قوچ در مقابل شارژر نمایشگاه بازی باز خواهد شد SoFi ورزشگاه با توجه به گزارش

NFL گزارش جدید پیش فصل برنامه که به معنی قوچ و شارژر را به پرده SoFi ورزشگاه با هم.

2020 پیش فصل برنامه قطع خواهد شد از چهار بازی به دو مایک Florio از ProFootballTalk گزارش روز شنبه. 1 هفته و 4 هفته پیش فصل بازی scrapped یک حرکت لیگ است که انتظار می رود به اعلام روز شنبه با توجه به Florio.

با تغییر برنامه قوچ-شارژر نمایشگاه بازی در اوت. 22 خواهد بود که اولین رویداد ورزشی در SoFi ورزشگاه. این یک شارژر اصلی بازی.

نوشته اصلی قوچ’ Aug. 14 matchup در برابر New Orleans Saints قرار بود برای باز کردن 70,000-صندلی محل در کالیفرنیا ساخته شده با 5 میلیارد دلار برچسب قیمت.

قوچ نیز نمی خواهد تا پایان فصل در لاس وگاس در سپتامبر. 3 برابر مهاجمان. پس از مواجهه با شارژر قوچ را در خانه بمانند به این نتیجه کوتاه پیش فصل برابر Denver Broncos در اوت. 29.

همانطور که برای شارژر آنها پایان فصل Aug. 27 با جاده رقابت در برابر Seattle Seahawks. این شارژر در ابتدا برنامه ریزی شده برای باز کردن Aug. 16 در خانه برابر دالاس کابوی ها و پایان سپتامبر. 3 با یک جاده نمایشگاه در مقابل San Francisco 49ers.

تصمیم به قطع پیش فصل در نیم بود که انتظار یک عنوان لیگ در ادامه به ایجاد تنظیمات در میان coronavirus بیماری همه گیر.

گزارش NFL تغییرات برنامه آمد و در یک مخلوط بعد از اخبار برای SoFi پروژه ورزشگاه.

لس آنجلس تایمز به نقل داخلی, یادداشت, گزارش روز شنبه که هفت کارگران در محل ساخت و ساز باید آزمایش مثبت برای COVID-19. که به ارمغان می آورد تعداد کل تست مثبت از ماه مارس به 25.

کار همچنان ادامه دارد و تحت اضافی اقدامات ایمنی در سابق هالیوود پارک زمین که متعلق به قوچ صاحب استن Kroenke. ساخت و ساز است گفت: به 97 درصد کامل است.

در اوایل روز شنبه, قوچ گفت: در رسانه های اجتماعی که در اطراف تصویری هیئت مدیره خواهد شد که یکی از ویژگی های متمایز از SoFi ورزشگاه به طور کامل نصب شده است.

SoFi ورزشگاه در اصل برنامه ریزی شده بود برای باز کردن جولای 25 و 26 با یک جفت از Taylor Swift کنسرت, اما و کنسرت توسط هنرمندان دیگر لغو شد در میان همه گیر ترک ورزشگاه برای باز کردن با فوتبال.

نویسنده کارکنان کوین Modesti کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im