تلاش تشخیص در حال حاضر ارائه آزمایش پادتن در سانتا باربارا

یک تست تشخیصی برای افرادی که مشکوک بودند COVID-19 در گذشته فقط در بازار از طریق Quest Diagnostics. شرکت در آزمون است و نه عرض در سانتا باربارا شهرستان اظهار داشت: در آزادی مطبوعات امروز است که با پر کردن یک فرم آنلاین در مورد علائم و پس از آن را بررسی مشتریان می تواند برنامه قرعه کشی خون برای تست سرولوژی. تلاش ادعا کرد که آن را می تواند اجرا بیش از یک میلیون نفر آزمون در هفته و بازگشت نتایج در عرض یک یا دو روز اگر چه وب سایت خود را در کشورهای زیادی تقاضا تاخیر نتایج آزمون حدود یک هفته است. بزرگ آن مرکز آزمایش در کالیفرنیا در سان جوان کاپیسترانو.

آزمون بررسی سرم خون برای حضور coronavirus آنتی بادی و دو استفاده شده توسط Quest — آزمایشگاه ابوت و Euroimmun — دارای ويژگی بالا نزدیک به 100 درصد برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. تلاش فرهنگی هشدار می دهد که در این آزمون کاملا تشخیصی برای COVID-19 و محققان پزشکی نامشخص باقی می ماند که با داشتن آنتی بادی اعطا مصونیت به این بیماری است.

تلاش کرد که مردم با فعال بیماری و علائم واجد شرایط نیست برای این تست سرولوژی. آن را شناسایی ایمونوگلوبولین G آنتی بادی (به صورت مختصر به IgG) که توسعه در واکنش به بیماری; می توانید آن را 10-18 روز به اندازه کافی IgG را در بدن به نشان می دهد تا در یک آزمون مثل این یکی.

نتایج حاصل از آزمون از طریق PWNHealth یک شرکت ملی است که رابط بین labs مانند تلاش و بیماران است. مجوز پزشکی حرفه ای مطبوعاتی اظهار داشت: با PWNHealth می توانید بحث در مورد نتایج از طریق تله مدیسین چت.

یک نماینده شرکت اظهار داشت: این آزمون هزینه حدود 130 دلار. فرماندار گاوین Newsom قبلا دستور داده است که COVID-19 تست خواهد بود رایگان در کالیفرنیا; شرکت هرزه که توصیف صبح خود را در نیوجرسی به عنوان “ناودان” پس از اخبار کاهش یافته است قادر به پاسخ اینکه آیا منظور اعمال تلاش را تست سرولوژی.

اگر چه این تست برای آنتی بادی است که تا حدودی بی نتیجه, نتیجه ارائه شده است به فدرال و محلی, مقامات بهداشت و درمان به عنوان تمام نتایج ناشی از این بیماری همه گیر. انباشت اطلاعات کمک خواهد کرد که ارائه یک تصویر بزرگتر از این بیماری در کشور یکی از فرماندار معیار برای بازگشایی غیر ضروری کسب و کار.

اصلاح: تلاش می run 1 میلیون COVID-19 آنتی بادی آزمون در هفته نه هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>