معاملات املاک و مستغلات هنوز هم در حال بسته

املاک چشم انداز در کلگری تغییر کرده است, اما معاملات در حال انجام شدن می گوید: Mark Herman یک کارگزار وام مسکن داد.

“نرخ پایین و کاهش قیمت بسیاری از ما ثروتمند مشتریان به دنبال خرید آپارتمانهای در سال 1999 قیمت و سپس اجاره آنها می گوید:” هرمان. “آنها همچنین فایل های خود را آماده برای خرید سنگهای چند که نمی آیند تا برای فروش اغلب مانند مکان در Canmore و شبح دریاچه که در آن صاحبان بودن مجبور به فروش به دلیل رکود اقتصادی است.”

نوسازی صنعت دیده است یک چشم انداز مثبت در کسب و کار.

“بسیاری از مردم در حال کار از خانه با هزینه ها کاهش می یابد رانندگی و تعطیلات تابستانی لغو شده اند. آنها یا گرفتن خطوط اعتباری برای بهبود خانه های خود و یا پرداخت با پول نقد آنها را نجات داد به صورت قابل توجهی بهبود صفحه اصلی” هرمان می گوید. “این renovators که ما در تماس با می گویند آنها نشده اند این شلوغ از سال 2008. کریگ ویلز صاحب CW بتن می گوید: صاحبخانه استفاده به سه نقل قول و اگر renos بیش از سال. آنها در حال حاضر به استخدام او را در نقطه ای تنها با یک توپ-پارک نقل قول.”

سفر بان کی مون به آمار دراز مدت اجاره شرکت می گوید: هرمان.

“صاحبان AirBnBs واقعا صدمه زدن به. آنها جمعآوری آن را با درآمد حدود سه برابر بیشتر از آنچه که می تواند آنها متهم با اجاره بلند مدت اما در حال حاضر آنها در حال خالی,” او می گوید.” بسیاری از آنها به دنبال برای دراز مدت اجاره و در نظر گرفته شده اند شش ماه deferrals اما این است که رفتن به رفع این مشکل وقتی است که تعویق میشوند ؟

“وجود دارد نمونه های بیشتر از چیزهایی که ما نمی بینیم هر روز اتفاق می افتد در همه زمان ها در حال حاضر. این همه گفت و قوی معاملات هنوز هم انجام می شود, نرخ های بزرگ و در زمان به عنوان انتظار می رود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>