باران و وزش باد انتظار می رود در ورمونت ممکن است باعث قطع درختان, قطع برق

باران و وزش باد انتظار می رود روز شنبه در ورمونت ممکن است باعث قطع درختان و قطع برق در سراسر کشور گفت: کوه سبز قدرت دولت را بزرگترین ابزار.

زیادی کم فشار سیستم پیش بینی شده برای ضربه زدن به کل غرب است انتظار می رود برای رسیدن به جنوب ورمونت اواخر صبح روز دوشنبه و خروج از طریق انتهای شمالی وزارت امور خارجه شنبه شب, آب و برق اعلام کرد.

چه پیش بینی آب و هوا در ورمونت?

شمالی و مرکزی ورمونت است که انتظار می رود برای دیدن gusts باد در 30-به-40 مایل در ساعت-محدوده با برخی از موضعی gusts تا 50 مایل در ساعت با توجه به خدمات ملی آب و هوا در برلینگتون. بادها را توسعه در اواخر بعد از ظهر جمعه و انتظار می رود برای ادامه را از طریق شب هوا اعلام کرد.

برخی از جدا شده قطع برق می تواند رخ دهد در آن مناطق آب و خدمات اعلام کرد.

جنوب ورمونت است که تحت وزش مشاوره تا 6 بعد از ظهر دوشنبه. این مناطق شد و انتظار می رود برای دیدن بادها از 15 تا 30 مایل در ساعت با gusts تا 50 مایل در ساعت. خدمات ملی آب و هوا خواست احتیاط در هنگام رانندگی و توصیه تامین امنیت عمومی اشیاء.

“توفانی بادها می تواند ضربه در اطراف نا امن اشیاء” خدمات اظهار داشت: در آن مشاوره. “درخت اندام می تواند عیار پایین و چند قطع برق ممکن است در نتیجه.”

چگونه کوه سبز قدرت آماده کرده است

به دلیل طوفان اتفاق می افتد در طول جدید کروناویروس همه گیر کوه سبز قدرت آماده کرده است و در راه است که هنوز هم ترویج اجتماعی فاصله گرفتن ابزار در انتشار اخبار گفت.

ابزار خدمه در حال اعزام به قطع و ضروری ایمنی کار از خانه های خود. هر زمان که ممکن است اعضای خدمه در حال سفر به کار سایت مجزا و وسایل نقلیه و ابزار گفت.

این ابزار همچنین تا به حال چندین قطعه از مشاوره به مشتریان خواهد شد که محدود در جایی که آنها می توانید بروید اگر آنها تجربه قطع برق:

  • حفظ فاصله حداقل 6 فوت از خدمه کار در هر اجتماعی فاصله دستورالعمل.
  • دور ماندن از هر گونه قطع درختان و یا خطوط برق.
  • شارژ همه دستگاه های الکترونیکی با باتری و دیگر تجهیزات که ممکن است مورد نیاز در صورت قطع برق.

بیشتر طوفان آماده سازی و نکات ایمنی می توان در یافت greenmountainpower.com/learn/safety-guide.

به گزارش قطع برق و یا پیگیری مرمت بار بازدید outages.greenmountainpower.com. کوه سبز قدرت نیز گفته می شود در 888-835-4672.

برای پزشکی اضطراری 911 تماس بگیرید.

برای سلامتی و خوب بودن منابع تماس ورمونت 2-1-1 خدمات.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>