‘دلایل منطقی برای ادعای تبعیض علیه سارا جورج دفتر: گام بعدی چیست ؟

یک کارمند سابق ادعا سارا جورج دفتر تبعیض علیه او پس از فسخ است. وجود دارد در حال حاضر دلایل منطقی به این باور عبدالله انتخاب شد و تبعیض بر اساس نژاد ، ملیت و رنگ با توجه به ورمونت کمیسیون حقوق بشر تعیین.

Sall شکایت این کمیسیون در ماه مه سال 2017 علیه کارفرمای سابق خود Chittenden County وکیل دولت سارا جورج. Sall که متولد شد در لیبریا است و مسلمان مشغول به کار به عنوان منشی در دفتر با توجه به این کمیسیون گزارش تحقیقی. جورج اخراج او در اوایل سال 2017, هشت روز پس از رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات منصوب او را به موقعیت و Sall پس از ثبت شکایت.

Sall ادعا کرد که جورج نام خود لهجه به عنوان دلیل خود را برای شلیک که وکیل دولت نشان داد برخی از افراد به سختی درک او و که او دریافت فقیرتر درمان از “به طور مشابه واقع سفید کارکنان با عملکرد مشابه مسائل است.”

تحقیقات ساخته شده اولیه توصیه وجود دارد که دلایل منطقی به این باور دفتر تبعیض Sall خود را بر پایه ملیت ، نژاد و رنگ هر چند آن را پیدا کنید دلایل منطقی که تبعیض رخ داده است بر اساس Sall را به نسب یا دین.

ورمونت دادستان کل T. J. داناون بود که در خدمت به عنوان وکیل دولت قبل از جورج گفت: Jennifer Bouffard دفتر مدیر برای پیدا کردن یک موقعیت دائمی برای Sall در پایان کارآموزی آغاز شد که در فوریه سال 2016 با توجه به گزارش. داناون دنبال انجام یک مصاحبه رسمی روند.

مخاطب ذکر شده به عنوان وزارت امور خارجه وکیل و کلانترها و Chittenden County, دولت, وکیل, دفتر, ادعا Sall نمی تواند انجام وظایف اساسی باید استخدام شده اند و “ارائه گسترده پشتیبانی و آموزش.” علاوه بر این مخاطب هرگونه اشاره ای انتخاب لهجه در این جلسه که در آن او از کار اخراج شد.

کمیسیون تعیین دلایل منطقی این معنی است که احزاب در حال حاضر شش ماه مذاکره حل و فصل.

سارا جورج در پاسخ به دلایل منطقی پیدا کردن

در یک ایمیل فرستاده بیانیه به مطبوعات آزاد جورج اشاره کرد که کمیسیون حاکم بود و نه یک قضاوت نهایی و که او معتقد بود وجود شواهد کافی برای به چالش کشیدن این ادعا و نشان دادن عدم تبعیض.

“با تمام احترامی که به اعضای (کمیسیون حقوق بشر) خود تصمیم گرفت با واقعیت پشتیبانی نمی شود و یا به شهادت نزدیک به دو دوجین شاهدان مصاحبه در این دوره از تحقیقات خود را” جورج نوشت.

اگر این مورد را نمی توان به حل و فصل در شش ماه مذاکره دوره کمیسیون تصمیم می گیرد که آیا یا نه به مرافعه. اگر این کاهش به جلو حرکت کند و این مورد را از نزدیک و بدون حل و فصل است.

عبدالله Sall نمی تواند نظر رسیده است.

کمیسیون: مدارک و شواهد از ‘درمان متفاوت’

در نتیجه آن در این گزارش خطاب به تفاوت های ظریف از این بررسی است.

این کمیسیون اذعان کرد که جمع آوری “هدف این واقعیت مبتنی بر شواهد” اثبات سخت و دشوار است که آن را پیدا کند شواهد اثبات صریح تعصب با توجه به Sall را محافظت دسته بندی در بخش هایی از جورج یا Bouffard دفتر مدیر که در حال حاضر در این جلسه که در آن Sall اخراج شد.

اما کمیسیون حفظ این شواهد اغلب وجود ندارد.

“خانم جورج اخراج او تنها هشت روز پس از به دست گرفتن اما نگه داشته و در یک همکار با مقدار قابل توجهی از مستند مسائل مربوط به عملکرد به اندازه کافی شبیه به کسانی که از آقای Sall” در این گزارش اعلام کرد در نتیجه آن است. “شش و نه ماه بعد او شانس بیشتری برای کارمند و کارمند برای تکرار مسائل مربوط به عملکرد در [کارمند B]در مورد سوء رفتار جدی مسائل کارمند در یک مورد.”

کمیسیون به این نتیجه رسیدند شواهد وجود دارد که Sall تجربه “درمان متفاوت” با توجه به ملیت ، نژاد و رنگ.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de