سخنرانان عمومی می گویند برلینگتون شهردار پلیس کاهش ‘تقریبا به اندازه کافی

برلینگتون شهردار Miro Weinberger و برنامه های مختلف برای اداره پلیس.

Weinberger پیشنهاد 1.1 میلیون دلار کاهش به برلینگتون پلیس جابجایی 300.000 دلار از این بودجه برای یک صندوق جدید برای نژادی سهام پلیس و تحول است. این حرکت در می آید و در پی این تماس پال خواستار قطع بودجه دولت (و یا حرکت به دور از) پلیس در نور از ملی تظاهرات به دنبال عدالت برای سیاه و سفید آمریکایی مانند جورج فلوید و Breonna تیلور که هر دو کشته شده توسط پلیس این سال است.

برخی از اعضای عمومی خود را ابراز مخالفت با این پیشنهاد در روز دوشنبه جلسه شورای اسلامی شهرستان که زد برای ساعت.

“صندوق تخصیص مجدد نیست چه گذاشته ورمونت نژادی عدالت داد” یک تماس گیرنده گفت: در این جلسه. نام از بلندگو اعلام شد و در این جلسه اما نمی شد ذکر شده در شورای سایت به روز بعد.

این خواسته های کنونی عبارتند از: کاهش یونیفورم افسران 30%; شلیک ماموران یوسف Corrow, Jason Bellavance و کری کمپبل نام در فدرال پرونده های حقوقی مربوط به استفاده از نیروی حوادث رخ داده است که در سال 2018 و 2019; از بین بردن پلیس از مدارس; و reinvesting بودجه به راههای دیگر مانند خدمات اجتماعی و جوامع از رنگ.

“من مصرانه از شورای برابر رای شهردار Weinberger را pandering بودجه و برای نگه داشتن خودتان پاسخگو” یکی دیگر از تماس گیرنده گفت. “شما جابجایی وجوه خود را به عنوان افراد ؟ چه کار می کنی در زندگی خصوصی خود را به بلند کردن صدای سیاه مردمی در این جامعه? بیشتر انجام دهید.”

برلینگتون تماس گیرنده ساخته شده و صدای آنها شنیده در مورد پلیس در دیگر جلسات اخیر از جمله هیئت مدیره مالیه نشست ژوئن 8 و اضطراری پلیس کمیسیون جلسه 9 ژوئن.

“شما برنامه هیچ برنامه ای برای انتقال پول به سیاه و قهوه ای و جوامع” اما قرمز گفت: از شهردار Weinberger پیشنهاد نسبت به پایان شورای شهر دوشنبه نشست

پتانسیل آینده برلینگتون پلیس

Weinberger پیشنهاد باقی مانده 800.000 دلار در حال کاهش از پلیس به سمت کاهش کسری بودجه.

بیشتر: Burlington شهردار پیشنهاد 1.1 میلیون دلار کاهش به اداره پلیس صندوق نژادی سهام

بالقوه دیگر تنظیمات شامل کاهش تعداد افسران از 105 به 93 تغییر پارکینگ اجرای به بخش عمومی کار می کند و مجدد جرم تحلیلگر به نوآوری و فناوری بخش.

این تغییرات پیشنهادی می رسند در این میان واکنش های عمومی به روز شده برلینگتون پلیس در استفاده از زور در سیاست.

“سیاست جدید شامل بسیاری از عناصر کلیدی و شامل پاک کردن الزامات مورد نیاز برای د-تشدید وظیفه به مداخله کلامی هشدارها و گزارش همه با استفاده از نیروی” انتشار اخبار از دفتر شهردار اعلام کرد.

عمومی به سوال نامیده می شود یک به روز شده استفاده-از-سیاست نیروی پلیس با این استدلال شهرستان باید پال خواستار قطع بودجه دولت در این بخش است.

اورژانس پلیس جلسه کمیسیون بود و احتمالا در ژوئن 9 و 10. آن را از سر گرفت امشب در 6 p. m.

بیشتر: تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس دریافت بلندتر در برلینگتون: چه معنی است ؟

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>