پروژه Roomkey است صرفه جویی در زندگی در coronavirus همه گیر

بحران های بین المللی راه آوردن بهترین در ما — و شما می دانید بدترین.

در این بیماری همه گیر کوروناویروس, بهترین از ما مثل شما بزرگترین نسل پدر بزرگ. کسی که در زمان جراحی net-تخمگذار, U-boat-ابتلا به کشتی نیروی دریایی در نزدیک به کاله اسکله که تک تیر اندازها در آلمان مصرف شد گلدان عکس های او را در زمانی که او رفت تا بر روی عرشه برای دود. “بیا و من نازی ها!” او فریاد زد: به مرطوب شب درجه در حالی که گلوله پینگ در تقلب.

عصر ما را Gramps آنهایی که برگزار خواهد شد در تاریخ برای برنده شدن در این دنیای جدید جنگ شخصی, خطر, در حال پرستاران و پزشکان EMTs این آشپز رانندگان کامیون های mailmen که نجات زندگی ما آورده و ما چیزهای در ظاهر بی پایان خواب زمستانی. آه و مقامات بهداشتی فدرال در تلاش برای انجام کارهای خود را که باید برای گوش دادن به یک بدیهی است که بی کفایت رئیس جمهور نشان می دهد shooting up سفید کننده به عنوان یک یقین درمان است.

غم به می گویند که جنگ جهانی دوم را در بدترین آمریکایی ها بیش از حد. این Lindberghs میان ما با خود فاشیست خواسته برای مماشات. سیاست های دولت که تبدیل به دور کشتی های پر از پناهندگان یهودی در طول پوشش داده شده تا هولوکاست. حق در اینجا در کالیفرنیا عظیم اجتماعی و جرم و جنایت که نه تنها گرد کردن از همه آمریکایی ژاپنی و ارسال آنها را به اردوگاه های کار اجباری — این اقدامات و inactions از محلی که اجازه خود را از همسایگان سابق’ خواص و کسب و کار به سرقت رفته از آنها در حالی که آنها قفل شده بودند تا در Manzanar.

بدتر از آن این که تا کنون در این جنگ است که احمق ها ginned توسط Fox News راهپیمایی در دولت capitols خواستار حق کشتن بقیه از ما هستند چرا که آنها اذیت کننده پس از پنج هفته در خانه.

و بعد آمده به NIMBYs با باور نادرست است که کمک ناگوار قرار می دهد بقیه از ما در خطر است.

پروژه Roomkey است تلاش مشترک با ایالت کالیفرنیا و شهر لس آنجلس و شهرستان به امن در حال حاضر خالی هتل ها و متل اتاق به خانه افراد بی خانمان که حتی بیشتر در معرض خطر از بقیه از ما برای ابتلا به کوروناویروس.

هدف این است که برای کمک به صاف و منحنی برای حفظ ظرفیت بیمارستان — آه و برای صرفه جویی در زندگی یک دیوانه-کشنده ویروسی همه گیر.

این یک موضوع NIMBYs از قرار دادن یک دسته از حصبه Marys خود را در پشت محوطه. بی خانمان بودن قرار نیست تست مثبت برای ویروس. و اگر آنها نمی خواهد شما به جای آنها می تواند فرزند خود را در یک اتاق به جای بیرون در خیابان ؟

این یکی از برنامه های دولت است که در واقع برنده-برنده-برنده. اول حفاظت از برخی از آسیب پذیر ترین — آن هم البته از شما محافظت می کند و من. دوم اجازه می دهد مددکاران اجتماعی به احتمال بسیار بهتر از گرفتن این افراد مسکن دائمی در زمانی که این بیماری همه گیر عبور از آنجایی که آنها در دسترس هستند برای مشاوره در یک محل که در آن آنها تغذیه می شوند و دسترسی به دوش و تخت. سوم به عنوان شما می توانید تصور کنید مدیران هتل ها هیجان زده هستند با 75 $در روز به ازای هر اتاق آنها را قبلا خالی کسب و کار. کالیفرنیا نیز FEMA به بازپرداخت 75 درصد از هزینه برای این صرفه جویی در زندگی, ماموریت یک مدل برای کشورهای دیگر.

و سپس paranoids در برابر آنها ما باید در راه خود را.

خوب برای لس آنجلس برای تشکیل پرونده کت و شلوار در برابر نورواک بیش از آن که شهر را تلاش برای جلوگیری از استفاده از متل ها برای Roomkey مسکن برای بی خانمان ها. خوب برای ایالات متحده در منطقه قاضی David O. کارتر برای حاکم که در طول این وضعیت اضطراری در استان ها می تواند خانه کسانی که در معرض خطر است. خوب برای L. A. شهرستان سرپرست کاترین Barger برای حاکم است که چنین گام های عملی به عنوان پروژه Roomkey هستند “به صراحت مجاز” در طول بیماری همه گیر.

وجود دارد بسیار بد وجود دارد. وجود دارد بی عاطفه. و سپس کسانی هستند مانند پروژه Roomkey کارگران حفاظت از سلامت همه در کالیفرنیا جوامع به ویژه آسیب پذیر. من می دانم که آنهایی که در نظر گرفته خواهد شد به عنوان بهترین از ما وقتی که تاریخ نوشته شده است.

لری ویلسون در کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه تحریریه. [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>