خواننده گواهی نامه: جف Theimer

عکس: حسن نیت ارائه میدهد جف Theimer با همسرش استفانی Theimer و پسر جک

در سانتا باربارا مستقل است که نه تنها یک نهاد; آن را می سازد سانتا باربارا در یک مکان جالب برای زندگی است. در حالی که Instagram updates, اجازه دهید ما می دانیم آنچه که ما از دست رفته ایندی باعث می شود مطمئن شوید که شما می دانید که به کجا بود و چرا ممکن است آن را به ارزش زمان خود. آیا یک سخنرانی در کمپبل سالن و یا یک کنسرت در سوهو ، ایندی کند حالا یک فرصت برای ارائه همه ما زیرچشمی نگاه کردن از چیزی متفاوت است. خود نویسندگان هر دو جوان و قدیمی به عنوان سفیران فرهنگی ما برجسته “بهترین شرط” مصاحبه با هنرمندان و نوازندگان و درخشان نور در خلاق ترین افراد و چیزهایی که سانتا باربارا را ارائه کرده است.

اما سرویس که ایندی فراهم می کند بسیار فراتر از هنر و سرگرمی بخش است. این که آیا آن را نیک ویلز به عنوان عصبانی نوعی سگ پشمالوی باهوش تلنگر یک سوال سیاستمدار و یا بسیاری از برنده جایزه نویسندگان ارائه همه بیش از حد نادر در عمق گزارش ایندی‘s روزنامه نگاران در سانتا باربارا غیر رسمی نگهبان از حقیقت است. آنها ما مجموعه ای فوق العاده از چشم است که نگه داشتن سازمان دیده بان زمانی که هیچ کس دیگری به دنبال.

بیش از حد بسیاری از شهرهای بزرگ و کوچک را در حال حاضر از نسخه های مستقل. در این عجیب و غریب بار ایندی همچنان به ارائه چارچوب بینش و حتی طنز به یک بحران وجودی که فاقد همه از بالا.

“Vive la différence” ، با تشکر از شما!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>