پانک پیشگامان X انتشار اولین آلبوم خود در 35 سال ثبت شده توسط هر چهار نفر اعضای اصلی

لس آنجلس پانک افسانه X منفجر شد به صحنه در اواخر دهه 1970 با خشم ضبط پنج ضروری پانک-راک آلبوم فقط به عنوان بسیاری از سال است.

X رهبری یک جنبش که شامل LA دیگر گروههای پانک مانند میکروب ها از صفر به Weirdos و فریادزنان و کیسه های.

اگر چه بسیاری از معاصران خود را کم رنگ به موسیقی lore, X هرگز اجازه دهید تا به طور مداوم و تور از طریق سال های گاه به گاه با صف تغییرات انجام این آهنگ ها ساخته شده است که آنها را افسانه.

اما برای اولین بار در 35 سال این گروه منتشر کرده است یک استودیو آلبوم شامل تمام چهار اصلی اعضای Exene Cervenka (خواننده), John Doe (باس خواننده) بیلی زوم (گیتار و ساکسیفون و پیانو) و DJ Bonebrake (درامز) به نام “Alphabetland.”

انتشار 11-آهنگ آلبوم تولید شده توسط راب Schnapf با گیتار اضافی توسط رابی کریگر از درب یک بیت از تعجب پس از آن کاهش یافته است اعلام نشده در Bandcamp در تاریخ 22 آوریل و در دسترس در تمام جریان سیستم عامل ممکن است 1.

Cervenka صحبت به جنوب کالیفرنیا گروه اخبار از خانه اش در اورنج کانتی در مورد گرفتن گروه های جدید, موسیقی و قادر به جاده با آهنگ های جدید.

برخی از پاسخ ویرایش شد برای فضا است.

جنوب کالیفرنیا اخبار گروه: این اولین بار است که آلبوم در 35 سال با همه چهار اعضاء اصلی.پس چگونه شما را دریافت باند برگشت با هم ؟

Cervenka: ما بوده است تور به طور مداوم برای حدود 20 سال, بنابراین ما هم در تمام زمان انجام آن است. پس از آن بود بیش از حد سخت برای دیدار و انجام آنچه که ما می خواستیم انجام دهیم. من شده است که مایل به (ضبط یک آلبوم جدید) برای یک مدت زمان طولانی و من فکر می کنم ما به نوعی همه را, اما آن را بسیار دلهره آور است. من فکر می کنم وجود دارد برخی از ترس از “چه می شود اگر آن را به عنوان خوب است ؟ اگر انتظارات بیش از حد بالا؟” … آن چیزی است که شما همیشه فکر می کنم من فکر می کنم. ما فقط کمی نگران در مورد تلاش چیزی و شکست اما ما از طریق آن — و واقعا ممنون میشم ما بود.

Q: چگونه نوشتن فرایند کار می کند ؟

یک: من مشغول کار بر روی آهنگ ها و من فقط شروع به ارسال عکس از آنچه که من نوشتن را به جان و آواز ملودی به تلفن و سپس او را احمق اطراف با آنها و من فکر می کنم معلوم می شود ما را OK در این.

س: آیا شما فکر می کنم که رفتن به دیدار با انتظارات خود را از طرفداران مسن تر که زیر گروه پس از اولین آلبوم ؟

یک: آن را در حال حاضر است. من فکر می کنم ما خوب (می خندد).

س: شما به عنوان ذکر شده قبل از X است تور گسترده برای سال. چقدر شما خارش به پشت صحنه با آهنگ های جدید هنگامی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد ؟

یک: من می ترسم من نمی فکر می کنم وجود دارد رفتن به باشگاه خرما در هر زمان به زودی در آینده این کشور است. … من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک در حالی که قبل از همه چیز باز و گاهی اوقات من تعجب می کنم که آیا آنها را دوباره. من دوست دارم به بازی — ما عشق را به بازی. این که ما چگونه زندگی را — که آنچه ما انجام می دهیم این چیزی است که ما را دوست دارم. این بسیار ناامید کننده برای همه در دنیای موسیقی است که ما نمی تواند به دیدن یکدیگر و مردم نمی توانند از آن لذت ببرید. ما آن را از دست بسیار, اما زندگی است.

س: این آلبوم بود و به نوعی یک شگفتی بزرگ است. آن فقط کاهش یافته است اعلام نشده در آوریل 22. آیا منظور شما آن را به عنوان یک سورپرایز برای طرفداران خود را?

یک: این قرار بود در ماه اوت است. ما تا به حال ما تور رزرو و همه چیز در آن زمان انجام شد و تسلط و هنر انجام شد ما واقعا هیجان زده در مورد آن. ما آماده برای رفتن در جاده ها و پس از آن ما متوجه ما قصد داریم در این جاده هیچ کس است. … آن یا قرار دادن آن را در حال حاضر و یا قرار دادن آن را در سال آینده و ما نمی خواهید به صبر کنید یک سال است. ما منتظر 35 سال سابقه — ما نمی خواهید به صبر کنید تا یک سال دیگر به آن قرار داده است.

س: این آلبوم به من برای تلفن های موبایل مانند کلاسیک اوایل X — کوتاه furious آهنگ ها و تیز شاعرانه شعر. اما آن را به پایان می رسد با کلمه صحبت قطعه “همه زمان در جهان است.” چرا شما تصمیم به آن را که در راه است ؟

یک: من نوشت: این شعر چیز و به من گفت: “بیایید و ثبت آن در مورد ما نیاز به یک B-side برای یک واحد.” این چیزی است که من آن را ضبط ، … من که اصلا انتظار آن را باید در تاریخ ثبت است. در واقع من گفت: “قرار نیست آن را در آلبوم هیچ کس می خواهد به شنیدن این که در این آلبوم است.” اما معلوم است که هنگامی که بیلی با بازی پیانو و رابی گیتار در آن شایسته بودن در ضبط که در آن نقطه.

س: و شما شده است هزینه های خود را قرنطینه?

یک: من خانه از مارس 10. من به تنهایی زندگی می کنند با سگ من. من یک باغ در حیاط خلوت و من باغبانی زیادی است. کاشت تعداد زیادی از سبزیجات و واقعا یادگیری بسیاری … اما گاهی اوقات من هدر تمام روز و برای من مهم نیست. من احساس نمی مانند این زمان برای من است “من قصد دارم برای خودم بهتر از من قصد دارم برای انجام یوگا در خانه و خواندن کتاب من شده است به معنی خواندن است.” من بیشتر در مورد “هر چه من می شود از طریق روز است که آنچه من انجام می دهند.” اگر من می توانید از طریق روز بدون تفکر همه بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de