Q&A: شعله های آتش مربی موقت Geoff بخش در اولویت های در طول توقف او در آینده و ستایش COVID-19 مقابل آستر

این Saddledome خاموش باقی می ماند.

اما پس از شعله های آتش موقت سر مربی Geoff بخش و خانواده اش نقل مکان کرد و از جنوب غربی حومه به مرکز شهر کلگری هسته ای فقط یک هفته پیش از 57 ساله نیمکت رئیس شده است با بهره گیری سر و صدا از جمعیت.

هر شب مردمی در بخش زنان و در محله های جدید باعث سر و صدا برای نشان دادن قدردانی خود را برای حرفه ای پزشکی و دیگران در زمینه مبارزه با COVID-19.

“این واقعا شسته و رفته” بخش گفت. “من می دانستم که آنها انجام می دهند آن را در B. C. اما این اتفاق نمی در حومه شهر. اما شب اول ما در اینجا در مورد 7 بعد از ظهر مردم در بالکن و آنها را به گلدان و تابه و آنها را تشویق و آنها فریاد. آن را به خوبی ببینید. برای مراقبت از سلامت کارگران و همه مردم در خط مقدم که در حال انجام همه چیز آنها می توانند به ما راست جهان — افرادی که با قرار دادن خود در معرض خطر — آن را بزرگ برای دیدن همه شناخت که آن را سرگرم کننده به بخشی از آن.

“این یکی از نکات برجسته برای اطمینان حاصل کنید.”

با NHL در مکث با توجه به کروناویروس است بحران بهداشت و درمان بخش است که قطعا از دست رفته تلفن های موبایل از C قرمز.

شعله های آتش تا به حال ده تاریخ باقی مانده خود را به طور منظم فصل تخته سنگ. آنها نشسته بودند و سوم در اقیانوس آرام بخش شاید روند به سمت مدتها در انتظار بهار مرحله نهایی مسابقات با قوس رقیب Edmonton Oilers.

کلگری موقت سر مربی — بخش بالا به بالا در اواخر ماه نوامبر پس از این لایحه پیترز حماسه — در حال حاضر خود جدا با همسر خود, دو پسر و دو دختر.

تجربه گذشته خود را به عنوان یک معلم در حال آمدن است در دستی به عنوان او تلاش می کند برای کمک به بچه ها جوان تر — یکی در درجه 7 در کلاس 8 — با تحصیل آنلاین.

جدید خود را معمول شامل صبح و تمرینات فراوان آمادگی برای هر زمان که شعله های آتش بازگشت به یخ و پس از آن هیئت مدیره-بازی کارت بازی یا تلویزیون با خانواده اش در شب.

و البته در 7 p. m. در این بخش از بالکن خود را به ادای احترام مقابل آستر اگر چه این مربی اصرار داشت او نبوده است clanking هر یک از لوازم آشپزخانه فقط رتبهدهی نشده است.

“ما فقط کف زدن و فریاد تا کنون” بخش گفت. “اما من به برخی از کودکان خلاق, به طوری که آنها ممکن است به یک فرصت که در آن آنها کمی بلندتر.”

س: سخت به این باور آن است که بیش از یک ماه از شعله های آتش’ جدید ترین بازی. شما چه بوده است تا پس از این اقدام متوقف شد?

بخش: “بزرگترین چیزی که برای ما به عنوان کارکنان مربیگری در حال حاضر این است که به ما می دهد یک فرصت برای انجام برخی از چیزهای دیگر برای اقامت آماده, و, که واقعا, که در آن ما قرار داده و ما تمرکز می کنند. منظور من … ما صحبت در مورد آن در همه زمان ها — ما واقعا می خواهید به نگرانی در مورد چیزهایی که ما می توانید کنترل کنید. بدیهی است که در حال حاضر ما نمی تواند کنترل آنچه که در جهان است اما ما می توانید کنترل آنچه که ما در حال انجام در تیم ما به منظور سعی کنید بهتر است.

“بنابراین ما باید خیلی افتضاح رفتن در حال حاضر به عنوان یک مربیگری کارکنان. ما تا به حال زمان برای آماده شدن برای ما گذشته 12 مخالفان در حال حرکت کشش به سمت برگشتی. گرفته ایم نگاهی به سناریو که در آن وجود دارد ممکن است هر فصل به طور منظم و در حال حاضر وجود دارد این است که فقط آف و آنچه که ممکن است مانند نگاه. بنابراین ما قادر به تمرکز به طور بالقوه چه در دور اول حریف می تواند مانند نگاه برای ما و انجام برخی از کار وجود دارد. ما در نگاه به طور بالقوه چه یک اردوگاه آموزشی خواهد به مانند زمانی که ما شروع دوباره. آنچه که ما می رویم به انجام برای آماده سازی خودمان بهترین ما می تواند احتمالا برای بازگشت به فصل ؟ شده است که یکی دیگر از تمرکز برای ما. و ما رفته در این دستورالعمل که با از سرگیری فصل و پخش آن و سپس شروع فصل آینده ممکن است فقط یک پنجره کوتاه از زمان و از آنچه شما را در کوتاه مدت به خارج از فصل. بنابراین ما آغاز شده و بسیاری از چیزهایی که ما به طور معمول انجام دهد و در تیر و مرداد ماه و در نظر گرفتن یک نگاه در چه تیم های در حال انجام در اطراف لیگ است که کمک به آنها موفق باشد و آن چیزهایی که در بازی ما و یا در حال وجود دارد برخی از چیزهایی که ما می توانید در بازی ما ؟ ما به دنبال چه خوب تیم در اروپا در حال انجام است. من می دانم که زمانی که من آمد در بازگشت از اروپا آخرین بار (پس از مربیگری آدلر مانهایم به عنوان در آلمان در سال 2015) من به ارمغان آورد یک چند چیز با من که واقعا خوب کار کرده در NHL, بنابراین ما در حال رفتن به یک نگاهی به آنچه در جریان است با روند بیش از وجود دارد که می تواند به ما کمک کند.

“و ما در حال گرفتن یک نگاه که در آن ما به عنوان یک تیم خودمان به دنبال در بازی های این سال و اینکه واقعا هدف در گفت:” اینها چیزهایی است که ما به خوبی به عنوان یک تیم و این مناطق ما می تواند بهتر شود ، و پس از آن ما در حال گرفتن یک نگاه به عنوان به خوبی در چشم انداز ما. در طول فصل به عنوان مربیان تا اینجا ما اصلا خیلی افتضاح از زمان واقعا خود را در یک نگاه در عمق در چه چشم انداز ما انجام می دهند در افراد زیر سن قانونی. اما در حال حاضر ما باید یک فرصت به تماشای برخی از بازی های خود را دریافت و سنج از جایی که آنها در طول توسعه خود را منحنی و آنچه را که آنها می تواند ارائه دهد به ما پایین جاده و چگونه برخی از آنها به NHL آماده است. پس وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید در این زمان و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما به حداکثر رساندن زمان را ما بهتر است.”

س: با برخی از زمان را به تأمل در این فصل تا کنون و تماشای فیلم بیشتر باید از شما یاد گرفتم هر چیزی در مورد شما ؟ ؟ ؟

بخش: “بدیهی است که ما تا به حال بسیاری از چیزهای مختلف اتفاق می افتد در طول فصل. قبل از توقف ما صحبت زیادی در مورد نبرد-تست شده و من فکر می کنم گروه ما رفته است از طریق بسیاری از چیزهای مختلف است که به ما داده است که تجربه. ما احساس می که داد خیلی افتضاح از شخصیت. آن را کمک کرد که به فکر ما کمی بیشتر پوست به عنوان یک تیم است که مهم است. و این واقعا به ما کمک کرد تا درک کنند که اگر شما فقط تمرکز بر روی چیزهایی که شما می توانید کنترل شما را خودتان تنظیم کنید تا موفق تر باشد بیشتر به سرعت. تیم که پیروزی را در درک که, اما شما نیاز دارید برای به دست آوردن تجربه لازم را به منظور درک کنند که. از آنجا که شما نمی توانید خرید تجربه. شما باید برای به دست آوردن آن است. بنابراین برای ما وجود دارد یکی از درس های ما احتمالا آموخته دوباره و دوباره و دوباره در طول فصل از آن بود که هنگامی که ما تمرکز بر روی چیزهایی که ما می توانیم کنترل ما معمولا به خوبی در آن شرایط.

“پس از مربیگری تغییر ما واقعا تا به حال سه گل که ما می خواستیم به انجام رساندن. No. 1, ما می خواستیم به بهبود هدف ما به ثمر رساند. از زمان مربیگری تغییر به زمان توقف اهداف ما برای هر بازی 10 در NHL تقریبا کامل هدف از آن قبل از آن بود. ما در حال تلاش برای نمره در ابتدای سال ما نبودند به ثمر رساند در این کلیپ که ما تا به حال به ثمر رساند در سال گذشته و ما فقط احساس می کردم که یکی در منطقه ما می خواستیم به تمرکز خیلی افتضاح است. بنابراین ما احساس ما ساخته شده بسیاری از گام های در آن منطقه است. ما می خواستیم برای بهبود دفاعی ما تعداد کمی به خصوص به ثمر رساند بالا-منطقه شانس. از بعد از مربیگری تغییر اتفاق افتاده است به زمان توقف من فکر می کنم ما داد تا 131 اهداف که من فکر می کنم بود 12th در NHL. اگر شما خلاص شدن از شر این دو هشت-هدف بازی است که ما تا به حال در خانه من فکر می کنم ما می توانست هفتم یا هشتم. بنابراین ما احساس کردیم برخی از گام های خوب از نظر ما دفاعی بازی. و سپس سوم چیزی بود که ما می خواستیم برای بهبود قدرت ما بازی کنید و آن را به مرتب کردن بر اساس همان منطقه از NHL رتبه بندی که در آن ما را مجازات کشتن بود. ما مجازات کشتن خوب بود همه سال. رایان Huska است یک کار بزرگ انجام با آن. اما من واقعا احساس می ری ادواردز و مارتی Gelinas انجام یک کار بزرگ با ما بازی قدرت پس از مربیگری تغییر دهید. قدرت ما بازی سوم شد و در NHL از زمان مربیگری تغییر به توقف در 25.2%. بنابراین آن دسته از بچه ها واقعا کار بزرگی انجام داد.

“بنابراین چیزهایی که ما تا به حال گذاشته در شرایط که در آن ما می خواستیم برای دریافت بهتر ما شاهد گام های بلندی در این مناطق. و ما فقط احساس می کردم در حال حرکت به چند هفته گذشته از فصل قبل از توقف ما روند در مسیر درست است. ما احساس می کنیم واقعی خوب رو به بالا روند. بنابراین ما واقعا به دنبال به جلو به گذشته سه هفته از فصل به طور منظم به دست آوردن یک فرصت را به مبارزه سخت برای رسیدن به پلی آف و البته تغییر پایان از یکی از ما در سال گذشته در دور اول.”

س: St. Louis Blues مربی کریگ Berube نشان داد بهترین راه برای خلاص شدن از ‘موقت’ tag بر روی یک عنوان شغلی منجر تیم خود را به یک جام استنلی در بهار گذشته. آیا شما فکر کردن در مورد خود و آینده و شغل و وضعیت?

بخش: “صادقانه بگویم من فکر نمی کنم در مورد آن را در همه. آن را در کنترل من است. وجود دارد که موضوع را دوباره. بدیهی است که بدن از کار چیزی است که در حال حاضر است که در این کتاب تا فصل رزومه. بر اساس است که بدن از کار و یا تمدید بدن از کار اگر فصل آمده سپس تیم مدیریت و مالکیت گروه تصمیم گیری در مورد آنچه آنها می خواهند به انجام مربیگری عاقلانه. که خارج از کنترل من است. من فقط نگران چیزهایی که من می تواند به کنترل و انجام چیزهایی که احساس می کنیم به عنوان کارکنان و به عنوان یک تیم است که ما نیاز به انجام به آماده برای حرکت به جلو زمانی که با موفقیت در این فصل نشانی از سر گرفته شود.”

س: آیا مدیر کل براد Treliving ضربه ناخن بر روی سر در اوایل این هفته هنگامی که او در مورد تنها بودن واقعا هیجان زده برای دیدن آنچه که این گروه می تواند انجام در سال 2020 آف جام استنلی?

بخش: “اوه ، منظور من … که چالش نهایی. هنگامی که شما یک نگاهی به بازیکنان در این لیگ همه آنها می خواهم به یاد می شود به عنوان یک برنده در مهم ترین زمان از سال است. بچه ها را خیلی افتضاح از غرور شناخته شده به عنوان یک برنده و یک بازیکن است که می تواند بازی در سطح بالای بازی خود را هنگامی که این تعداد بیشتر است.

“ما در حال حرکت به سمت آن به عنوان یک گروه جوان و تلاش برای به دست آوردن حذفی تجربه و درک دقیقا آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود قهرمانی همه این چیزها اندازه گیری چوب برای ما. پس از آن بسیار مهم است و ما بسیار هیجان زده در مورد این واقعیت است که ما خودمان را در یک موقعیت برای بازگشت برگشتی دوباره. بدیهی است که گذشته 12 بازی را تعیین زیادی است. اما در نقطه توقف ما در موقعیت حذفی و اعتبار می رود به بچه ها برای چگونه آنها را در آغوش گرفت که و چگونه آنها می خواهم به بازی. ما واقعا احساس می کنیم روند در مسیر درست است. ما شروع به دیدن چیزهایی است که ما فکر ما بودند رفتن به بازی ما بهترین هاکی از سال در مهم ترین زمان از سال و آن را سرگرم کننده برای دیدن دقیقا همان جایی که این خواهد شد. اما ما امیدواریم که که ما هنوز این فرصت است.”

س: بسیاری از شعله های آتش’ بازیکنان در حال حاضر بازگشت به خود خاموش-فصل خانه اما شما شده است تلاش برای گرفتن با آنها را یک بار در هفته. چه پیام خود را در آن تلفن تماس?

بخش: “من فقط می خواهم به مطمئن شوید که آنها در حال انجام خوبه و خانواده های آنها انجام می دهند اشکالی ندارد. و اگر وجود دارد هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کمک به آنها را, ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها می دانند که. آن را خوب به شنیدن صدای خود را دوباره برش فقط برای چند دقیقه و بحث در مورد چیزهایی که ما در حال انجام و یا آنچه که ما در حال تماشای Netflix بکشد و یا آنچه آنها انجام می دهند برای پر کردن روز خود را. و از هاکی طرف از همه چیز, این پیام در واقع فقط به انجام آنچه شما نیاز به انجام به منظور اقامت در بهترین شکل شما می توانید تحت این باور است که ما در حال رفتن به بازگشت به کار. چرا که اگر ما می خواهیم به عنوان آماده شده که ما باید به منظور موفقیت آمیز باشد که ما را سر کار, پس از آن ما نیاز به مطمئن شوید که ما در شکل. ما نیاز به مطمئن شوید که ذهنی ذهن ما هستند و در جای مناسب به بازگشت و انتخاب کنید تا. این چیزی است که ما باید به این باور — ما نیاز به باور ما در حال رفتن به کار از آنجا که ما نیاز به آماده به عنوان مربیان و بازیکنان ما باید از لحاظ جسمی آماده شده تا آنجا که آنها احتمالا می تواند به طوری که اگر و زمانی که فصل دریافت کند به عقب رفتن که ما در یک موقعیت است که ما می تواند موثر باشد و ما می تواند خوب باشد.

“بنابراین کسانی که برخی از چیزهایی که ما در مورد بحث در آن تماس. اما اولین و مهمترین من فقط می خواهم به مطمئن شوید که آنها اشکالی ندارد. و من فقط لذت بردن از بسیار صحبت کردن به بچه ها. آن را به خوبی به چند می خندد که به طور معمول ما در انجام بسیاری در پیست زمانی که ما وجود دارد با هم.”

س: خب یکی بیشتر … شما ذکر شده در طی یک مصاحبه در Sportsnet 960 فن که شما بدترین دستمالی کردن بازیکن در خانواده خود را. می توانید این درسته ؟

بخش: “اوه آره … من از دست دادن هر شب. من نمی دانم اگر که می گوید چیزی در مورد هوش از هر کس دیگری در خانواده و یا در مورد هوش من اما من از دست دادن هر شب. شب دیگر در یک نقطه من تا به حال پنج Es بر روی پد. من نمی دانم آنچه که شما می توانید طلسم با پنج Es اما من در تلاش بود. من فکر می کنم من نیاز به این برنامه در گوشی من با دستمالی کلمات شروع شاید خیانت کمی.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>