حفاظت در پی برای سن پدرو جزر و مد استخر ضربه بیش از حد طول می کشد’

یک حرکت به اعلام استخرهای جزر و مد در رویال کف دست و سفید نقطه ساحل در سن پدرو — آمار در ماه های اخیر توسط برخی از گروه بزرگی از مصرف بیش از محدودیت های قانونی از موجودات — a محافظت شده ذخیره دریایی به نظر می رسد به گرفتن برخی از رسمی پشتیبان گیری.

لس آنجلس عضو شورای شهر جو Buscaino پشتیبانی از تلاش و خواسته است دولت, مجلس پاتریک o’donnell, D-ساحل طولانی برای بررسی بیشتر این امکان را در پی برخی غیر قانونی بیش از حد ماهیگیری است که تبدیل به یک مشکل رو به رشد در این منطقه از COVID-19 همه گیر آمار در ماه مارس است.

در ضمن یک دادخواست آنلاین آغاز شده است در Change.org خواستار حفاظت فوری. بیش از 1600 نفر آن را امضا کردند که از بعد از ظهر دوشنبه, جولای 20.

جمعیت زیادی از مردم گاهی اوقات 20 تا 40 در یک زمان شده است بازدید از خط ساحلی سنگی به جمع آوری گاهی اوقات غیر قانونی تعداد صدف و دیگر بی مهرگان. هشدار توسط مردم محلی که مکرر منطقه, دولت, ماهی ها و حیات وحش آغاز توزیع هشدارها و استناد.

“این اتفاق افتاده در طول سال اما فقط به تازگی در این سال آن را بدست قدر که در آن مردم پایین آمده با 50 گالن سطل” گفت: باب Bartlett سان پدرو عضو لس آنجلس سواحل کمیسیون.

استیو Mirich یک هنرمند که frequents منطقه به رنگ همچنین گزارش شده که فعالیت او گفته است که مشترک در طول جزر و مد.

دبی لمانت Sanlon که رشد کرده است تا رفتن به سلطنتی کف دست گفت او حیرت زده کرد اولین بار او رفت و در آنجا پس از سواحل حال بازگشایی شد.

“وجود دارد مانند 80 نفر,” او گفت:. “من فکر می کردم این فقط عجیب و غریب من دیده ام هرگز قبل از این.”

معمولا او گفت: وجود دارد “پنج یا شش ماهیگیران با میله” در اسکله.

قیام در بازدید کنندگان جمع آوری زندگی دریایی دیده شده است همه در اطراف شبه جزیره به گفته کارشناسان حیات وحش دریایی.

“آن را گسترده” گفت: Michael کویل دریایی مدیر برنامه برای L. A. Waterkeeper که گفت: این شماره را شروع به پریدن کرد در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“این اتفاق می افتد در تمام طول شبه جزیره” گفت: لیندا چیلتون آموزش و پرورش هماهنگ کننده برنامه برای Sea Grant برنامه در USC سابق و مربی در تجلیل cabrillo آکواریوم دریایی در سن پدرو. “این فوق العاده مضر است. این سازگار با محیط زیست-سیستم های شکننده هستند.”

سلطنتی کف دست همیشه محبوب ماهیگیری نقطه. بسیاری از کسانی که در حال حاضر آمدن به جزر و مد استخر از دیگر مناطق مرزی و مقامات گفته اند و حدس و گمان وجود دارد که برخی از بزرگ طول می کشد هستند که به صورت تجاری به فروش می رسد. دیگران نشان می دهد که فعالیت های در حال کسب محبوبیت توسط کسانی که گذاشته شده و یا در غیر این صورت تجربه کرده اند مشکلات اقتصادی در طول بیماری همه گیر.

این ایده در حال حاضر به سلطنتی کف دست/نقطه سفید در منطقه یک “هیچ” را و یا محدود به منطقه حفاظت شده. هر دو دولت ساحلی کمیسیون و ماهی ها و حیات وحش خواهد بود درگیر در ساخت چنین تصمیم گیری.

چیلتون وجود دارد گفت: در سطوح مختلف از مناطق حفاظت شده دریایی با برخی از مناطق اجازه می دهد “برخی” از گونه های فردی و دیگران اجازه می دهد هیچ کدام در همه.

وجود دو دولت در مناطق حفاظت شده دریایی در امتداد رانچو پالوس وردس خط ساحلی در صدف آبالون یارو و در نقطه ویسنت (که هیچ-نگاهی به منطقه).

در حال حاضر, گفت, ماهی ها و حیات وحش سرپرست داگلاس دیوار وجود دارد هیچ محدودیت های خاص در ماهیگیری در رویال کف دست منطقه هر چند یکی باید جواز ماهیگیری و وجود دارد “کیسه محدودیت.”

اما برخی به تازگی دیده شده است که مصرف بیش از این محدودیت ها اجازه می دهد. و بزرگتر از حد معمول جمعیت نیز کمک به ضربه بر روی زندگی موجودات زنده در استخر.

دیوار گفت: او دست از برخی از 30 استناد از حدود زمان COVID-19 “امن تر در خانه” محدودیت های اثر صورت گرفت. بسیاری از کسانی که می آیند از مناطق به عنوان دور به عنوان رودخانه یا San Bernardino County, او گفت:.

“برخی از گروه ها در حال بدست گرفتن به جای مقادیر زیادی” بیشتر صدف, بلکه, بنفش, جوجه تیغی های دریایی و سیاه و سفید عمامه حلزون برای مواد غذایی دیوار گفت. خرچنگ نیز محبوب هستند.

“محدود است 10 پوند اما کسی ممکن است 20 یا 30 پوند و در یک گروه چهار (مردم)” انجام همان دیوار اضافه شده است.

روی یکی از دیوار بازدیدکننده داشته است یک گروه از چهار نفر تا به حال نزدیک به 150 پوند از صدف در اختیار خود دیوار گفت. جریمه می تواند از $500 به بیش از $1,000, او گفت:.

دیوار گفت: منطقه جذاب است به دلیل دسترسی و پارکینگ در این نزدیکی هست در پایین شیب جاده دسترسی که سر پایین از گردش del Mar فقط در شرق غربی خیابان.

“وجود دارد یک پارکینگ در کنار ساحل” او گفت:. “در بسیاری از مناطق دیگر, شما باید به پیاده روی یک صخره به پایین.”

اما در هر زمان یک منطقه بزرگ می بیند گرفتن از زندگی دریایی یک عدم تعادل می تواند رخ دهد, او گفت:.

حفاظت مناطق چیلتون ، گفت: در حال متنوع و لایه لایه.

“آن را به عنوان آسان به عنوان” هیچ کس نمی تواند این ” یا “هیچ کس نمی تواند آن’,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از مناطق با هم تداخل دارند.”

اما در همان زمان او افزود: “ما می دانیم که آسیب انجام می شود باعث می شود آن را غیر قابل بازیابی احتمالا برای چند دهه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im