نادر نهنگ با بلند و تند و تیز دندان ها شسته در سن انفر دولت ساحل

  • نادر کوتوله نهنگ اسپرم شسته شده تا در سن انفر دولت ساحل. (عکس حسن نیت ارائه میدهد از جیم سرپا)

  • نادر کوتوله نهنگ می شوی تا در سن انفر دولت ساحل. (عکس حسن نیت ارائه میدهد از جیم سرپا)

  • نادر کوتوله نهنگ می شوی تا در سن انفر دولت ساحل. (عکس حسن نیت ارائه میدهد از جیم سرپا)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

جیم سرپا سابق Doheny دولت ساحل ناظر می دانست آنچه که او در زمانی که یک نجات غریق در سن انفر دولت ساحل فرستاده او عکس هایی از موجودی عجیب و غریب دروغ گفتن بر روی صخره ها.

سرپا از سن کلمنته کردم تماس از نگاه تاد شنکلین. شنکلین در وظیفه آن روز در ساحل در شهرستان سان Diego می دانستم که سرپا بود و مرد برای این کار است. این دو به اشتراک گذاشته بود یک دفتر در Doheny.

“تاد گفت: او در سر آن نوع از یادآوری او را از نطفه نهنگ تنها متفاوت” سرپا روز یکشنبه گفت. “اما وقتی دیدم بزرگ پیازی سر کوچک dorsal fin راه بازگشت در آن پشت و خنجر دندان من می دانستم که دقیقا آنچه در آن بود. آن را نیز تا به حال یک فرد blowhole که دورتر تا از هر گونه نهنگ و کمی خارج از مرکز. همانطور که من راه می رفت تا به آن من می دانستم که من ID از اولین عکس ها درست بود.”

کشف نزدیک به نه پا نهنگ یکشنبه, مارس 15 باور نکردنی برای پیدا کردن سرپا که به مدت طولانی مجذوب شده است توسط کوسه ها و پستانداران دریایی — به خصوص آنهایی که غیر معمول هستند.

کوتوله نهنگ اسپرم در دریاهای گرمسیری و معتدل در سراسر جهان است. آنها نگاه بسیار شبیه به کوتوله نهنگ اسپرم, ساخت آن را بسیار دشوار است برای تمایز بین این دو گونه در این زمینه است. وجود اطلاعات محدود در هر دو گونه و مسئولان ملی اقیانوسی و جوی دولت در نظر آنها نادر است.

سرپا هرگز دیده می شود یک زندگی کوتوله نهنگ اسپرم. آنها به طور معمول خوردن ماهی مرکب و استفاده از آنها طولانی تیز دندان برای نگه داشتن آنها را به عنوان اسیر آنها آنها را ببلعند.

شنکلین اطلاع مقامات در NOAA از نهنگ و در زمان نمونه از آن است. مقامات آژانس فدرال طرح به بررسی لاشه این هفته است. همه پستانداران دریایی حفاظت شده توسط قانون حفاظت از پستانداران دریایی. این محافظت از گونه های مهم کاهش می یابد که کاهش جمعیت خود را در زیر خاص در آستانه تعیین شده توسط NOAA.

زمانی که سرپا بازرسی بدنه و چروکیده و قهوه ای به آبی-خاکستری پشت او متوجه آنچه به نظر می رسد یک گلوله سوراخ.

“من نمی دانم اگر آن را قبل یا پس از مرگ,” او گفت:.

کوتوله نهنگ اسپرم هستند بیشتر در معرض خطر توسط گیرایی از خطوط ماهیگیری.

چرا نهنگ است اینجا حدس و گمان است.

“دانشمندان می گویند اقیانوس آرام است که فوق العاده گرم در حال حاضر, بنابراین شاید آن را فقط آمد تا در اینجا در یک, گرم, پچ,” او گفت:. “یا شاید آنها در اینجا بیشتر از ما می دانند و ما آنها را نمی بینید چرا که آنها خجالتی و دور از ما.”

برای سرپا تجربه یک ماجراجویی دیگر در بسیاری از سالها تحصیل و زندگی دریایی.

او در دوران کودکی شیفته با ژاک کوستو را زیر آب ماجراهای.

“من می توانم به اندازه کافی از آن در زیر آب زندگی” او گفت:. “در این سال نشانه سال 50 به عنوان یک غواص غواصی. که ضربات ذهن من; آن بوده است که ، و من هنوز مثل یک بچه کوچک هر بار که من را در یک ماسک و نگاه زیر آب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>