پیشرفت در ساخت و ساز در دانشگاه های منطقه

زمانی که دولت آلبرتا اعلام stay-at-home سفارشات صنعت ساخت و ساز تلقی می شود ضروری است که نگهداری یک صنعت کار کردم و خریداران خانه نزدیک تر به حرکت به خانه جدید خود را.

مانند تمام سایت های ساخت و ساز دانشگاه های منطقه از سود تعیین با کار اقدام در سایت از ماه مارس و در حال حاضر در نقطه ای که در آن منطقه کشف مرکز دوباره باز کرد.

“ما سپاسگزار برای ساخت و ساز ما و شرکای خرده فروشی شده اند که قادر به نگه داشتن شتاب در پروژه های ما در شیوه ای امن در طول چند ماه گذشته می گوید:” جیمز رابرتسون مدیر عامل و رئیس West Campus توسعه اعتماد. “ما کشف مرکز دوباره باز به طور منظم با ساعت در حالی که هنوز هم انطباق خصوصی یا مجازی قرار ملاقات بنا به درخواست. البته شما هنوز هم می توانید سرمایه گذاری آنلاین به صورت مجازی showsuite تورهای بزبان کمبریج مانور ماه اوت Gramercy پیچک و Esquire.”


یک هنرمند رندر بیرونی از Gramercy یک مخلوط با استفاده از ساختمان توسط Gracorp در دانشگاه های منطقه. حسن نیت ارائه میدهد Gracorp

عرضه عکس / Postmedia فایل عکس

دانشگاه های منطقه یک به چند استفاده جامعه واقع در امتداد خیابان 32 و Shaganappi دنباله شمال غرب از دانشگاه کلگری و شمالی از بیمارستان کودکان.

توسعه اقدام در برنامه رابرتسون می گوید.

“در کنار خرده فروشی ساخت و ساز از ALT هتل در حال حاضر پیشرفت به 14 طبقه و صرفه جویی در مواد غذایی در حال حاضر آماده سازی فضای خود را برای اواخر ماه اوت ، بازار شراب, Scotiabank, کنجکاو مو پوست بدن و جین & Smith آرایشگری نیز برنامه ریزی برای باز کردن در ماه اوت,” او می گوید. “در سمت مسکونی اوت توسط Avi, این برندا Strafford بنیاد کمبریج مانور و Rhapsody با Gracorp خواهد همه ساکنان در نظر گرفتن اشغال این سقوط است.”

دانشگاه منطقه کشف مرکز باز است, سه شنبه تا جمعه از ساعت 1 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر آخر هفته ها از ظهر تا 5 بعد از ظهر و دوشنبه بسته.

“ما می خواهم به اذعان و تشکر از همه ما تیم خود را برای کار سخت و فداکاری و همچنین نزدیکی مراقبت های بهداشتی کارگران و کارکنان خط مقدم که گرفته اند از جمله مراقبت از جامعه در ماه های اخیر می گوید:” رابرتسون.

برای کسب اطلاعات بیشتر به www.myuniversitydistrict.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net