همان Vaca استفاده می کند. این رو روشن citrusy عطر و طعم و معطر گل بینی که جفت زیبایی با Hendrick است.

در Vaca آنها چاشنی خود را منجمد G&T با ریحان شکوفه که بنفش و زیبا, بنابراین من کاشته ریحان بوش فکر می کنم من ممکن است انجام همان. من پشت من برای یک دقیقه و راب خوردند ریحان قبل از من می تواند برداشت هر گل.

من هانه اصلی من دسته ای با اسطوخودوس خشک شده اما نه کاملا مناسب. من سعی کردم دوباره با خیار و رازیانه fronds که خوب بود. من هم تجربه با رزماری و آویشن در نهایت قبل از اقامت در گلبرگ های گل رز توت درخت عرعر و آهک. من عاشق راه این نوشیدنی بوی. این عطر به تنهایی مست است. گلبرگ رز آمد از خشک rosebuds که من خریداری شده در یک فروشگاه چای در هنگ کنگ است. من خیس جوانه ها در آب برای چند ساعت به آب مصرف آنها را سپس کشیده گلبرگ ها از هم جدا. (شما می توانید پیدا کردن مشابه rosebud چای آنلاین.) من نمی توانم بگویم آن را بهتر از Vaca اما این فوق العاده نوشیدنی.

با استفاده از بستنی ساز برای منجمد کوکتل آسان است زمانی که شما به دنبال این یک قانون مهم: مطمئن شوید که تمام مواد تشکیل دهنده به عنوان سرد به عنوان ممکن است قبل از اینکه شما شروع. فروشگاه جین در فریزر و جمع آوری همه چیز دیگری در یخچال به مدت یک شب. سپس همه شما باید انجام دهید این است که به نوبه خود بر روی دستگاه بریزید و همه چیز را در یک بار. در آن طول می کشد حدود 15 تا 20 دقیقه به یخ.

Bootleg Vaca تونیک (براد منجمد G&T)

32 اونس است. تونیک آب

6 تا 8 اونس. جین

3 اونس. آبلیمو

2 اونس. شربت ساده یا طعم (بستگی به لیمو)

اختیاری garnishes: آهک توت درخت عرعر, گل رز, گلبرگ

لرز تمام مواد تشکیل دهنده. پور همه چیز را به یک بستنی ساز و بوسیله اسباب گردنده تا زمانی که یخ زده. ملاقه را به سرد ، چاشنی زدن به عنوان مورد نظر. باعث می شود 4 نوشیدنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>