Q&A: جامع در زمینه مسابقه و فوتبالجنوب کالیفرنیا اخبار گروه با همکاری فقط به ورزش زنان برای یک هفته داستان. ثبت نام برای JWS عضویت در خبرنامه اینجا.


جامع رشته است رو به جلو برای هوستون داش از NWSL. فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی فلوریدا به او کمک کرد تا منجر به Seminoles به حال NCAA عنوان در سال 2014.

چرا شما فکر می کنم این مهم است به صحبت می کنند در حال حاضر ؟

“این بسیار مهم است زیرا همه ما تجارب خود را که من احساس می کنم مثل ما سرکوب شده است برای سال های بسیاری از. شاید ما شده ایم در یک وضعیت که در آن ما احساس می کنیم که ما واقعا نمی تواند صحبت می کنند. و من می دانم که وجود دارد تقسیم در جهان در حال حاضر, اما من احساس می کنم که چرا بسیاری از مردم در حال بیرون آمدن برای حمایت از این علت این است که زمان مناسب برای پیوستن به این جنبش و واقعا فشار برای تغییر.”

این هیچ راز است که فوتبال زنان گرایش به, خوب, خیلی سفید. چگونه تجربه خود را در فوتبال تلاقی با برخی از آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

“آره در حال رشد در جنوب کالیفرنیا, من همیشه یکی از تنها سیاه و سفید دختران در تیم من است. من همیشه احساس استقبال, اما وجود دارد و قطعا زمانی که من احساس مانند یک فرد. و سپس رفتن به ایالت فلوریدا وجود دارد بسیاری از دختران زمانی که من وجود دارد. من فکر می کنم خدا را که به من یک نوع متفاوت از تجربه. وجود دارد بسیاری از فرهنگ های مختلف در تیم من در ایالت فلوریدا. و است که واقعا شگفت آور, چیزی است که من واقعا مورد نیاز است. من واقعا غوطه ور در فرهنگ است. که یک نقطه عطف در زندگی من جایی که من در واقع برای دیدن سیاه و سفید زیبا ، در حال رشد در جنوب کالیفرنیا آن را واقعا فقط دختر چشم آبی, دختران و صادقانه میگویم. اما با رفتن به ایالت فلوریدا بودم: ‘خوب است.’ شما می دانید ؟ وجود شش سیاه پوست در تیم من در یک نقطه. گفتم این چیست ؟ این دیوانه است.’ که بسیار شگفت انگیز است.”

این وحشی به فکر می کنم که آن را تنها زمانی که شما 18 که شما را دیدم دیگر افرادی که شبیه به شما در تیم خود. آن را صادقانه بسیار دلخراش.

“من به معنای واقعی کلمه به یاد داشته باشید ذکر به پدر و مادرم مانند” وجود دارد سیاه و سفید دیگر در تیم من.’

مانند ” چه؟’ آن را مانند یک چیز هیجان انگیز. من خیلی شوکه کرد. و این واقعیت است که این چیزی است که تکان دهنده است چه غم انگیز است. و سپس رفتن به جوانب مثبت آن نوع از وضعیت مشابه در آن وجود دارد تعداد بسیار کمی از مردم سیاه و سفید. شما باید اعتماد به نفس در پوست خود را هنگامی که شما اقلیت در این وضعیت است. این که چگونه آن را به دلیل گفتم شما بیشتر است. و حتی اگر مردم با محبت هستند و در بسیاری از کسانی که تیم من احساس کردم که دوست داشتم آن را هنوز هم یک نبرد شخصی. مردم هنوز هم ممکن است چیزهایی بگویید که آنها حتی نمی دانند در اشتباه هستند. بسیاری از آن است.”

چه چیزی شما فکر می کنم نیاز به تغییر ؟ من می دانم که یک سوال بزرگ است.

“من یک مقدار زیادی از دوستان رسیدن که من واقعا خدا را شکر چون من احساس عشق و حمایت است. و این فقط نکته اصلی در حال حاضر. من احساس می کنم مردم, مردم سیاه و سفید, زن سیاه, سیاه مردان ما نیاز به احساس عشق و حمایت به دلیل آن بوده است مدت زمان طولانی از سرکوب احساسات و احساس بیشتر است. و این فقط یک وضعیت عجیب و غریب. با این سوال من فقط واقعا نمی دانم که چگونه به آن پاسخ تمام وقت… در زندگی من حداقل پله کمی خارج از منطقه راحتی من است آنچه به من کمک کرد تا رشد ترین, بنابراین من مردم را تشویق به انجام این کار, حتی اگر آن را به گام های کوچک. رسیدن به سیاه و سفید خود را دوستان و یا همکاران. کمک به آنها احساس دوست داشتنی و پشتیبانی می کند. و سپس از هر فرد ‘چگونه می توانم شما را ؟ چگونه می توانم به شما کمک کند؟’ چرا که هر کس نیاز دارد ممکن است متفاوت باشد.”

چرا شما فکر می کنم که ورزشکاران در حال صحبت کردن در چنین اعداد ؟

“من احساس ورزشکاران در حال حاضر آن را در آنها به رقابت و مبارزه است. در حال حاضر آنها می خواهند به مبارزه برای آنچه درست است. در رشته های مختلف ورزشی بیش از حد مردم بسیاری از هم تیمی های, و من فکر می کنم که باعث میشه افراد به گام تا. من فکر می کنم آن می رود که رقابتی تمایل ، ورزشکاران باید آن را در آنها به فشار برای چیزی. و در حال حاضر آن فشار برای تغییر آن را هل دادن به پیروزی در برابر بی عدالتی است.”

هر چیز دیگری شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما مخاطب ؟

“من فقط می خواهم برای تشویق مردم به ادامه فشار خود را خارج از منطقه راحتی خود و استفاده از صدای خود را. من می دانم که هر کس آن را گفت اما من احساس می کنم این چیزی است که رفتن به تغییر و تحول ایجاد کنید. من هم واقعا خدا را شکر برای شما و این پلت فرم از آنجا که ما نیاز به سیستم عامل مثل این که باز به صحبت کردن در مورد نژاد پرستی و مایل به می گویند که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. این سیستم عامل در حال رفتن به ایجاد تغییر است.”


یادداشت سردبیر: با تشکر برای خواندن این داستان این است که بخشی از یک هفته سریال در همکاری با فقط زنان ورزش یک پلت فرم است که به ترویج پوشش زنان در ورزش است. بازدید از وب سایت خود و یا ثبت نام برای خبرنامه اینجا.


 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im