بنفش و پررنگ: همه لیکرز’ offseason اهداف در حال حاضر در حال حرکت به اهداف


یادداشت سردبیر: این پنج شنبه, مارس 14 نسخه از بنفش و پررنگ لیکرز عضویت در خبرنامه. برای دریافت خبرنامه در صندوق پستی خود را در اینجا ثبت نام.


آن را نسبت به زمانی که در یک سال نرمال تیم خواهد شروع به کار کردن و مصاحبه, کالج, چشم انداز است. اما لیکرز مدیر کل راب Pelinka با اشاره به هفته گذشته آن را عادی سال است. وجود دارد نمی توان در شخص بازدیدکننده داشته است توسط بالقوه پیش نویس میدارد برای آینده قابل پیش بینی با COVID-19 pandemic محدود کردن تعاملات اجتماعی.

“اما” او گفت: “این به آن معنا نیست که کار متوقف می شود.”

لیکرز جبهه اتاق را به آماده شود که آیا فصل رزومه و یا اینکه آیا آن را نمی کند. این بدان معناست که اسکایپ مصاحبه ها و ویدئوها از پیش نویس تمرینات فاقد توانایی برای دیدار و سازمان دیده بان در فرد است. که همچنین احتمالا به معنی یک فرایند مشابه به صورت رایگان آژانس (هر چند سازمان است که اغلب انجام می شود توسط تلفن و فکس به هر حال). که به معنی پوسته پوسته شدن امانتی برآورد حقوق و دستمزد با درپوش است که انتظار می رود به یک شیب افت.

نگاه به آینده در offseason نیست بسیار لذت بخش بحث و گفتگو به ویژه پس از آن سرگرم فکر می کردم که ممکن است وجود دارد هیچ قهرمان در همه. لیکرز را مجبور به دوباره سوار یک تیم است که نگاه در ابتدا به صورت عمیق postseason اجرا در واقع بدون دانستن چگونه آنها می تواند به عنوان. اما حوادث این بیماری همه گیر به طور چشمگیری موثر بر چشم انداز – در راه است که در برخی موارد بسیار سخت برای پیش بینی از offseason و پیچیده مسائل کلیدی در حفظ یک تیم خوب زمزمه:

نگه داشتن Anthony Davis – هر اندازه گیری توسط این اولویت از تابستان با توجه به آنچه که لیکرز به حال به رها کردن به او. بیشتر در لیگ محافل بر این باورند که کار تا حد زیادی انجام می شود – که L. A. است که در آن Davis, می خواستم به, LeBron James, است که هم تیمی او می خواست که لیکرز انجام داده اند به اندازه کافی به فروش او در آینده با حق رای دادن. دوباره هفته گذشته Pelinka ذکر دیویس و جیمز در یک “همکاری” با این جبهه و پس از ژوئیه گذشته Pelinka بنا به گزارش رسیده به دنبال دیویس’ نظر در تصمیم گیری های مهم.

بیشتر با فشار دادن سوال این است که چگونه به از دست دادن درآمد می تواند تحت تاثیر قرار دیویس’ مذاکرات حقوق و دستمزد: حداکثر حقوق یک درصد از حقوق و دستمزد کلاه نه مجموعه ای دلار رقم است. همه انتظار دیویس و بیس بال, عامل, غنی پل به مذاکره max قرارداد برخی از ظهر اما اگر حقوق و دستمزد کلاه قطره از شمال $109 میلیون فصل گذشته به جایی نزدیک به 100 میلیون دلار (به عنوان برخی از مدل های پیش بینی بسته به اینکه اگر NBA روان ضربه) او ممکن است مجبور به در نظر گرفتن تحریک $28.5 میلیون گزینه است. مگر در مواردی وجود دارد یک سناریو دیویس را کمتر پول در گزینه خود را از او مذاکره جدید حداکثر حقوق و دستمزد اما اضافه اهرم از یک سال معامله و تبدیل شدن به یک عامل آزاد در سال 2021 که بسیاری از تیم ها را تنظیم مناظر خود را و بودجه می تواند عملکرد او بزرگتر سود خالص در طول چند سال آینده. که ممکن است یک بیت از یک قمار در خود – شاید اولویت برای دیویس به قفل در دراز مدت معامله و در تابستان گذشته پل متعهد است که دیویس قطعا خواهد بود یک سال 2020 عامل رایگان. اما به عنوان NBA در ادامه به از دست دادن درآمد آن را برای رفتن به یک تماس نزدیک تر از آنچه در ابتدا تصور.

کایل Kuzma آینده – آن بوده است و در زمان نا امید کننده فصل سوم سال به جلو بود که در ابتدا دیده می شود به عنوان یک پتانسیل سومین ستاره برای لیکرز هسته. که امید است با کاهش برخی از تولید خود را: خود را امتیاز ریباند و کلید تیراندازی اعداد هستند و همه را به عنوان او اغلب شبیه او در تلاش بود برای پیدا کردن خود را در ظرف مناسب یک جانباز-لادن ، اما هنوز Kuzma یکی از اعضای جوان این فهرست هنوز با اتاق به رشد است و او در یک معامله تیم تحت کنترل است.

بنابراین در مورد آن: آن را به زمان تصمیم گیری. پس از سال دوم خود را هنگامی که لیکرز او را نگه داشته و در حمایت از تجارت براندون اینگرام (در حال حاضر یک ستاره) و ساق پوش, جوراب توپ فرمت های آینده به نظر می رسید مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. در حال حاضر آن را به عنوان روشن و نه ارزش خود را به لیکرز. او ارزش استارت پول ؟ نقش بازیکن پول ؟ چقدر او فکر می کنم او می ارزه ؟ ؟ ؟ این postseason می تواند کمک به روشن شدن ارزش خود را به یک تیم در تلاش برای برنده شدن یک عنوان; تعلیق تا کنون سرقت لیکرز از این فرصت را به دیدن آن است. به نظر می رسد بیشتر امکان پذیر nowthan آن را در تابستان گذشته که لیکرز را خاموش نگه دارید در یک Kuzma فرمت ارائه یا برگزاری بر روی او برای یک سال قبل از او را محدود رایگان نمایندگی و یا آویزان او را به عنوان تجارت طعمه (چیزی که Kuzma خونتان آشنا). اگر لیکرز در حال حاضر فکر می کنم که Kuzma توسعه مناسب نیست خود را تسریع عنوان پنجره در حال حاضر حتی سخت تر به دلیل coronavirus ممکن است آن را به عنوان به احتمال زیاد مثل همیشه که کوزما (ساخت 3.5 میلیون دلار در سال آینده) آن برخورد می شود برای یک قطعه دیگر.

بازیکن دیگر گزینه های – آماده به شنیدن “انتخاب کردن در.” فشار NBA درآمد از چین خرید اینترنتی و COVID-19 است که به زور بسیاری از تیم ها را به کمربند خود را سفت. این بدان معناست که یک خرس رایگان آژانس های بازار که تیم در حال حاضر پیش بینی خواهد بود نسبتا ضعیف است. لیکرز باید یک راه باریک از عقد قرارداد با بازیکن گزینه های: Kentavious کالدول-پاپ Avery Bradley JaVale McGee و Rajon روندو. حتی زمانی که شما فشار دیویس’ گزینه به طرف دوم آن چهار بازیکن نشان دهنده حدود 20.4 میلیون در حقوق و دستمزد برای فصل آینده است.

در میان کسانی که Rondo که تا حد زیادی نشسته به نظر می رسد مانند یک قفل به انتخاب کردن برای یک سال دیگر. برادلی را آغاز کرده است اما تحت تأثیر خود را در تولید فیلم توهین آمیز و آسیب تاریخچه صدمه دیده است می تواند بازار خود را در جای دیگر. McGee بهتر است قرارداد خود را, اما او نیز در مرکز است که در سخت ترین موقعیت برای دریافت پرداخت می شود به عنوان یک بازیکن. کالدول-پاپ ممکن است بهترین بازار از هر یک از این بازیکنان اما این بازار می تواند کاهش به دلیل غرق شدن درپوش حقوق و شاید L. A. شانس را به نفع خود باعث می شود آن را کمی جذاب تر. به نظر می رسد به احتمال زیاد بیش از آن لیکرز دیدن بسیاری از گزینه های پخش اعمال در نور از عدم اطمینان از 2020 رایگان آژانس که محدودیت توانایی خود را به تابستان حرکت می کند.

2020 پیش نویس حرکت – چیدن در دور اول یک جهانی ارزیابی ضعیف پیش نویس را ندارد بسیاری از حس برای یک تیم است که ساخته شده است را به نفع خود در حال حاضر. درخواست تجدید نظر قطره و حتی بیشتر در حال حاضر که در جلسات حضوری و تمرینات بعید است. لیکرز در حال حاضر داد و ستد خود را 2021 پیش نویس انتخاب کنید به این معنی که آنها نمی توانند تجارت خود را در سال 2020 انتخاب کنید تا زمانی که این پیش نویس این است که بیش از توجه به NBA Stepien قانون است. اما به نظر می رسد معقول و منطقی به فکر می کنم که مگر لیکرز قادر به پیدا کردن یک بازیکن است که می تواند کمک به بعد در پیش نویس ممکن است آن را بیشتر مفید به جیمز دیویس هسته ای به بسته پیش نویس چشم انداز با دارایی دیگری به تجارت.

بیایید می گویند لیکرز نگه داشتن خود را انتخاب کنید: می تواند ارشد مانند میشیگان دولت Cassius وینستون بود یک دارایی در backcourt فرض لیکرز هنوز هم نیاز به یک پشتیبان گارد نقطه? ESPN دوست دارد او را به برداشت وجود دارد تا زمانی که Pelinka را انواع پستانداران گوشتخوار دله وفاداری نمی کنید در راه او را انتخاب اسپارتان. اما هر بازیکن می شود و برداشت آن به نظر می رسد احتمال وجود دارد که قدیمی تر است و به علاوه – بیشتر سازگار بدن از کار بهتر است فروش در یک پیش نویس که در آن بسیاری از چشم انداز هرگز حتی بازی های برگزار شده در مارس جنون.

وجود دارد مقدار زیادی از سوالات باقی مانده پاسخ داده شود و بسیاری از موقعیت هایی که هنوز باید مورد بررسی قرار گرفت. چیز خوبی برای لیکرز مقابل دفتر: آنها مقدار زیادی از زمان برای برنامه ریزی است.

– Kyle Goon


یادداشت سردبیر: با تشکر برای خواندن بنفش و پررنگ لیکرز عضویت در خبرنامه. برای دریافت خبرنامه در صندوق پستی خود را در اینجا ثبت نام.


کلیک از یک فاصله اجتماعی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>