ملکی به نوبه خود به فن آوری در این واقعیت جدید

چشم انداز املاک و مستغلات به طور چشمگیری تغییر در هشت هفته گذشته به آینده آن بود که جعلی است.

برای پیدا کردن جایی که در آن بوده است و که در آن است رفتن Point2 خانه انجام یک نظرسنجی از عوامل از سراسر کانادا است.

“عوامل املاک و مستغلات گزارش داد که آنها ترکیب راه حل های جدید به کار روند در تلاش برای آماده شدن برای آینده بلکه برای حرکت از وضعیت فعلی و کمک به خریداران خانه است که هنوز هم می خواهید و یا نیاز به پیدا کردن یک خانه می گوید:” Andra Hopulele ارشد املاک و مستغلات نویسنده در Point2 خانه. “ما در بر داشت 28 درصد از عوامل گفت: آنها تا به حال انجام شده است بیشتر برای مشتریان خود مانند گرفتن عکس های بیشتر از خواص و صرف زمان بیشتری را بر روی تلفن پاسخ به سوالات در مورد خانه که خریداران قادر به دیدن در فرد است.

“چه چیزی بیشتر از 23 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که تا به حال تبدیل شدن به بیشتر وابسته به تکنولوژی و ابزارهای آنلاین در دسترس است. این عوامل اشاره کرد که آنها تا به حال معرفی تورهای مجازی در خانه خود را توصیف و حتی ارائه زندگی می کنند جریان به آدرس خریدار سوالات در زمان واقعی است.”

آخرین بررسی سوال این بود که ‘وقتی که می آید به خرید و فروش چه تغییرات دائمی آیا شما فکر می کنم این شیوع خواهد آورد ؟’ که عوامل متنوع کرده پاسخ می گوید Hopulele.

“با توجه به همه گیر تر تغییرات دائمی به بازار املاک و مستغلات بسیاری ذکر شده سنگین تر تکیه بر ابزارهای آنلاین مانند تورهای مجازی زنده جریان آنلاین, خرید مجازی امضا و خریدار قبل از ارزیابی” او می گوید.

که می افتد در خط با یک گزارش از Canadian Real Estate Association (CREA) که می گوید مصرف کننده ترافیک به وب سایت خود را مسکن.ca شروع به افزایش در اواسط ماه آوریل است.

به عنوان COVID-19 محدودیت چگونه خریداران می توانید خانه های, وب سایت موجود است به realtors عملا به نمایش گذاشتن لیست یکپارچه سازی ویدئو و 3D تورهای از 10 تا از محبوب ترین خدمات.

ملکی همچنین می توانید برنامه ریزی و ترویج زندگی جریان خانه های باز با استفاده از سیستم عامل های محبوب از قبیل Facebook Live, Instagram Live زوم و یوتیوب می گوید کاستاریکا Poulopoulos صندلی از CREA.

“اگر یک چیز وجود دارد 30-به علاوه سال در این کسب و کار است به من آموخت این است که به عنوان یک صنعت ما پیشگامانی تکنولوژی می گوید:” Poulopoulos. “با محدودیت های در مورد چگونه ما می توانیم برای خدمت به مشتریان ما, من افتخار است که ما قادر به اضافه کردن ویژگی های به صورت ملکی است که اجازه می دهد آنها را به ادامه برای نشان دادن خانه به خریداران علاقه مند هستند.”

استفاده از داده ها را نشان می دهد بازدید کنندگان برای مسکن.ca به طور فزاینده ای با استفاده از این ویژگی با افزایش 50 درصد کاربران مرتب سازی خواص به نشان می دهد کسانی که با یک تور مجازی ،

جدید زندگی می کنند جریان از ویژگی های جذب علاقه قابل توجهی از مصرف کنندگان می گوید: Patrick Pichette CREA معاون رییس جمهور و مسکن.ca.

“پس از راه اندازی آن بیش از 1200 ملکی انجام داده اند بیش از 5000 جریان زندگی خانه باز می گوید:” Pichette. “Realtors نیز بیشتر اضافه کردن ویدئو 3D تورهای مجازی و طرح های طبقه اجازه می دهد مصرف کنندگان دسترسی به خانه هنگامی که کسب و کار به عنوان معمول ممکن نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>