استان گسترده MLS فروش نگاهی به نه درصد رسید

فروش مجدد بازار مسکن در آلبرتا برخوردار بودند در طول دو سال گذشته پیشرفت های بیش از 10 ماه از سال 2020 اما این اقدامات معرفی شده در اواسط ماه مارس برای مبارزه با COVID-19 را نفی هر گونه پیشرفت بیش 2019.

“فروش مارس فعالیت آغاز شده اما گسترش COVID-19 و کاهش چشمگیر قیمت انرژی ناشی از یک رکود ناگهانی در تقاضا برای مسکن در اواسط ماه باعث استانی فروش به کاهش و نه درصد” می گوید: Ann-Marie Lurie اقتصاددان ارشد برای آلبرتا انجمن املاک و بنگاه املاک و مستغلات کلگری. “این بی سابقه است با یک مقدار قابل توجهی از عدم قطعیت است. جای تعجب است برای دیدن این نگرانی نیز وزن در بازار مسکن است.”

دخالت دولت و کسانی که از بانک مرکزی و بانک های خصوصی باید در دستیابی به اهداف در نظر گرفته شده می گوید: Lurie.

“اقدامات در جای خود قرار داده و توسط دولت و موسسات وام برای کمک به حمایت از مالکان از طریق این زمان از شغل و درآمد از دست دادن جلوگیری خواهد شد بیشتر اثرات قابل توجهی در بازار مسکن,” او می گوید.

نه درصد افت در فروش سطح استان همراه با 15 درصد کاهش در لیست جدید است کاهش سطوح موجودی و مانع دستاوردهای قابل توجهی در میزان عرضه بیش از حد.

“با این وجود ریسک و عدم اطمینان در مورد وضعیت اقتصادی نیز در وزن خانه قیمت آن کاسته نزدیک به سه درصد در ماه مارس نسبت به سال گذشته می گوید:” لوری. “قیمت ها در حال حاضر پیش بینی شده برای سهولت در این سال به دلیل اشباع عرضه در بازار است. در ماه مارس آن نصب معیار قیمت $417,400 نزدیک به یک درصد پایین تر از سال گذشته است. کاهش در فروش و لیست جدید باید کمک قابل توجهی جلوگیری از کاهش قیمت در بازار ما است.”

فروش در آلبرتا دو تا از بزرگترین شهرستانها کاهش یافته است در ماه مارس اما در نرخ متفاوت است.

“خرید و فروش خانه در نیمه دوم ماه در کلگری منطقه کاهش یافته و نزدیک به 10 درصد است که نزدیک به 24 درصد پایین تر از فعالیت بیش از پنج سال گذشته می گوید:” لوری. “در همان زمان لیست جدید در منطقه سقوط نزدیک به 19 درصد کمک به موجودی کاهش حدود 14 درصد است.”

فروش در ادمونتون منطقه کاهش یافته است و سه درصد از ماه مارس سال گذشته در حالی که شواهدی از بهبود در بازار نشان داد با 10 درصد افزایش از ماه فوریه سال 2020 است.

“این ادمونتون قیمت ها در بازار کاهش یافته است در ماه مارس و ما شاهد اندکی کاهش در سال بیش از سال واحد فروش می گوید:” انجمن از Realtors ادمونتون صندلی جنیفر لوکاس. “البته با شیوع جهانی بیماری همه گیر و یک ضربه سخت به آلبرتا بخش نفت و گاز این نوع بازار کند تعجب آور نیست. شده اند وجود دارد کمتر فروش single-family homes, condos و duplexes از در ماه مارس سال گذشته است. خانه های تک خانواده های قیمت گذاری, کاهش 4.64 درصد duplexes پایین 6.28 درصد و آپارتمانهای تا 2.5 درصد در سال بیش از سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>